Προς το περιεχόμενο

Καινουρια TV LG μια γνωμη....?


Stelios83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ειμαι στη φαση να παρω καινουργεια τηλεοραση και θελω μια γνωμη ειμαι αμαμεσα στην LG 32LG6000 SCARLET 32'' LCD TV και στην LG 32LG5700 32'' LCD TV.Και τις δυο τις εχει το e-shop και τη scarlet την εχει και προσφορα στα 460 ευρω ενω η δευτερη εχει 499.Οι βασικες διαφορες τους ειναι στην αναλυση στο Bit χρωματος και στο χρονο αποκρισης.Πιστευεται οτι αυτες οι διαφορες κανουν τεραστια διαφορα στο ματι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε μην αγοραζεις τηλεοραση αν δεν την εχεις δει απο κοντα. Πηγαινε σε ενα καταστημα να τις δεις απο κοντα και να διαλεξεις συμφωνα με τα δικα σου κριτηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτη με τη τρυπα...lol

Μπορει κανεις να μου πει αν θα εχουν διαφορα στην αναλυση που να κανει διαφορα?

Απο οτι το εψαξα παντως γενικα καταλαβα οτι σε 32 δεν καταλαβαινεις και τρελη διαφορα αναμεσα σε 1080p με 720p.Απο 42 και πανω που ειναι full hd βλεπεις διαφορα.Απλα ειμαι μπερδεμενος δεν ξερω αν ισχυει αυτο σιγουρα.Λεω να κανω μια βολτα αυριο και να ριξω μια ματια απο κοντα και ισως με λιγη τυχη βρω και κανενα πωλητη που να ειναι γνωστης του θεματος.

 

 

Να τις δείς απο κοντά.Δεν έχουν και τεράστιες διαφορές.Τα μάτια σου θα καταλάβουν.

 

Ναι εκει θα καταληξω τελικα μου φενεται να τις δω απο κοντα...... Η καλυτερη λυση ειναι μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε λιγο, μια που ερχονται οι καινουριες τηλεορασεις της LG και θα πεσουν οι τιμες για τις παλιες...Ποια ειναι η χρηση που θα κανεις στην τηλεοραση, SD, HD σημα, br, dvd, τι ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε λιγο, μια που ερχονται οι καινουριες τηλεορασεις της LG και θα πεσουν οι τιμες για τις παλιες...Ποια ειναι η χρηση που θα κανεις στην τηλεοραση, SD, HD σημα, br, dvd, τι ακριβως?

 

Dvi to Hdmi απο το pc και απο κει ταινιες και αρκετα mkv 720 και 1080.

Οι κανουριες ποτε ερχονται της LG?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...