Προς το περιεχόμενο

στραβο διαφραγμα


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/11/2018 στις 2:45 ΜΜ, musicalfr είπε

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι και εγώ για ρινοπλαστική λόγω διαφράγματος σε ωρλ χειρουργό στην Αθήνα. Από την μέχρι ερευνά μου, εχω δει καλά λόγια και δουλείες για Λουλούδη, Κυπραίου, Κόλλια και Μακρυπίδη.. Θα μπορούσε κάποιος που έχει προσωπική εμπειρία με κάποιον από αυτούς να μου δώσει πληροφορίες σε πμ ή mail? για το αποτέλεσμα, τιμή κλπ Ευχαριστώ!

Απο τις τρεις επεμβάσεις που εχω κάνει στη μύτη η Κυπραιου έκανε την καλλύτερη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έκανα  ρινικό  διάφραγμα  και κόγχες  στην κλινική  Καρρά  με γιατρό  τον διευθυντή.  Κάθησα μια μέρα  μέσα  . Κ Όταν βγήκα  δεν είχα ούτε ένα πρήξιμο  ούτε μια τόσο δα μικρή μελάνια.  Ήταν σαν να μην έκανα  επέμβαση  ούτε πόνος... Τώρα ο χρόνος  θα δείξει  πως πήγε  παντός ο γιατρός μου είπε Πώς είναι πολύ ικανοποιημένος  με το αποτέλεσμα..είχα ιδιωτική ασφάλεια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2018 στις 12:28 ΠΜ, Zerg13 είπε

Ελπιζω να ξερεις καποιον και να μην πας στην τυχη

Δεν ξέρω κάποιον στο Παπανικολάου, πάω ...στην τύχη γιατί είναι δημόσιο και έχω ημερομηνία 4/3. Υπάρχει κανείς με εμπειρία από εκεί;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Federacion είπε

Δεν ξέρω κάποιον στο Παπανικολάου, πάω ...στην τύχη γιατί είναι δημόσιο και έχω ημερομηνία 4/3. Υπάρχει κανείς με εμπειρία από εκεί;

Οχι. Ξερω γιατρο επι πληρωμη μονο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Elena_/_ said:

Καλησπέρα σας... γνωρίζει κάποιος να μου πει τι ακριβως καλύπτει το ΙΚΑ για διάφραγμα και ρινοπλαστικη...;;;

ελπιζω να μην εννοεις τι θα σου καλυψει το ικα αν πας σε ιδιωτικη κλινικη για διαφραγμα και ρινοπλαστικη. λογικα καποιο ποσοστο θα πληρωθει απο ικα

αν πας διαφραγμα σε δημοσιο νοσοκομειο δεν θα πληρωσεις αλλα ρινοπλαστικη μαλλον το ξεχνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Elena_/_ είπε

Και σε ιδιωτική κλινική αν πας ξέρω ότι πληρώνει το ΙΚΑ την διαμονή απλά δεν ξέρω αν καλύπτει και κάτι ακόμα..

Πληρώνει κανονικά το ΙΚΑ παιδιά και σε κλινική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, Elena_/_ said:

Και σε ιδιωτική κλινική αν πας ξέρω ότι πληρώνει το ΙΚΑ την διαμονή απλά δεν ξέρω αν καλύπτει και κάτι ακόμα..

αν καλυπτει διαμονη αυτο ειναι ενα ποσοστο που μαλλον θα ειναι το μικροτερο αφου μετα ειναι εξοδα χειρουργειου αμοιβες κτλ. 

27 minutes ago, vairass said:

Πληρώνει κανονικά το ΙΚΑ παιδιά και σε κλινική 

ολα τα εξοδα η ποσοστο?αλλο να πληρωσει τα παντα που θα ειναι 4ψηφιο νουμερο και αλλο ενα μερος.οχι οτι ειναι κακο να παρει ενα ποσοστο πισω αρκεο να υπαρχει η δυνατοτητα να πληρωσει τα υπολοιπα.γιατι σε πολλα πραγματα πχ εξετασεις το ικα συμμετεχει στα εξοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poulinos είπε

αν καλυπτει διαμονη αυτο ειναι ενα ποσοστο που μαλλον θα ειναι το μικροτερο αφου μετα ειναι εξοδα χειρουργειου αμοιβες κτλ. 

