Προς το περιεχόμενο

Τα Windows 7 Beta επίσημα ελεύθερα για download στις 9 Ιανουαρίου


alchemist125

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν θα παψει να ειναι beta θα παει σε RC.Μετα θα παει σε RTM.Εκει πληρωνεις.

 

@@ δλδ....για πειραματοζωα ψαχνουν...θα το βαλω σε ενα vm να δω τι παιζει μονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 373
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@@ δλδ....για πειραματοζωα ψαχνουν...θα το βαλω σε ενα vm να δω τι παιζει μονο...

 

 

Σε πειράζει να κάνεις το πειραματόζωο αλλά στο τέλος να είναι πιό αξιόπιστο από το feedback που θα έχεις δώσει και εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δοκιμάστε τώρα να πάρετε το κλειδί. Δοκίμασα και μου το έδωσε με τη πρώτη

Τα βήματα πάλι

 

1. Συνδέεστε στο http://technet.microsoft.com/ και κάνετε sign in (πάνω δεξιά) με το live/hotmail λογαριασμό σας

2. Στο ίδιο tab/windows μόλις συνδεθείτε βάζετε τη διεύθυνση https://www.microsoft.com/betaexperience/scripts/gcs.aspx?Product=tn-win7-64-ww&LCID=1033

 

Αν όλα πάνε καλά θα σας δώσει 64bit κλειδί που κάνει και για την 32bit έκδοση. Αν σας βγάζει σελίδα λάθους είναι εξαιτίας της κίνησης οπότε ξαναδοκιμάστε το 2ο βήμα (refresh)

 

thnx man, καβάτζωσα και εγώ ένα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@@ δλδ....για πειραματοζωα ψαχνουν...θα το βαλω σε ενα vm να δω τι παιζει μονο...

 

Δηλαδη ειχες την εντυπωση οτι θα σου χαριζε το OS?

Και αν δεν δωσεις feedback πως θα σου δωσουν ενα OS που λειτουργει οπως θελεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πειράζει να κάνεις το πειραματόζωο αλλά στο τέλος να είναι πιό αξιόπιστο από το feedback που θα έχεις δώσει και εσύ;

 

κατσε κατσε...οι τυποι σου λενε...παρε το μη ετοιμο προιον μας,φαε ολα τα μπαγκ στη μουρη,δωσε μας τσαμπα feedback,και σαν ευχαριστω ,οταν ειναι ετοιμο πληρωσε το μας κιολας...γαματο....

τελος παντων,υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες,κι ας μην αρχισω τα ιδια...

να μην ηταν το θεμα games και θα ειχαν φαει καιρο τωρα ποδι απο το πισι μου...

 

 

-----Προστέθηκε 10/1/2009 στις 07 : 03 : 58-----

 

 

Δηλαδη ειχες την εντυπωση οτι θα σου χαριζε το OS?

Και αν δεν δωσεις feedback πως θα σου δωσουν ενα OS που λειτουργει οπως θελεις;

 

τι λετε....?να κοψουν το κεφαλι τους να το φτιαξουν τελειο...

λεφτα θελουν γι αυτο...

στο προηγουμενο ποστ,πιστευω εξηγω τι εννοω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελος παντων,υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες,κι ας μην αρχισω τα ιδια...

να μην ηταν το θεμα games και θα ειχαν φαει καιρο τωρα ποδι απο το πισι μου...

 

Εσυ ο linuxas εχεις σκυλιασει ετσι?Επειδη εβγαλε η microsoft σταθερο και γρηγορο λειτουργικο ε?

Επεξ/σία από tritonas00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε κατσε...οι τυποι σου λενε...παρε το μη ετοιμο προιον μας,φαε ολα τα μπαγκ στη μουρη,δωσε μας τσαμπα feedback,και σαν ευχαριστω ,οταν ειναι ετοιμο πληρωσε το μας κιολας...γαματο....

τελος παντων,υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες,κι ας μην αρχισω τα ιδια...

