Προς το περιεχόμενο

Need For Speed: Shift


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγινε edit στο προηγ. μυνημα μου.

 

Δηλαδη τωρα περιμενεις μονο 15'' ? και πριν περιμενες 30''?

τι συστημα εχεις? hi end?

 

Εχεις αυθεντικο το Shift?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε το συστημα μου δεν ειναι τοσο καινουριο και δεν το εχω αυθεντικο.Τωρα δηλαδη στο fullscreen δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις το ποντικι???

 

edit

για δοκιμασε και απο εδω.διαλεξε το north american version

 

http://www.needforspeed.com/web/nfs/downloads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοουσα αυτο το patch ρε παιδια.Μιλαω για το επερχομενο patch που περιμενουν κυριως οι κατοχοι ΑΤΙ γραφικων.Ειμαι και γω μεσα σ'αυτους και το μονο που μπορω να κανω προς στιγμην ειναι τα battle races γιατι οι πολλοι αντιπαλοι ζοριζουν το συστημα και ριχουν 45 fps.

Σ'εμενα που αργει 1 λεπτο τουλαχιστο εχω συστημα με c2d e6600 -2gb μνημη - ati hd4850 και windows 7 32bit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοουσα αυτο το patch ρε παιδια.Μιλαω για το επερχομενο patch που περιμενουν κυριως οι κατοχοι ΑΤΙ γραφικων.Ειμαι και γω μεσα σ'αυτους και το μονο που μπορω να κανω προς στιγμην ειναι τα battle races γιατι οι πολλοι αντιπαλοι ζοριζουν το συστημα και ριχουν 45 fps.

Σ'εμενα που αργει 1 λεπτο τουλαχιστο εχω συστημα με c2d e6600 -2gb μνημη - ati hd4850 και windows 7 32bit.

 

Με 4850, e6600, 7, 2GB εχεις 45 fraps το λιγοτερο και περιμενεις 60''?

Eγω με 4670, ph2 X3, XP, 3.25GB εχω 10-38 fraps και περιμενω 50'':-)

 

Δηλ. ο thomasG4 μας παραμυθιασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
μπα... δε γινεται τιποτα. Να μη σου πω οτι ειδα και 5'' περισσοτερα!

 

Αντικατέστησε το c...k που έχεις με το original exe, τρέξε το patch και μετά ψάξε για 1.01 crack να βάλεις πάλι. Έτσι θα σου δουλέψει το patch.

Επεξ/σία από Chaos3X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικατέστησε το c...k που έχεις με το original exe, τρέξε το patch και μετά ψάξε για 1.01 crack να βάλεις πάλι. Έτσι θα σου δουλέψει το crack.

 

Σωστος ο φιλος.Το ειχα ξεχασει εντελως αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικατέστησε το c...k που έχεις με το original exe, τρέξε το patch και μετά ψάξε για 1.01 crack να βάλεις πάλι. Έτσι θα σου δουλέψει το crack.

 

Δεν το εχω το original exe, μπορεις να μου το στειλεις με pm?

Εσυ τι specs εχεις και πόσο περιμενεις?...

 

Οπως και να ναι ειναι πολυ μεγαλος χρονος.Ας ελπισουμε να διορθωθει με το patch

 

Μεχρι να βγει θα το εχουμε τερματισει:lol:

Ηδη ειμαι level 40/50. Φανταζομαι οτι θα τελειωσει οταν κανω 50/50? τα αστερια τι ρολο παιζουν, δεν εχω καταλαβει. Τα περισσοτερα τα παιρνω βεβαια, αλλα ειναι και καποια που δεν παιρνονται με τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εχω το original exe, μπορεις να μου το στειλεις με pm?

Εσυ τι specs εχεις και πόσο περιμενεις?...

 

 

 

Μεχρι να βγει θα το εχουμε τερματισει:lol:

Ηδη ειμαι level 40/50. Φανταζομαι οτι θα τελειωσει οταν κανω 50/50? τα αστερια τι ρολο παιζουν, δεν εχω καταλαβει. Τα περισσοτερα τα παιρνω βεβαια, αλλα ειναι και καποια που δεν παιρνονται με τιποτα!

 

Το original θα το βρεις από εκεί που έκανες την εγκατάσταση στο PC σου. Κάποιο iso ή δισκάκι. Όταν λες specs τι εννοείς? Το σύστημά μου ή τι ρυθμίσεις έχω στο παιχνίδι?

