Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα να κανω αιτηση χωρις να εχω γραμη οτε και μου ειπαν οτι δεν θα γινει ποτε..... και οτι πρεπει να βαλω πρωτα γραμη απο τον οτε και μετα να το κοψω.(το σπιτι ειχε πριν τηλεφωνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πηγα να κανω αιτηση χωρις να εχω γραμη οτε και μου ειπαν οτι δεν θα γινει ποτε..... και οτι πρεπει να βαλω πρωτα γραμη απο τον οτε και μετα να το κοψω.(το σπιτι ειχε πριν τηλεφωνο)

 

 

ελεος δηλαδη.Πριν 2 μηνες συγγενης μου εκανε αιτηση χωρις να εχει καν νουμερο το σπιτι και του εδωσαν εκεινοι:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει γινει καθημερινη συνηθεια,καθημερινα εκει γυρω στις 4.30 το απογευμα αρχιζει το παρτυ.

δεν καταλαβαινουν τιποτα και εμεις βαρεθηκαμε να τους "ενοχλουμε" γιατι καταλαβαμε οτι απο το ενα αυτι μπαινουν και απο το αλλο βγαινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να μαζευτούμε καμιά 10αριά άτομα, και να κανονίσουμε να διακόψουμε συνδέσεις ταυτοχρόνος ο ένας μετά τον άλλον. Όχι οτι θα κερδίσουμε τίποτα, απλά θα γελάσουμε λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει θα γελάσουμε για 10 λεπτά.....αυτοί γελάνε μαζί μας χρόνια και τους πληρώνουμε κιόλας. Έχουμε ηττηθεί (και) στον τομέα "γέλιο" δυστυχώς.

 

Δεν μου λέτε υπάρχει πρόγραμμα του OΤΕ αντίστοιχο με το 2play? Και αν ναι πόσο στοιχίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως τα λεει ο τίτλος του topic:Forthnet ADSL έλεος.

 

Είχαμε το Σαββατο τις ομορφιές απο τις 17:00- 0:00 και απο εκείνη την στιγμή και μετά με έχει τρελάνει είτε στις αποσυνδέσεις είτε σε πολυ χαμηλές ταχύτητες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν μου λέτε υπάρχει πρόγραμμα του OΤΕ αντίστοιχο με το 2play? Και αν ναι πόσο στοιχίζει?

 

45.50, χωρίς διεθνής κλήσεις και χωρίς ψηφιακές ευκολίες (πχ αναγνώριση κλήσης), αυτά τα χρεώνουν extra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45.50, χωρίς διεθνής κλήσεις και χωρίς ψηφιακές ευκολίες (πχ αναγνώριση κλήσης), αυτά τα χρεώνουν extra

 

Άλλοι από εκεί χρεώνουν την αναγνώριση. Πανηγύρι χώρα είμαστε:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαφνικά μου ανοίγει μονο το Insomnia κ λίγα ακόμα sites με χίλια ζόρια!

 

Βασικα πρεπει να είναι νεα πατέντα της 4νετ!:rolleyes:

 

ναι ρε φιλε.. και μενα! τι στο καλο φταιει?????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ γέλιο ψάχνω να δω βρω sites που ανοίγουν! Κατάφερα το μετεο + ενα ΠΑΟΚτσηδικο ειδησεογραφικό κ το site της 4νετ οπου έψαξα την ανακοίνωση για εργασίες αλλα δεν δίνει τίποτα για έμενα (θεσσαλονικη) σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...