Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Ναι αυτό είναι το θέμα ότι συνέχεια έχουν εργασίες ανακοινωμένες ή όχι και το σύμπαν να μην πω. Δεν είναι βιολί αυτό τώρα. Ας τις ξεκινάνε απο τις 03:00 που οι πολλοί το έχουν κλείσει...

 

ελάχιστες προγραμματισμένες εργάσιες ανακοινώνουν που θα επηρεάσουν διεθνή κίνηση internet όλων των συνδρομητών...

 

άλλες φορές μπορεί να είναι πρόβληματα, αλλά σήμερα είναι καλυμμένοι κανονικότατα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτές έχουν ανακοινωθεί από τις 28/07/2010 http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=298124

 

υποτίθεται ότι απόψε είναι το τελευταίο μου βράδυ με Forthnet μετά από 3 σερί χρόνια, για να δούμε θα ενεργοποιηθώ αύριο On Telecoms...?

 

Για θεσ/κη τουμπα δεν λεει κατι-οποτε ισχυει για ολους.

Οτι να ναι αυτη η εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές έχουν ανακοινωθεί από τις 28/07/2010 http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=298124

 

υποτίθεται ότι απόψε είναι το τελευταίο μου βράδυ με Forthnet μετά από 3 σερί χρόνια, για να δούμε θα ενεργοποιηθώ αύριο On Telecoms...?

 

Για θεσ/κη τουμπα δεν λεει κατι-οποτε ισχυει για ολους.

Οτι να ναι αυτη η εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όταν βλέπεις να λέει "να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών του ιδιόκτητου δικτύου Forthnet." είναι ανεξαρτήτου περιοχής, εννοεί ΟΛΟΥΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όταν βλέπεις να λέει "να επηρεαστεί η διεθνής internet κίνηση των συνδρομητών του ιδιόκτητου δικτύου Forthnet." είναι ανεξαρτήτου περιοχής, εννοεί ΟΛΟΥΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές έχουν ανακοινωθεί από τις 28/07/2010 http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=298124

 

υποτίθεται ότι απόψε είναι το τελευταίο μου βράδυ με Forthnet μετά από 3 σερί χρόνια, για να δούμε θα ενεργοποιηθώ αύριο On Telecoms...?

 

Καλη τυχη φιλε !! Εγω θα φυγω για Vodafone διοτι ο διπλανος μου παιζει στα 21

και εγω με το ζορι φτανω 10 καθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές έχουν ανακοινωθεί από τις 28/07/2010 http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=298124

 

υποτίθεται ότι απόψε είναι το τελευταίο μου βράδυ με Forthnet μετά από 3 σερί χρόνια, για να δούμε θα ενεργοποιηθώ αύριο On Telecoms...?

 

Καλη τυχη φιλε !! Εγω θα φυγω για Vodafone διοτι ο διπλανος μου παιζει στα 21

και εγω με το ζορι φτανω 10 καθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λάρισα αυτή τι στιγμή πρέπει να περιμένω 1min να άνοιξη το insomnia...καλά αλλα site δεν τα ανοίγει καθόλου....έτσι καλά πάνε ανά δυο μέρες και εργασίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λάρισα αυτή τι στιγμή πρέπει να περιμένω 1min να άνοιξη το insomnia...καλά αλλα site δεν τα ανοίγει καθόλου....έτσι καλά πάνε ανά δυο μέρες και εργασίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελατε ρε παιδια ολα μια χαρα...ειναι 2.50 και πεταμε...οουουουουουου...απο αυριο παλι θα σερνομαστε .απολαυστε λιγες ωρες γρηγορου ιντερνετ μεχρι τα ξημερωματα.....τα νευρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελατε ρε παιδια ολα μια χαρα...ειναι 2.50 και πεταμε...οουουουουουου...απο αυριο παλι θα σερνομαστε .απολαυστε λιγες ωρες γρηγορου ιντερνετ μεχρι τα ξημερωματα.....τα νευρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και εγώ έχω κάποια προβληματάκια με μερικά sites εξωτερικού...

 

δυστυχώς σήμερα δεν πέρασα σε On Telecoms :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και εγώ έχω κάποια προβληματάκια με μερικά sites εξωτερικού...

 

δυστυχώς σήμερα δεν πέρασα σε On Telecoms :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...