Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να πω ότι είμαι μεγάλος φαν των ρολογιών, νομίζω ότι δεν θα έπαιρνα κάτι πολύ ακριβό ακόμα κι αν μπορούσα, αλλά μου αρέσει το τόπικ στις τελευταίες του σελίδες γιατί βλέπουμε ότι υπάρχουν και πετυχημένοι νέοι άνθρωποι, που έχουν δουλέψει και έχουν ανταμειφθεί, με στόχους και φιλοδοξίες για ακόμα παραπάνω!

 

Είναι μια ευχάριστη αλλαγή μέσα στη μιζέρια, τη γκρίνια, την ανεργία κτλ που βλέπουμε και ακούμε συνέχεια! Μπράβο ρε Alex! :)

 

επίσης είναι και ωραίος άντρας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πω ότι είμαι μεγάλος φαν των ρολογιών, νομίζω ότι δεν θα έπαιρνα κάτι πολύ ακριβό ακόμα κι αν μπορούσα, αλλά μου αρέσει το τόπικ στις τελευταίες του σελίδες γιατί βλέπουμε ότι υπάρχουν και πετυχημένοι νέοι άνθρωποι, που έχουν δουλέψει και έχουν ανταμειφθεί, με στόχους και φιλοδοξίες για ακόμα παραπάνω!

 

Είναι μια ευχάριστη αλλαγή μέσα στη μιζέρια, τη γκρίνια, την ανεργία κτλ που βλέπουμε και ακούμε συνέχεια! Μπράβο ρε Alex! :)

 

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Αν έχεις διάθεση να κάνεις τις απαραίτητες θυσίες και θέληση να επιτύχεις τους στόχους που ο ίδιος ορίζεις όλα γίνονται. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη αλήθεια. 

ναι ρε φίλε, αντί να τα βάλω στην άκρη να πάω κανά ταξίδι, πράγμα που μου ανέβαζε 100% την ψυχολογία τα τρώω σε καθημερινές μαλακίες. 

 

Αλλά φέτος είπα θα αλλάξω

σήμερα για παράδειγμα έφαγα κεμπάπ σε φάση γύρο και μου κάθισε στο στομάχι, πολύ σκατά

 

(σορυ για το οφ τοπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φίλε, αντί να τα βάλω στην άκρη να πάω κανά ταξίδι, πράγμα που μου ανέβαζε 100% την ψυχολογία τα τρώω σε καθημερινές μαλακίες. 

 

Αλλά φέτος είπα θα αλλάξω

σήμερα για παράδειγμα έφαγα κεμπάπ σε φάση γύρο και μου κάθισε στο στομάχι, πολύ σκατά

 

(σορυ για το οφ τοπικ)

 

εγώ θα τα έδινα τα χρήματα αν έκαναν κάποια διαφορά στην ψυχολογία μου..

 

Δίνω έμφαση σ' αυτή την φράση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μπορεί λεφτά να μην κοιτάζω, για εμφάνιση όμως λιώνω


εγώ θα τα έδινα τα χρήματα αν έκαναν κάποια διαφορά στην ψυχολογία μου..

 

Δίνω έμφαση σ' αυτή την φράση. 

 

ναι φίλε χωρίς πλάκα... δε θα κανε τίποτα, αν αισθανόμουν σκατά, παλι σκατά θα αισθανόμουν και θα φορούσα και ρολόι των 4000 ευρω

 

ντροπής πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα το ξοδεμα χρηματων για ικανοποιηση ειναι λαθος..Γιατι καλυπτει ικανοποιηση που δεν παιρνουμε απο πιο σοβαρα πραγματα.

 

Και καπως ετσι και γω τους τελευταιους 2 μηνες αγορασα 4 ρολογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φτανει σιγα σιγα, εκεινη η περιοδος του χρονου, που αναζητω το christmas gift for me.....  :-)

 

και παιζουμε με 2 toys......

 

Bruguet Tradition

 

 

 

 

 

tradition_7057_br_r9_9w6_pr_fb_square.jp

 

 

 

or

 

Jaquet Droz Grande Seconde 

 

 

 

 

J029033401.jpg

 

 

 

 

tough decision..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια και είμαστε οφ τοπικ να μοιραστώ μαζί σας κάτι που μου έφτιαξε τη διάθεση; 

 

το σχόλιο της κοπέλας που νοίκιασα το δωμάτιό της και έμεινα εκεί μαζί της 10 μέρες απο τα διαμερίσματα airbnb (αν τα έχετε υπόψη σας)

μετά τη "συνεργασία" οι δύο πλευρές γράφουν εντυπώσεις για τον άλλον κι αυτή έγραψε το παρακάτω  :-) αυτό ήταν πραγματικά κάτι που μου έφτιαξε τη διάθεση

 

 

“I enjoyed her stay in the house. We talked and shared our opinions about life and I could understand that she is a good woman. I would recommend her as a guest.”


Και φτανει σιγα σιγα, εκεινη η περιοδος του χρονου, που αναζητω το christmas gift for me.....  :-)

 

και παιζουμε με 2 toys......

 

Bruguet Tradition

 

 

 

 

 

tradition_7057_br_r9_9w6_pr_fb_square.jp

 

 

 

or

 

Jaquet Droz Grande Seconde 

 

 

 

 

J029033401.jpg

 

 

 

 

tough decision..... 

πολύ metrosexual το δεύτερο

προσωπικά δε μ'αρέσει οι άντρες να δείχνουν metrosexual

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φτανει σιγα σιγα, εκεινη η περιοδος του χρονου, που αναζητω το christmas gift for me.....  :-)

 

και παιζουμε με 2 toys......

 

Bruguet Tradition

 

 

 

 

 

tradition_7057_br_r9_9w6_pr_fb_square.jp

 

 

 

or

 

Jaquet Droz Grande Seconde 

 

 

 

 

J029033401.jpg

 

 

 

 

tough decision.....

 

Χθες ήθελα να γράψω σχόλιο ότι λείπει η βοήθεια του Unabomber στο θέμα! :)

 

Χωρίς να έχω ιδέα νομίζω ότι μου αρέσει λίγο περισσότερο το πρώτο αν και σε έχω ικανό να τα πάρεις και τα δύο! (πρέπει να είναι και φτηνά! :P)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unabomber γουστα ειναι αυτα αλλα παρε το 1 και χτυπα το αλλο και τα 2 που σε ενδιαφερουν..Εμφανισιακα παντα.

 

Exω βαρεθει τα κλασσικα,  οποτε ειπα να δω και κατα κει....

 

 

Χθες ήθελα να γράψω σχόλιο ότι λείπει η βοήθεια του Unabomber στο θέμα! :)

 

Χωρίς να έχω ιδέα νομίζω ότι μου αρέσει λίγο περισσότερο το πρώτο αν και σε έχω ικανό να τα πάρεις και τα δύο! (πρέπει να είναι και φτηνά! :P)

 

Oχι και τα 2 ρε τρελε...... εχουμε να παρουμε και καινουργιο καρο την ανοιξη.  :-)

 

 

Φοβάμαι να googlάρω τις τιμές του Unabomber :P

Το 2ο θα έπαιρνα

 

 

περι τα 20k each.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...