Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

[οφφ τοπικ (sorry αλλα με εχει φαει η απορια]

Thresh να θεσω ενα ερωτημα ακομα ? :P ΠΩΣ σκατα καταφερνεις και οποτε σερνομαστε ολοι να εισαι ο μονος σε καλο bbras και εμεις να μη σταυρονουμε κανενα ουτε με 100 restarts ?

[/οφφ τοπικ (sorry αλλα με εχει φαει η απορια]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

[οφφ τοπικ (sorry αλλα με εχει φαει η απορια]

Thresh να θεσω ενα ερωτημα ακομα ? :P ΠΩΣ σκατα καταφερνεις και οποτε σερνομαστε ολοι να εισαι ο μονος σε καλο bbras και εμεις να μη σταυρονουμε κανενα ουτε με 100 restarts ?

[/οφφ τοπικ (sorry αλλα με εχει φαει η απορια]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε παραπονιάρηδες πετάει τώρα η forthnet :-)

 

 

ευτυχώς γύρισα πριν 10 λεπτά και έφτιαξε τώρα η κατάσταση, πριν έκανα πινγκ στην forthnet και είχε γύρω στα 600ms και 45% packer loss,τώρα 17ms

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε παραπονιάρηδες πετάει τώρα η forthnet :-)

 

 

ευτυχώς γύρισα πριν 10 λεπτά και έφτιαξε τώρα η κατάσταση, πριν έκανα πινγκ στην forthnet και είχε γύρω στα 600ms και 45% packer loss,τώρα 17ms

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Έφτιαξε. Άντε από βδομάδα πάλι (ελπίζω).

 

και καλά κάνεις, από βδομάδα έχουμε

 

Την Τρίτη 25 Μαΐου κατά το διάστημα 01:00πμ – 07:00πμ, όπου ενδέχεται να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

 

Την Πέμπτη 27 Μαΐου κατά το διάστημα 00:00πμ – 06:00πμ, όπου ενδέχεται να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

 

Το Σάββατο 29 Μαΐου κατά το διάστημα 00:00πμ – 07:00πμ, όπου ενδέχεται να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

 

για νωρίτερα ποιος ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Έφτιαξε. Άντε από βδομάδα πάλι (ελπίζω).

 

και καλά κάνεις, από βδομάδα έχουμε

 

Την Τρίτη 25 Μαΐου κατά το διάστημα 01:00πμ – 07:00πμ, όπου ενδέχεται να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

 

Την Πέμπτη 27 Μαΐου κατά το διάστημα 00:00πμ – 06:00πμ, όπου ενδέχεται να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

 

Το Σάββατο 29 Μαΐου κατά το διάστημα 00:00πμ – 07:00πμ, όπου ενδέχεται να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

 

για νωρίτερα ποιος ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσει που βγαζουν και ανακοινωσεις για τυχων επιδρασεις στην διεθνης κινηση Internet... :lol::lol::lol:

ουτως η αλλως τους εχουμε μαθει πλεον...

καθε μερα τα ιδια σκατα ειναι, ειτε εχει πεσει καποιος server ειτε οχι

εχουν καταντησει γραφικοι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσει που βγαζουν και ανακοινωσεις για τυχων επιδρασεις στην διεθνης κινηση Internet... :lol::lol::lol:

ουτως η αλλως τους εχουμε μαθει πλεον...

καθε μερα τα ιδια σκατα ειναι, ειτε εχει πεσει καποιος server ειτε οχι

εχουν καταντησει γραφικοι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lamerικη ερώτηση αλλά τι εννοεί όταν λέει "των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet";

Σταθερή τηλεφωνία έχω ΟΤΕ και μέχρι παλιά που ήμουν σε μικρότερο πακέτα <24Mbps ήξερα πως δεν ήμουν στο ιδιόκτητό της. Το λογικό μου ακούγεται να μην άλλαξε κάτι.

Κάνω λάθος ή είναι πλεονασμός αυτό που λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lamerικη ερώτηση αλλά τι εννοεί όταν λέει "των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet";

Σταθερή τηλεφωνία έχω ΟΤΕ και μέχρι παλιά που ήμουν σε μικρότερο πακέτα <24Mbps ήξερα πως δεν ήμουν στο ιδιόκτητό της. Το λογικό μου ακούγεται να μην άλλαξε κάτι.

Κάνω λάθος ή είναι πλεονασμός αυτό που λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...