Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη πιστευω οτι ειναι κατι παραπανω απο εργαλειο και λεει για μας πολυ περισσοτερα απ΄ολο το υπολοιπο ντυσιμο μας μαζι, ηθελα να μαθω τί φορατε και τί θα θελατε να φορουσατε. μερες που ειναι πού ξερετε? μπορει και να παρουμε και κανενα δωρακι τελικα ... εγω ας πουμε φορω ενα απλο και σεμνο seico με δερματινο λουρακι αλλα νομιζω πως το tank francaise στο ατσαλι δε θα μου γλυτωσει τελικα (ή δε θα του γλυτωσω εγω) ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φοράω , σπάνια , ένα κλασικό χρονόμετρο G-SHOCK της CASIO - όταν υπήρξα ολίγον φλώρος φορούσα ένα tag heuer το οποίο ήταν δώρο βασικά... πάει και αυτό.

 

πλέον ΔΕΝ φοράω ρολοί , έχω το κινητό ( προσπαθώ να το ξεφορτοθώ και αυτό ) - γενικώς χαντρολέμια , χαιμαλιά και τα ρέστα τα έχω πετάξει όλα ... τελικός στόχος είναι μέσα ιουλίου & pure nudity. :D

 

/spam off

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Tommy Hilfiger plain and simple για καλό. Για όλες τις άλλες ώρες το κινητό. Γενικά δεν συμπαθώ καθόλου τα ρολόγια και γενικά οτιδήποτε με βαραίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Swatch Irony Automatic.

 

YAS100Glg.jpg

 

Πριν από αυτό, swatch. Και πιο πριν, swatch. Και ακόμα πιο πριν swatch.

 

Επειδή φοράω το ρολόι σχεδόν συνέχεια (ακόμα και στον ύπνο, ακόμα και στη θάλασσα ή στο μπάνιο), δεν βλέπω το λόγο να πάρω ακριβό ρολόι - δεν θέλω να προσθέσω το άγχος "μην μου γρατζουνιστεί - μην πάθει τίποτα το δερμάτινο λουράκι από το αλάτι της θάλασσας - πού να το αφήσω για να κολυμπήσω".

 

Μόνο swatch. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...