Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Lawl στην HOL πήγες εσύ?

 

ΟΤΕ ρε τους πληρώνεις χρυσαφένιους αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Τι να την κάνω την οικονομία της FAILnet αν μέρα παρά μέρα έχει προβλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13831: ο αριθμός που καλέσατε δεν είναι εφικτός για τεχνικούς λόγους...

 

...απλά LOL!

 

γτπ καβάλα... τα νεύρα μου... Είμαι από τους πρώτους συνδρομητές της forthent στο ιδιόκτητο με double-play στην αρχή όλα καλά! με θεωρητικό μέγιστο τα 12 ήμουν σταθερά στα 10 και πριν ενάμιση χρόνο άρχισε η ταχύτητα να πέφτει, πέρσι τέτοια εποχή ήμουν με 6 και λίγο πριν το καλοκαίρι με ρίξανε στα 3,5... παίρνω τηλέφωνο κλασσικές παπαριές περί βραχυκυκλώματος και να έρθει τεχνικός κλπ...δεν έκανα τίποτα γιατί καλοκαίρι ήταν δεν θα ήμουν Αθήνα οπότε το άφησα για μετά...

 

τους παίρνω τηλέφωνο, όχι στην τεχνική υποστήριξη, και τους λέω η θα διορθωθεί η κατάσταση μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας(αυριο) ή θα μου διακόψετε την σύνδεση ώστε να πάω σε άλλη εταιρία... Η απάντηση ήταν πως για να πάτε σε άλλη εταιρία θα πρέπει να κάνετε αίτηση στην άλλη εταιρία και θα αναλάβει αυτή την διακοπή... Χεστήκανε και αν χάσουν έναν πελάτη... τι να πω... πραγματικά είναι ηλίθιοι....:mad:

 

Αυτή τη στιγμή είμαι στα 2,5 και σέρνεται το σύμπαν, πάω να τους πάρω τηλέφωνο να τους ρίξω ένα αποχαιρετιστήριο χέσιμο και μου βγάζει βλάβη... έλεος αυτή η εταιρία... μα γιατί... λίγα μπινελίκια θα σας ρίξω μόνο να ηρεμήσω και εγώ, να πάρετε και εσείς την καθιερωμένη σας δόση...

 

Δευτέρα πρωί αίτηση στον ΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτή τη στιγμή είμαι στα 2,5 και σέρνεται το σύμπαν, πάω να τους πάρω τηλέφωνο να τους ρίξω ένα αποχαιρετιστήριο χέσιμο και μου βγάζει βλάβη... έλεος αυτή η εταιρία... μα γιατί... λίγα μπινελίκια θα σας ρίξω μόνο να ηρεμήσω και εγώ, να πάρετε και εσείς την καθιερωμένη σας δόση...

 

:lol::lol::lol::lol::lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
πω ρε πο@@στη μου παλι τα ιδια,εχω βαρεθει...

 

αληθεια βρε thresh,πως ξερεις παντα προβλημα τι εχει η 4ΝΕΤ ;:-D

 

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=357903

 

το μεγαλύτερο topic στο section της Forthnet μάλλον :P

 

---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

 

Lawl στην HOL πήγες εσύ?

 

θα έλεγα μην έρθετε, όχι μην πάτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ενα απο τα λιγα λινκς που δεν εχουν προβλημα στο ανοιγμα τους ,ειναι του insomnia,παλι καλα.

 

ναι γιατί hostάρεται στη Forthnet :P

 

βέβαια αυτοί που είναι Β. Ελλάδα θα έχουν πρόβλημα μιας και κάτι έχει γίνει με το link Αθήνας-Θεσσαλονίκης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα ανακαλύψει το δικό μου gap διορθώθηκε εντώς μιας ημέρας αφότου τηλεφώνησα στη forthnet. Τους είπα "έχω gap" Μου απαντούν το "προωθούμε για διόρθωση " και μετά δεν είχα gap :-)

 

και μετά έκανες γαβ γαβ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να συνδεθώ και το τηλέφωνο στις βλάβες δε λειτουργεί για τεχνικούς λόγους. Σαν να μου λένε να πάω να πνιγώ.

 

Ένα περίεργο πράμα. Με τη forthnet του γείτονα μπαίνω.

 

Πολύ πρόβλημα ρε παιδιά η Forthnet... κάθε 3 και λίγο.

Με την Tellas στο άλλο σπίτι δεν είχα ούτε ένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mονο σε μενα σερνεται σημερα; Μηλαμε παει πολυ αργά.... ειχα παει σημερα σε ενα σπιτι με ISDN 64k και αυτο το πραμα σημερα με forthnet μου φαινεται ελεινό πιο αργο ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μενω στην Forthnet ..... θα μου πει κανεις γ@μωτο ? Ποσο μαζοχας ειμαι ?

 

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ .

 

Η ταχυτητα μηνα με τον μηνα πεφτει .

Τα ping μηνα με το μηνα πανε στο θεο .

Καθε λιγο εχουμε τα σημερινα ( τα κατα διαβολου δηλαδη ) .

 

Τι αλλο πρεπει να μας κανουν ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...