Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/10/2021 στις 8:52 ΜΜ, sphinxgr είπε

Ίσως το έχω γράψει ξανά. Στην Αθήνα, σε AD, το πουλάνε στην καλύτερη τιμή παγκοσμίως ~ συγκρίνοντας με το chrono24 που έχει πωλητές απ όλο τον πλανήτη. 

Άλλη μια ελληνική πρωτιά 😛

Δλδ σε τι τιμη παιζει Αθηνα ??? εχουμε εικονα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σχετικά με το chrono24 θέλω να ρωτήσω...Μπορείς να κάνεις παζάρια με τον πωλητή για να σου κατεβάσει την τιμή σε κάποιο ρολόι ή είναι fix οι τιμές ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, giorgos_76 είπε

σχετικά με το chrono24 θέλω να ρωτήσω...Μπορείς να κάνεις παζάρια με τον πωλητή για να σου κατεβάσει την τιμή σε κάποιο ρολόι ή είναι fix οι τιμές ;;

Μπορείς πάντα να κάνεις μια ερώτηση. Σε αρκετά προϊόντα (συνήθως καινούρια ρολόγια από εμπόρους, όχι ιδιώτες) υπάρχει η αναγραφή Fixed price. Εκεί δεν μπορείς να κάνεις τπτ συνήθως.

 

Ας βάλουμε και μια σημερινή με τον Ιάπωνα..😎

qMak5Yml.jpg

BuahSwXl.jpg

 

 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgos_76 είπε

σχετικά με το chrono24 θέλω να ρωτήσω...Μπορείς να κάνεις παζάρια με τον πωλητή για να σου κατεβάσει την τιμή σε κάποιο ρολόι ή είναι fix οι τιμές ;;

Γράφει σε πολλά ρολόγια “suggest a price” 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δει αυτό το casio από φωτο και μου άρεσε πολύ. 

Χτες το δοκίμασα από κοντά και λόγω σχήματος, αν και μεγάλο, μου κάθεται καλά. 

Το φαντάζομαι με φορμιτσες προφανώς αλλά και με τζινακι και φούτερ. 

Γνωμη; 

https://www.oroloi.gr/el-gr/product/2764687/CASIO-G-SHOCK-Smartwatch-Green-Rubber-Strap/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω είναι φετινό μοντέλο. Βασίζεται πολύ στο κινητό σου για τις λειτουργίες του, και σε αυτά τα λεφτά παίζεις με πιο σοβαρά training watches. Είναι πολύ όμορφο όμως, μου θυμίζει σαν κάσα τα surf glide που είχαν βγεί πριν λίγο καιρό.

XLWzWwM.jpg

 

 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό φαίνεται, από πού και πόσο; Και κάτι που προσέχω ότι το κάνουν όλοι, όταν θέλουμε να δείξουμε το λουράκι, δεν θα έπρεπε να φαίνεται περισσότερο λουράκι και λιγότερο ρολόι; Φιλικά εννοείται. 🙂

Εγώ περιμένω 3 ΝΑΤΟ από έναν σχετικά άγνωστο, αλλά φαινομενικά ποιοτικό ημιεπαγγελματία. Θα παραλάβω σήμερα το ρολόι από την courier και μόλις έρθουν και αυτά, θα σας ενημερώσω αν αξίζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cheapestnatostraps βλέπω στη φώτο. Τα nato τους είναι καλά γενικά. 

Τα κανονικά λουράκια είναι ότι χειρότερο έχω αγοράσει. Και μου έστειλαν και λάθος μέγεθος, το οποίο διόρθωσαν όμως αφού με έβαλαν να στείλω φώτο με μέτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Cheapestnato, τα προτιμώ επειδή είναι από Ευρώπη και σε μια εβδομάδα αν είσαι τυχερός με τα ΕΛΤΑ είναι εδώ. Ποιοτικά τα nato είναι αρκετά καλά και κυρίως οι premium σειρές ribbed κτλπ. Τα δερμάτινα του μάλλον χάλι μαύρο. Έχει και 20% έκπτωση για 5 κομμάτια και πάνω. Πήρα και ένα single pass και είναι πολύ μαλακό και άνετο, έχει διαφορετικό υλικό από τα απλά. Τώρα για την φώτο πιστεύω ότι όπως και να έχει την αίσθηση που σου αφήνει το λουράκι πάνω στο χέρι δεν μπορείς να την καταλάβεις. 

Τιμή 3 λουριά 30 ευρώ . Παίζει πάντα ανάλογα με τις προσφορές που έχει. 

Επεξ/σία από tsiro7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Dante80 είπε

Νομίζω είναι φετινό μοντέλο. Βασίζεται πολύ στο κινητό σου για τις λειτουργίες του, και σε αυτά τα λεφτά παίζεις με πιο σοβαρά training watches. Είναι πολύ όμορφο όμως, μου θυμίζει σαν κάσα τα surf glide που είχαν βγεί πριν λίγο καιρό.

XLWzWwM.jpg

 

 

Ναι ναι κάπου τέλος Αυγούστου το έβγαλε.

Βασικά να σου πω το χρώμα του μου τράβηξε την προσοχή και σε δεύτερη φάση το negative display. Για τις fitness επιλογές δε μ ενδιαφέρει, έχεις δίκιο πως γι αυτά έχει περιορισμένες δυνατότητες. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...