Προς το περιεχόμενο

Need For Speed: Shift


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνε ένα πείραμα σε παρακαλώ.

Βάλε 15 αυτοκίνητα σε μια πίστα με εξωτερική κάμερα και πες μου σε παρακαλώ αν σου κάνει κολλήματα στην εκκίνηση. Θα ήθελα να το τσεκάρω.

Ευχαριστώ

 

 

δώσε μου λίγο χρόνο και θα ανεβάσω φώτο από το fraps.

 

ακόμα να προσθέσω ότι έχω win 7 ultimate και ATI 9.9 drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρήκα! μήπως και οι μπάρες είναι από μυστήριο υλικό ; :o

 

 

Nαι!!! Το εψαξα, και ειναι φτιαγμενες απο ενα κραμα...Stravotimonium με hypergazionium, το οποιο δημιουργει μαγνητικο πεδιο στα διερχομενα οχηματα...(Υπαρχουν μπαρες απο τετοιο υλικο και σε πολλους ελληνικους δρομους...:X:-()

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το ακούω συχνά...τι κάρτα έχεις ;

 

ati radeon pro 2600 512mb

 

τωρα κανει το αλλο. μερικες φορες φορτωνει και παιζει κανονικα το παιχνιδι, αλλες φορες κανει το προβλημα που λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε Nvidia, κατεβάστε τους νέους ForceWare 191.00

 

PS: Στο Shift, τα PhysX physics τρέχουν μέσω CPU και στις Nvidia κάρτες (αν βάλετε να βλέπετε τον indicator των PhysX, θα δείτε ότι γράφει CPU αντί για GPU).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια διόρθωση εδώ, έχω 4xAA κι όχι 8.

παρακάτω έχω φώτο από το μενού και τις ρυθμίσεις μου και από εκκίνηση σε αγώνα με αρκετά αμάξια με κάμερα εξωτερική.

 

shift2009091817213792.jpg

 

 

 

Άλμπουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ati radeon pro 2600 512mb

 

τωρα κανει το αλλο. μερικες φορες φορτωνει και παιζει κανονικα το παιχνιδι, αλλες φορες κανει το προβλημα που λεω.

 

Και παίζει ; :P

α ναι...είπαμε όχι!

 

άσχετα με το πρόβλημα σου που δεν έχω ακομα διασταυρώσει τι είναι μια και το κάνει όποτε θυμάται...

θα σου πρότεινα να αφήσεις καλύτερα για αργότερα το παιχνίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα παίζει τέλεια!!!4870 ati έχω στην αρχή μόνο στο menu έδειχνε το αυτοκίνητο που ήταν άσπρο κίτρινο και αναβόσβηνε το χρώμα έλεος!!!μετά έβαλα τους νέους drivers 9.9 και 8χΑΑ και 70hz όλα στο high και λύθηκε και αυτό το πρόβλημα με το menu και το παιχνίδι πηγαίνει σφαίρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα απο πολυ ωρα δοκιμων και ρυθμισεων το παιζω μια χαρα με μια 4850 σε 1920*1080 4χαα kai vsyn on.ωραιο το παιχνιδι αλλα δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα δεν δινει την αισθηση της ταχυτητας.τα αμαξια πανε σαν κοτες (μπορει να μου φενεται γιατη ειναι αρχη και εχει ολο μουφες τυπου renault bmw κτλ).ωραιο παντως:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα απο πολυ ωρα δοκιμων και ρυθμισεων το παιζω μια χαρα με μια 4850 σε 1920*1080 4χαα kai vsyn on.ωραιο το παιχνιδι αλλα δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα δεν δινει την αισθηση της ταχυτητας.τα αμαξια πανε σαν κοτες (μπορει να μου φενεται γιατη ειναι αρχη και εχει ολο μουφες τυπου renault bmw κτλ).ωραιο παντως:-)

 

Όντως πάνε αργά. Εδώ εγώ σε ένα Quick race βγήκα πρώτος =P

Ίσως μετά, να φτιάχνει. Είμαι 90% σίγουρος, οτι φτιάχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα απο πολυ ωρα δοκιμων και ρυθμισεων το παιζω μια χαρα με μια 4850 σε 1920*1080 4χαα kai vsyn on.ωραιο το παιχνιδι αλλα δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα δεν δινει την αισθηση της ταχυτητας.τα αμαξια πανε σαν κοτες (μπορει να μου φενεται γιατη ειναι αρχη και εχει ολο μουφες τυπου renault bmw κτλ).ωραιο παντως:-)
εμένα παίζει τέλεια!!!4870 ati έχω στην αρχή μόνο στο menu έδειχνε το αυτοκίνητο που ήταν άσπρο κίτρινο και αναβόσβηνε το χρώμα έλεος!!!μετά έβαλα τους νέους drivers 9.9 και 8χΑΑ και 70hz όλα στο high και λύθηκε και αυτό το πρόβλημα με το menu και το παιχνίδι πηγαίνει σφαίρα!!!

όταν σας έλεγα εγώ ότι παίζει μου θέλατε αποδείξεις :mad:

αυτά που λένε τα παιδιά και οι φώτο που ανέβασα σας έπεισαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν σας έλεγα εγώ ότι παίζει μου θέλατε αποδείξεις :mad:

αυτά που λένε τα παιδιά και οι φώτο που ανέβασα σας έπεισαν?

 

ΟΧΙ.

 

το παιχνίδι με ΑΤΙ έχει αδικαιολόγητα framedrop (ευτυχώς όχι συχνά)

και η εταιρία το γνωρίζει και δουλεύει για fix.

 

το καλά και το καλύτερα είναι σχετικό και δε λέει τίποτα.

βάλε frap να δεις τα νούμερα όλου του αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...