Προς το περιεχόμενο

Need For Speed: Shift


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To pack που ανεφερε ο kostacurtas ειναι για xbox σωστα?Γιατι νομιζω οτι δεν υπαρχουν καθολου extra προσθηκες για PC :rolleyes: ή υπαρχουν και εχω μαυρα μεσανυχτα ??

[snip]

Αν υπάρχουν λέει; Όχι μόνο υπάρχουν, αλλά μερικά από τα καλύτερα έχουν συγκεντρωθεί σε συγκεντρωτικό patch μόνο για PC.

 

Δες επίσης κι εδώ

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ααα ευχαριστω μου ανοιξαν τα ματια αυτα τα Links θα δω παι ειναι για pc και αναλογως θα πράξω,ευχαριστω κ παλι.

 

 

1.Χρειαζομαι επισης βοηθεια για το πως θα παιζω online με αλλα πορωμενα γυρω στον κοσμο σαν εμενα :P ??

 

 

2.Κατι ακομα,εκανα update το επισημο PC Game Expansion Pack and Patch 1.02 αλλα οταν βλεπω τις ιδιοτητες στο shift.exe λεει εκδοση 1.0.0.0 μηπως εχει να κανει με το οτι νωριτερα ειχα ριξει μεσα 3 αρχεια patch για να παιζω χωρις το dvd μου στο drive ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρίσκω από που αλλάζουν οι βοήθειες (brake assist traction κτλ)

και το επίπεδο δυσκολίας στο game

μπορεί κάποιος και το ποσταρι plz

 

Αυτα υπαρχουν στο 'κυριος μενου' εκει που λεει Career πιο κατω εχει options εκει καπου υπαρχουν ολα αυτα αμα χρειαστεις περαιτερο βοηθεια let us know ;)

 

Μπορει καποιος να απαντησει στις δικες μου μικρες αποριες παρακαλω ? ? :-)

 

1.πως θα παιζω online με αλλα πορωμενα γυρω στον κοσμο σαν εμενα ??

 

 

2.Εκανα update το επισημο PC Game Expansion Pack and Patch 1.02 αλλα οταν βλεπω τις ιδιοτητες στο shift.exe λεει εκδοση 1.0.0.0 μηπως εχει να κανει με το οτι νωριτερα ειχα ριξει μεσα 3 αρχεια patch για να το παιζω χωρις dvd ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα υπαρχουν στο 'κυριος μενου' εκει που λεει Career πιο κατω εχει options εκει καπου υπαρχουν ολα αυτα αμα χρειαστεις περαιτερο βοηθεια let us know ;)

 

Μπορει καποιος να απαντησει στις δικες μου μικρες αποριες παρακαλω ? ? :-)

 

1.πως θα παιζω online με αλλα πορωμενα γυρω στον κοσμο σαν εμενα ??

 

 

2.Εκανα update το επισημο PC Game Expansion Pack and Patch 1.02 αλλα οταν βλεπω τις ιδιοτητες στο shift.exe λεει εκδοση 1.0.0.0 μηπως εχει να κανει με το οτι νωριτερα ειχα ριξει μεσα 3 αρχεια patch για να το παιζω χωρις dvd ???

 

1. Αν το παιχνίδι είναι γνήσιο, απλούστατα. Φτιάχνεις ένα προφίλ στο site του NfS Shift, δωρεάν και εύκολο. Στη συνέχεια φορτώνεις το παιχνίδι, πας στο online, βάζεις εκεί τα στοιχεία με τα οποία έκανες εγγραφή στο site και είσαι έτοιμος. Οι servers έχουν αρκετό κόσμο ακόμη. Τα υπόλοιπα θα τα βρεις σιγά σιγά. Κανόνισε μόνο να έχεις προχωρήσεις αρκετά το παιχνίδι offline και να έχεις μαζέψει αρκετά χρήματα και αυτοκίνητα, γιατί οι αγώνες χωρίζονται σε κατηγορίες και πρέπει να έχεις ήδη αγορασμένα στο γκαράζ σου αυτοκίνητα πολλά και διαφορετικών κατηγοριών.

 

2. Προφανώς φταίνε το cracks. Καθαρή εγκατάσταση, πέρασμα το patches και στο τέλος το crack για την τελευταίο patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έκανες register, δεν έδωσες username, password και email; Αν ναι, τότε τα ίδια θα χρησιμοποιήσεις και στην εγγραφή σου στο site.

Έχει περάσει πολύ καιρός που το έκανα register και δεν θυμάμαι ακριβώς. Αλλά είναι η πρώτη φορά που έπαιξα ποτέ online και δεν θυμάμαι να αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έκανες register, δεν έδωσες username, password και email; Αν ναι, τότε τα ίδια θα χρησιμοποιήσεις και στην εγγραφή σου στο site.

Έχει περάσει πολύ καιρός που το έκανα register και δεν θυμάμαι ακριβώς. Αλλά είναι η πρώτη φορά που έπαιξα ποτέ online και δεν θυμάμαι να αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

 

Ευχαριστω πολυ που βοηθας να βγαλω ακρη!

 

Ναι με τα ιδια στοιχεια mail και password κανω log in γινεται το log in και μετα αφου συνδεθει μου πεταει το the cd key is already registered .Με τα ιδια στοιχεια που εκανα εγγραφη στο site κανω log in και στο παιχνιδι αλλα δεν τα καταφερνω :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

EDIT:

Μιλησα μεσω live chat - support με εναν κυριο Kurt και βρικαμε οτι ειχε εναν διαφορετικο κωδικο εκει που επρεπε να κανω log in για να παιξω online στο παιχνιδι μεσα.Τον αντικαταστησαμε και αυτο ηταν.

Επεξ/σία από giannisv6
edit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...