Προς το περιεχόμενο

Πλησίαζει η εποχή του εικονικού σεξ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εποχή του εικονικού σεξ έφτασε.

Τώρα!!

Το εικονικό sex το έχουν ανακαλύψει (οι έφηβοι και όχι μόνο) από αρχαιοτάτων χρόνων! Μάλιστα δε φημολογείται ότι όποιος κάνει μπολύ απ' αυτό βγάζει μιά μαύρη τρίχα στο κέντρο της παλάμης.Καί το ντροπαλό παιδί που θέλει να δείξει πως δεν το κάνει, μέσα στο άγχος να μην προδοθεί πετάγεται λέγοντας το αμίμητο.

<<Εγώ πάντως δεν την έχω βγάλει την μαύρη τρίχα!>>:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβάζοντας και διαβάζοντας διάφορα σχόλια τύπου χαβαλέ, εγώ μπορώ να καταλήξω σε ένα διλημματικό ερώτημα.

Ή είμαι σε "lack sense of humor" φάση, ή κάποιοι έχουν ανάγκη αυτή την συσκευή άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Human - like?

Καθολου ασχημη ιδεα , αλλα φανταζομαι οτι αν εβγαινε κατι τετοιο δεν θα εκανε μονο sex. Θα γινει και αυτο σε κανα 20 χρονια.

Εγω παντως παιδια τι να σας πω. Αυτο με το USB θα φοβαμαι να το δοκιμασω. Και αμα εχει κανενα Bugακι να στο μαγκωνει και να μην βγαινει με τιποτα? Προβληματισμος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι που το λέω αλλά όπως έχουν γίνει τα πράγματα στην Ελλάδα σήμερα πιστεύω αρκετοί θα στραφούν στη συγκεκριμένη λύση.Πραγματικά κατάντια.Ακόμα και για να βρείς γκόμενα θέλει τύχη και μέσον!

 

Θέλει βύσμα λες δηλαδή ε? Να γνωρίζεις τον φίλο του τρίτου ξάδερφου σου ο οποίος να σε φέρει σε επαφή με την κολλητή αυτής που θες ...

 

Ενώ αυτό ένα κλικ add to cart - checkout - και ταλαιπωρία καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας πρόσφατη την ανάμνηση του "home-made" video από το χειρουργείο με τον τύπο που του βγάζανε το δονητή μπορώ ήδη να φανταστώ την επόμενη περίπτωση όπου ανάμεσα στους γιατρούς θα υπάρχουν και 2-3 με μπλούζες από το Πλαίσιο !

 

+1000 best post of the thread:lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς πλάκα πάντως αν ήταν κανα cyborg που είχε τη δύναμη του Τ-800 ας πούμε σιγά μη το χρησιμοποιούσες για sex.To ρισκάρεις ή γίνεσαι μοναχός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...