Προς το περιεχόμενο

Τα Windows 7 Beta επίσημα ελεύθερα για download στις 9 Ιανουαρίου


alchemist125

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 373
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχω κλειδι ,εχω το iso το κατεβασα επιτελουσ και.......... δεν εχω dvd να το γραψω :):)

 

Καντο mount με το daemon tools και ξεκινα το setup απο κει.Μετα θα κανει επανεκινηση και θα συνεχισεις κανονικα.Δεν χρειαζεσαι dvd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τα εβαλα παιδια και ειναι ολα jet....Βελτιωση παρατηρησα κυριως στον internet explorer ειναι αρκετα ποιο γρηγορος απο τον παλιο.Ολα οκ μονο ενα προβληματακι εχω καποιες φορες οταν ακουω μουσικη μου χαλαει ο ηχος.Ασυμβατοτητες των drivers της καρτα ηχου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώσε το λινκ..

 

εγώ τα πέρασα σε ένα laptop με 512ram και 40gb Hdd και πάει αρκετά καλά, μόνο το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω install το acrobat reader 9, ξέρει κανείς κάτι για αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τα πέρασα σε ένα laptop με 512ram και 40gb Hdd και πάει αρκετά καλά, μόνο το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω install το acrobat reader 9, ξέρει κανείς κάτι για αυτό?

 

Θα σε γελάσω εμένα εγκαταστάθηκε κανονικά...Δοκίμασε κανένα foxit reader και πες μας.:)

http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader_2/down_reader.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τα πέρασα σε ένα laptop με 512ram και 40gb Hdd και πάει αρκετά καλά, μόνο το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω install το acrobat reader 9, ξέρει κανείς κάτι για αυτό?

 

Και εμενα μια χαρα εγκατασταθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους!

 

Κατεβάζω τώρα τα Windows 7 για δοκιμή.

Θέλω να τα εγκαταστήσω σε ένα ξεχωριστό partition του υπολογιστή μου, που έχει σα βασικό λειτουργικό τα vista.

Θα μπορέσω να κάνω dual boot;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GR.destroyerH20@@@@@@@@

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=39069

οδηγοί για ΑΤΙ,είναι στα γερμανικά αλλά δεν είναι δύσκολο,και

για nvidia γίνεται με το Windows Update Service.Για Ατι ισχύει και με αναβάθμιση.Φυσικά θέλει σειριακό αριθμό ενεργοποίησης για να γίνει η αναβάθμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys που θα βρω κλειδι για 32bit?

 

Απ' οτι διάβασα και το 64μπιτ κλειδί κάνει για την έκδοση των 32μπιτ, αν δε σου δουλέψει, στο link που δίνει ο Hal9000 για την απόκτηση κλειδιού αντικαθιστάς το 64 με 32 και voila έχεις κλειδί για 32μπιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...