να μην ηταν το θεμα games και θα ειχαν φαει καιρο τωρα ποδι απο το πισι μου...

 

/quote]

 

 

δεν είναι λίγοι που πήραν δωρεάν cd-key από της beta των βίστα:)

Aρκεί να δώσεις feedback

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
κατσε κατσε...οι τυποι σου λενε...παρε το μη ετοιμο προιον μας,φαε ολα τα μπαγκ στη μουρη,δωσε μας τσαμπα feedback,και σαν ευχαριστω ,οταν ειναι ετοιμο πληρωσε το μας κιολας...γαματο....

 

έλεολ, σιγά μην στο έδιναν και τσάμπα επειδή έκανες beta testing :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οι linuxades εχεται σκυλιασει ετσι?Επειδη εβγαλε η microsoft σταθερο και γρηγορο λειτουργικο ε?

 

οπα οπα φιλε...δεν το εχω δοκιμασει ακομα ουτε τπτ τετοιο...

οποτε τετοιο συμπερασμα δεν εβγαλα...τωρα,και τα xp οταν τα εκανα εγκατασταση γρηγορα και σταθερα(αυτο ενταξει λιγο σχετικο) ηταν...

το θεμα ειναι να παραμεινει σταθερο και γρηγορο και 1 χρονο μετα ας πουμε...οχι φορματ καθε 3 και λιγο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα το φτιαξουν τελειο οταν δεν ξερουν τις αναγκες του πελατη τους; Ερευνα ονομαζεται και ειναι ισως το σημαντικοτερο σταδιο της αναπτυξης ενος προιοντος. Αλλωστε αυτη η beta (ξανα γραφω, ΒΕΤΑ δλδ σε φαση αναπτυξης) δεν απευθηνεται στον home/productive user αλλα σε χρηστες που ενδιαφερονται για το under the hood, οπως οι Developers που θα γραψουν εφαρμογες για το νεο OS της MSFT.

 

Ολοι οι linuxades εχεται σκυλιασει ετσι?

Και τι σε οδηγει σε αυτο το γενικευμενο συμπερασμα αγαπητε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τετοιο συμπερασμα δεν εβγαλα...τωρα,και τα xp οταν τα εκανα εγκατασταση γρηγορα και σταθερα(αυτο ενταξει λιγο σχετικο) ηταν...

το θεμα ειναι να παραμεινει σταθερο και γρηγορο και 1 χρονο μετα ας πουμε...οχι φορματ καθε 3 και λιγο....

 

Αλλος ενας παραπανω λογος για να τα δοκιμασεις και να βγαλεις τα συμπερασματα σου μονος σου αντι να βγαινεις και να λες οτι υπαρχουν αλλου πορτοκαλιες..!!

Δοκιμασε τα και τοτε αν δεν σου κανουν πηγαινε σε αλλον κηπο!

 

 

Φιλικα παντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα το φτιαξουν τελειο οταν δεν ξερουν τις αναγκες του πελατη τους; Ερευνα ονομαζεται και ειναι ισως το σημαντικοτερο σταδιο της αναπτυξης ενος προιοντος. Αλλωστε αυτη η beta (jana grafv, ΒΕΤΑ δλδ σε φαση αναπτυξης) δεν απευθηνεται στον home/productive user αλλα σε χρηστες που ενδιαφερονται για το under the hood, οπως οι Developers που θα γραψουν εφαρμογες για το νεο OS της MSFT.

 

η Apple ας πουμε πως τις ξερει???τελος παντων απλα μου καθεται καπως το 2500000 ατομα,δοκιμαστε ενα χρονο το μισοτελειωμενο λειτουργικο μου(χωρις κανενα προσωπικο οφελος),και μετα πληρωστε το μου κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα κι εγώ ένα S/N. ISO δε βλέπω να 'ρχεται. Αναγκάστηκα να καταφύγω σε «μέρη σκοτεινά και ύποπτα» για λειτουργικό download link (torrent για την ακρίβεια). :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...