Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αυτά που κάνουν θα καταφέρουν να ξανακάνουν μονοπώλιο τον ΟΤΕ.Εκτός από Θεσσαλονίκη που ξέρω σίγουρα,το helpdesk της forthnet αργεί 30+ λεπτά να σηκώσει τηλέφωνο και σε άλλες περιοχές;

 

Και Βόλο το ίδιο. Μην το σκέφτεσαι, τα ίδια 10 άτομα που απαντάνε σε σένα απαντάνε σε όλη την Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Καλησπέρα,και εγώ συνδρομητής της forthnet εδώ και αρκετό καιρό αυτα τα χάλια που έχει αυτές τις μέρες δεν τα έχω ξανά δει,π.χ. κατεβάζω με uTorrent και το upload είναι ανύπαρκτο μια δεν δίνει καθόλου μια πάει 20kB/s πάντως όσο το έχω θέσει δεν πάει με τίποτα,επίσης σέρνεται και στο download και κολάει και κάποια video στο YouTube,αυτά...

 

είσαι virus/trojan/spyware free?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε μας ρε ουλινε οτι προβλημα υπαρχει το ιδιο θα μας πεις ΚΑΛΩΔΙΑ ΧΑΛΚΟΥ οκ το καταλαβαμε! μαγκες μην ξαναπαραπονεθειτε ΤΕΛΟΣ. ΚΑΛΩΔΙΑ ΧΑΛΚΟΥ = ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ασε μας ρε ουλινε οτι προβλημα υπαρχει το ιδιο θα μας πεις ΚΑΛΩΔΙΑ ΧΑΛΚΟΥ οκ το καταλαβαμε! μαγκες μην ξαναπαραπονεθειτε ΤΕΛΟΣ. ΚΑΛΩΔΙΑ ΧΑΛΚΟΥ = ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

 

από την στιγμή που ισχύει τις περισσότερες φορές γιατί να μην το πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε μας ρε ουλινε οτι προβλημα υπαρχει το ιδιο θα μας πεις ΚΑΛΩΔΙΑ ΧΑΛΚΟΥ οκ το καταλαβαμε! μαγκες μην ξαναπαραπονεθειτε ΤΕΛΟΣ. ΚΑΛΩΔΙΑ ΧΑΛΚΟΥ = ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

 

Οπως λεει και ο thresh αποκατω ετσι να προσθεσω.ειδες να πω κατι σε αυτο το θεμα για χαλκο.αλλα τα προβληματα του χαλκου και αλλα τα προβληματα του να κλειδωνεις ψηλα και να κατεβαζεις χαμηλα.αμα δεν μπορεις να τα ξεχωρισεις αυτα και ποια ειναι χαλκος και ποια οχι δεν φταιω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν τον οτε δεν εχει παιδες εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και ειναι μια χαρα εχω την 4 τωρα τελευταια κανει κολπα αλλα λενε κανοθν εργασιες για αναβαθμισεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι virus/trojan/spyware free?

 

Είμαι καθαρός πιστεύω από θέμα ιών επισκέπτομαι μετρημένες 'σιγουρες' σελίδες και εκτός αυτού σκανάρω με Ad-Aware,Spyware Doctor,Avira Antivir,Malwarebytes' Anti-Malware και σβήνω cookies με το CCleaner περίπου κάθε εβδομάδα.Τα πράγματα πάντως έχουν καλυτερεύσει κάπως...το upload επανήρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το upload καλύτερα να το testάρει με άλλους τρόπους και όχι με bittorrent, γιατί ακόμα και σε seeding δεν σου εγγυάται κανείς ότι θα τραβάνε με full speed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το γνωρίζω ότι πάντα δεν γίνεται να δίνεις το μέγιστο που έχεις θέσει αλλά μιλούσα για το upload επειδή κατέβαζα ένα torrent το οποίο είχει πάνω από 1000+ leechers γι' αυτο παραξενεύτηκα και έδινα μέγιστο γύρω στα 20kB/s και μια καθόλου και όταν πήγαινα στην επιλογή peers του Utorrent έβλεπα οτι ήμουν με πολλούς leechers συνδεδεμένος.Τελοσπάντων τώρα έχει επανέρθει το upload η forthnet να δούμε πότε θα στρώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...