Για το πρώτο μπορείς να το βρεις στην υπογραφή μου και για το δεύτερο, τα έχω ΌΛΑ στο FULL σε 1920χ1080. Ο χρόνος φόρτωσης είναι περίπου 20 - 25 δευτερόλεπτα.

 

Ναί στο 50 πιάνεις ταβάνι όσον αφορά τις οδηγικές σου ικανότητες, δεν τελειώνει το παιχνίδι. Το παιχνίδι τελειώνει Όταν ξεκλειδώσεις όλα τα tier (τέσσερα αν θυμάμαι καλά) και μετά βγεις νικητής στο World Race (or something like that).

Ο ρόλος των αστεριών είναι πολύ απλά ότι αν συλλέξεις έναν αριθμό από αυτά προχωράς στο παιχνίδι ξεκλειδώνοντας επόμενα tier, άρα διαδρομές, αυτοκίνητα κ.λ.π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το original θα το βρεις από εκεί που έκανες την εγκατάσταση στο PC σου. Κάποιο iso ή δισκάκι. Όταν λες specs τι εννοείς? Το σύστημά μου ή τι ρυθμίσεις έχω στο παιχνίδι?

Για το πρώτο μπορείς να το βρεις στην υπογραφή μου και για το δεύτερο, τα έχω ΌΛΑ στο FULL σε 1920χ1080. Ο χρόνος φόρτωσης είναι περίπου 20 - 25 δευτερόλεπτα.

 

Ναί στο 50 πιάνεις ταβάνι όσον αφορά τις οδηγικές σου ικανότητες, δεν τελειώνει το παιχνίδι. Το παιχνίδι τελειώνει Όταν ξεκλειδώσεις όλα τα tier (τέσσερα αν θυμάμαι καλά) και μετά βγεις νικητής στο World Race (or something like that).

Ο ρόλος των αστεριών είναι πολύ απλά ότι αν συλλέξεις έναν αριθμό από αυτά προχωράς στο παιχνίδι ξεκλειδώνοντας επόμενα tier, άρα διαδρομές, αυτοκίνητα κ.λ.π.

 

Δεν το εχω ειπαμε, αντικατασταθηκε. Μπορεις να μου το δωσεις εσυ?

Specs=specifications (cpu-ram-vga). 1920x1080? τι οθονη εχεις? windowed mode βαζεις? Ο κερσορας σου δουλευει στα menus σε μη windowed mode?

Φουλ ειπες... ποιον αριθμο βαζεις δηλαδη στο graphic option? Μετρησες το χρονο αναμονης και ειναι 20-25''?

Μπορεις να μου πεις ΠΟΙΟ υποσυστημα ειναι αρμοδιο για το χρονο αυτο?

 

Στο game τωρα, το level μπορεις να το ανεβασεις πολυ απλα, παιζοντας συνεχως την ιδια πιστα, αρα δεν ειναι κατι σημαντικο. Οι πιστες παλι ξεκλειδωνονται ευκολα ΕΩΣ αυτην που θα σου παιξει τους τιτλους-credits(θα παραμεινουν καποιες κλειδωμενες). To World Race που ειπες αυτη τη στιγμη δεν το θυμαμαι, ειναι κατι extra εκτος των tιers και των invitation events?

Εαν με τα αστερια ξεκλειδωσεις ολα τα tiers(πραγμα που γινεται συντομα), απο κει και περα τι ρολο παιζουν τα αστερια?

 

Και αφου φαινεσαι σχετικος με το game, μπορεις να βοηθησεις συστηνωντας μου το αποδοτικοτερο DRIFT αμαξι? Eχω μεγαλο προβλημα με τις drift πιστες, ενω στο GRID φυσουσα, εδω ειμαι αχρηστος...:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι να βγει θα το εχουμε τερματισει:lol:

Ηδη ειμαι level 40/50. Φανταζομαι οτι θα τελειωσει οταν κανω 50/50? τα αστερια τι ρολο παιζουν, δεν εχω καταλαβει. Τα περισσοτερα τα παιρνω βεβαια, αλλα ειναι και καποια που δεν παιρνονται με τιποτα!

 

Μεχρι να βγει το patch ,τουλαχιστο εγω,δεν προκειται να το ακουμπησω.

Ετσι και αλλιως τρωει γερα κολληματα και δεν προκειται να παω σε nvidia,ουτε και να δωσω δεκαρα για upgrade μονο και μονο γιαυτο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...