Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

την γλωσσοφαγαμε την φορθνετ που για 2 μερες δεν υπηρχε προβλημα,οχι τιποτα αλλο αλλα εχει και ματς τωρα στην ΝΕΤ και η ληψη θα ειναι μαπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ε ναι γιατί "αναγκάζεται" και μένει ο κόσμος σπίτι με αποτέλεσμα να απασχολεί τη γραμμή του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σημερα απελπιστικες ταχυτητες ! καλα ε δεν παει αλλο με αυτη τη forthnet !!

εδω και 10 λεπτα πατας μια οθονη και κανει 3 sec να το παρει χαμπαρι και αρκετη ωρα να φορτωσει !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σημερα απελπιστικες ταχυτητες ! καλα ε δεν παει αλλο με αυτη τη forthnet !!

εδω και 10 λεπτα πατας μια οθονη και κανει 3 sec να το παρει χαμπαρι και αρκετη ωρα να φορτωσει !!

 

"Έλα δε το πιστεύω" :lol:. Βασικά δε φταίνε και τόσο αυτοί. Φταίς εσύ που κλικάρεις τόσο γρήγορα τα links και αυτοί επίσης από την περίσσεια ταχύτητα, για να μην κάψουν το ρούτερ σου αναγκάζονται να σου τα στέλνουν λίγα λίγα. Shame on You!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου απάντηση στην εταιρία ήταν να διακόψω και να πάω στον ΟΤΕ.

Ενεργοποιήθηκα σε λιγότερο απο 24 ώρες και απο τότε ούτε ένα buffer σε youtube 1080p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον Μάιο δεν έχω τηλέφωνο και έχω συνέχεια αποσυνδέσεις, κάθε 5 λεπτά! Περίμεναν τόσους μήνες για να ανακαλύψουν ότι το πρόβλημα είναι στο καφάο, τόσο καιρό επέμεναν ότι το πρόβλημα είναι στην πολυκατοικία μου και ότι αν έρθουν θα πρέπει να τους πληρώσω 60Ε. Στα τσακίδια! Μπορώ κάπως να κινηθώ νομικά για να πάρω πίσω τα λεφτά μου γι αυτούς τους μήνες που εγώ τους πλήρωνα κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...