Προς το περιεχόμενο

Πλησίαζει η εποχή του εικονικού σεξ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι μιλάτε για κατάντια και για κατάσταση για κλάμματα. Δηλαδή ποιο ακριβώς είναι το κακό; Τι θα αλλάξει; Αυτός που πηγαίνει με γυναίκες επειδή μπορεί, το θέλει και το επιδιώκει, θα σταματήσει και θα αρχίσει το virtual; Όχι.

Απλά όσοι δουλεύουν το εργόχειρο, τώρα ήρθε το update για να είναι πιο ευχαριστημένοι. Που είν' το κακό; Δεν έχει κάποιος δικαίωμα στην ευχαρίστηση χωρίς να γίνεται βάρος σε κάποιον άλλον;

Αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι υπάρχουν πολλοί, μα πάααρα πολύ συνανθρώποι μας (σίγουρα ξέρετε πολλούς) που για φ,χ,ψ λόγους δεν μπορούν να συνευρεθούν με γυναίκα. Ψυχολογικοί παράγοντες, σωματικές δυσλειτουργίες, αναπηρίες και χίλια άλλα δυο.

Αυτοί δηλαδή που θα ωφεληθούν, είναι κατακριτέο;

 

Πιστεύω ότι είναι λάθος να το βλέπουμε ότι είναι ένα ακόμα βήμα πιο κοντά στο ολοκληρωτικό "κάψιμο", αφού, επαναλαμβάνω, αυτοί που θέλουν, την βρίσκουν και μπορούν να κάνουν σεξ με μία "πραγματική" γυναίκα, θα συνεχίσουν να το κάνουν.

 

Και στην πιο τελική, ο κάθενας έχει δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική σεξουαλική του ζωή. Έχει δικαίωμα να την βρίσκει όπως του αρέσει, ακόμα και με "ανωμαλίες" που ίσως χαρακτηρίστουν από άλλους. Αρκει πάντα να μην καταπατά την προσωπικότητα και την αξιοπρέπεια άλλων.

Αν κάποια στιγμή βγεί patch με παιδόφιλο υλικό, αυτό θα είναι πρόβλημα και κατακριτέο.

 

To πιό σωστό post σε όλο το thread.Το ωραίο είναι να βγεί και σπασμένη offline έκδοση.Σόρρυ αλλά για τις γυναίκες έχει βγεί εδώ και χρόνια παρόμοιο μηχάνημα που συνδέεται με pc και προσομοιώνει κινήσεις μέσω ιντερνετ.Sybian online νομίζω λεγόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Αν κάποια στιγμή βγεί patch με παιδόφιλο υλικό, αυτό θα είναι πρόβλημα και κατακριτέο.

 

Το να βγει κάτι τέτοιο από κάποιον, κάπου, κάποτε είναι απλά θέμα χρόνου.

...αλλά γιατί να είναι κατακριτέο?

Ποιον ακριβώς πιστεύεις ότι βλάπτει κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να βγει κάτι τέτοιο από κάποιον, κάπου, κάποτε είναι απλά θέμα χρόνου.

...αλλά γιατί να είναι κατακριτέο?

Ποιον ακριβώς πιστεύεις ότι βλάπτει κάτι τέτοιο?

 

Μα θα υπάρχουν αληθινοί πορνοστάρ που θα βλέπεις εσύ στην οθόνη σου ,δεν θα είναι virtual γυναίκες ή καρτούν.Άρα το ίδιο θα είναι και το παιδί που θα το έχουν βάλει στην κάμερα.Οπότε βλάπτει το ίδιο το παιδί κι αυτό είναι κατακριτέο.Βασικά τέτοιοι άνθρωποι για σκότωμα είναι αλλά τέλος πάντων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολο μακακιες λετε!

εγω εκανα ηδη pre-order!

 

manual ολοι εχουμε κανει και θα κανουμε μεχρι να πεθανουμε για διαφορους λογους....

ειναι ακομα ενα οπλο για να μπουν οι γυναικες στη θεση τους και να μην εχουν το πανω χερι.

να προσγειωθουν μερικες μερικες γιατι νομιζουν οτι κρατανε το κοσμο στο χερι τους.

 

απο την αλλη ειναι πολυ οικονομικη λυση γιατι αν σκεφτει κανεις οτι για να εχεις γκομενα πρεπει να ξοδευεις πολυ περισσοτερα λεφτα....

 

+1000000000

 

ανυπομονω να το ακουμπησω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τίποτα δεν μπορούν να το προσομοιώσουν από υλικό μπιμπερού είναι .. Πώς δηλαδή θα καταλαβαίνεις αν είναι ξυρισμ*νο η όχι (προσομοιώνει και τρίχες ) ? και πολλά άλλα που δεν είναι επιτρεπτό να αναφέρουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να βγει κάτι τέτοιο από κάποιον, κάπου, κάποτε είναι απλά θέμα χρόνου.

...αλλά γιατί να είναι κατακριτέο?

Ποιον ακριβώς πιστεύεις ότι βλάπτει κάτι τέτοιο?

 

 

Εννοούσα ότι θα ήταν λογικό να κατακριθεί, την στιγμή που κατακρίνεται (κατά συντριπτική πλειοψηφία) η παιδοφιλία.

Τώρα μην με ρωτήσεις περισσότερα πάνω σε αυτό, γιατί και off-topic θα είμαστε και δεν θα έχω επιχειρήματα να σου απαντήσω.. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα beta test σε ένα chicco το έκανα και δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα. Άσε που τρόμαξα να βγάλω το πουλί μου από εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εγώ ένα beta test σε ένα chicco το έκανα και δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα. Άσε που τρόμαξα να βγάλω το πουλί μου από εκεί μέσα.

 

υπαρχει καλυτερη λυση

 

 

 

Επεξ/σία από aledjo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πρίν 4-5 χρόνια είχα δεί σε σχέδιο/αναπαράσταση μια φιγούρα να την "φερμάρει" στο κουτί και συγκεκριμένα σε κάτι σάν drive που έμπαινε σε 5,25 θήρα.Ελπίζω το τελικό προϊόν να μήν είναι έτσι πάντως...

 

fu-fme!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα εχω να ρωτησω.... αυτος που το εφτιαξε δεν του καθονταν τα διαστημοπλοια και το γυρισε στην μαλακια.....ειναι σαν να βλεπεις τσοντα και να το κανεις με σεξντολλ ταυτοχρονα μονο που στοιχηζει πιο πολυ λολ:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα εχω να ρωτησω.... αυτος που το εφτιαξε δεν του καθονταν τα διαστημοπλοια και το γυρισε στην μαλακια.....ειναι σαν να βλεπεις τσοντα και να το κανεις με σεξντολλ ταυτοχρονα μονο που στοιχηζει πιο πολυ λολ:lol::lol::lol:

 

Ή τα λέφτα που του δώσανε για να φτιάξει κάτι τέτοιο ήταν πάρα πολλά και δεν μπορούσε να αρνηθεί.Ρε έχει πολύ χρήμα ότι έχει σχέση με το πορνό.........!!!!Λέτε να ανοίξω κάνα στούντιο παραγωγής ταινιών πορνό;Θα χεστώ στο ευρώ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...