ολα τα εξοδα η ποσοστο?αλλο να πληρωσει τα παντα που θα ειναι 4ψηφιο νουμερο και αλλο ενα μερος.οχι οτι ειναι κακο να παρει ενα ποσοστο πισω αρκεο να υπαρχει η δυνατοτητα να πληρωσει τα υπολοιπα.γιατι σε πολλα πραγματα πχ εξετασεις το ικα συμμετεχει στα εξοδα

ποσοστο ΟΛα δεν τα καλυπτει ουτε η Εθνικη που ειμαι εγω...μεχρι 80% με καλυπτει ΟΜΩΣ εμαθα οτι μπορω να το κανω σε συνδιασμο με το ΙΚα για τα εξοδα της κλινικης και η Εθνικη να πληρωσει τον Ιατρο . Βασικα θελει καλο ψαξιμο  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ειμαι 18 χρονων πριν 1 χρονο πηγα σε ορλ και μου ειπε οτι εχω στραβο διαφραγμα και χρειαζομαι επεμβαση μου ειχε δωσει και κατι φαρμακα διοτι ειχα παει επειδη ειχα παθει αλλεργικη ρινιτιδα απο χρηση οτριβιν 4 χρόνων και ακομα χρησιμοποιω διοτι μου ειναι αδυνατον να παρω ανασα χωρις αυτο. Με το οτριβιν μετα απο χρονια χρηση τι γινεται? Επισης λογικα την επεμβαση θα την κανω στον στρατο γιατι παρουσιαζομαι σε 1 μηνα θα υπαρξει καποιο θεμα μετα την επεμβαση λογο οτριβιν η οχι? Ευχαριστω για οποια βοηθεια δωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, kodaklel said:

Καλησπερα ειμαι 18 χρονων πριν 1 χρονο πηγα σε ορλ και μου ειπε οτι εχω στραβο διαφραγμα και χρειαζομαι επεμβαση μου ειχε δωσει και κατι φαρμακα διοτι ειχα παει επειδη ειχα παθει αλλεργικη ρινιτιδα απο χρηση οτριβιν 4 χρόνων και ακομα χρησιμοποιω διοτι μου ειναι αδυνατον να παρω ανασα χωρις αυτο. Με το οτριβιν μετα απο χρονια χρηση τι γινεται? Επισης λογικα την επεμβαση θα την κανω στον στρατο γιατι παρουσιαζομαι σε 1 μηνα θα υπαρξει καποιο θεμα μετα την επεμβαση λογο οτριβιν η οχι? Ευχαριστω για οποια βοηθεια δωθει.

αν διαβασεις τις οδηγιες θα δεις οτι τα αποσυμφορητικα ειναι για χρηση 1 3 βδομαδες γιατι καταστρεφουν τον ρινικο βλενογονο και επισης οσο ξερω μπορει να προκαλεσουν αιμοραγια.οτι ειναι να εχει γινει με το otrivin εχει γινει οποτε κοιτα να κανεις την επεμβαση να ηρεμησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τι 4 ψηφιο νούμερο μιλάμε ; .Και μένα μου "προτεινε" χειρούργος μέσα έξω για να βγάλει αλλά είμαι χωρίς  ενημερωμένο βιβλιάριο ... ουσιαστικά ανασφάλιστος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Mhlogiatros said:

για τι 4 ψηφιο νούμερο μιλάμε ; .Και μένα μου "προτεινε" χειρούργος μέσα έξω για να βγάλει αλλά είμαι χωρίς  ενημερωμένο βιβλιάριο ... ουσιαστικά ανασφάλιστος 

οτι τα λεφτα για διαφραγμα και ρινοπλαστικη ευκολα πανε απο 1000 και 2000 ευρω σε ιδωτικη κλινικη που θα πληρωσεις γιατρο ,κλινικη κτλ.

εξαρτατε ποιος θα την κανει,που θα την κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει εγχειρηση γιατι το διαφραγμα μου ηταν πολυ στραβο. 

Αν εχεις τα λεφτα και σε ενοχλει πολυ κανε την εγχειρηση αλλη λυση δεν υπαρχει. 

Βρες εναν καλο γιατρο,  ειναι εγχειρηση ρουτινας.  Θα ταλαιπωρηθεις λιγο για κανα 10ημερο αλλα μετα θα δεις φοβερες διαφορες. Αξιζει τα λεφτα και τον κοπο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...