Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

LG έχει πάρα πολλές, sammy όχι όντως αλλά δεν ξέρω αν είναι θέμα της NVIDIA ή απλά οι freesync sammy δεν δουλεύουν σωστά με g-sync..

 

Τι να πω, ίσως επειδή είναι SVA το πάνελ και λέγεται ότι τα SVA δεν λειτουργούν σωστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

NVIDIA Hotfix GeForce 496.61 WHQL

The hotfix addresses the following issues:
• [Transport Fever/Transport Fever 2] Game will crash to desktop on startup [3411731/3409614]
• [Detroit Become Human] Users may experience micro-stutters during gameplay [3389250]
• [Tom Clancy’s Ghost Recon] Visual artifacts may be observed during gameplay [3410593]
• [WRC 9 FIA World Rally Championship/RiMS Racing/TT Isle of Man - Ride on the Edge 2] Game will crash to desktop soon after being launched [3409320/3416650/3408673]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνονται λίγο buggy οι 496.** 

Είχα flickering στον cursor του ποντικιού και random crashes σε παιχνίδια.Θα δοκιμάσω και τον hotfix

Γiα την ώρα πήγα πίσω στον 472.12  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/10/2021 στις 7:53 ΜΜ, p4n0s86 είπε

Μια απ' τα ίδια, έχω συχνά flickering στους browsers. Είμαι win11.

Same here. 

Το είδα απ την πρώτη μέρα και νόμιζα πως έφταιγε κάτι άλλο αλλά τώρα μπήκα και είδα τα μηνύματα σας εδώ :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/10/2021 στις 11:58 ΠΜ, mcrae13 είπε

Μου φαίνονται λίγο buggy οι 496.** 

Είχα flickering στον cursor του ποντικιού και random crashes σε παιχνίδια.Θα δοκιμάσω και τον hotfix

Γiα την ώρα πήγα πίσω στον 472.12  

Έχουμε παρόμοιο setup και δεν παρατήρησα τίποτα από αυτά που γράφεις. Κάντε καθαρισμό με DDU. Επίσης να πω ότι τα Win11 τα έχω περάσει με καθαρή εγκατάσταση αλλά και πριν που τα είχα με upgrade δεν είχα crashes ή flickering.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Chrome που χρησιμοποιώ δεν έχω κανένα θέμα, ούτε καν αυτό που έχουν στα known issues τους με το playback stutter στο ΥΤ όταν σκρολάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nVidia 496.76 WHQL

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-0.

Game Ready for Battlefield 2042
This new Game Ready Driver provides the best day-0 gaming experience for Battlefield 2042, which utilizes NVIDIA DLSS and maximize performance and NVIDIA Reflex to minimize latency. In addition, this new Game Ready Driver offers support for the latest new titles to leverage DLSS technology, including Assetto Corsa Competizione, Bright Memory: Infinite, Farming Simulator 22, Hot Wheels Unleashed, and Myth of Empires. Additionally, this Game Ready Driver also provides the best experience for Ruined King: A League of Legends Story.

Gaming Technology

Includes support for NVIDIA Image Scaling

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GeForce hotfix display driver version 496.84 is based on our latest Game Ready Driver 496.76.

The hotfix addresses the following issues:

• [NVIDIA Image Scaling]: After performing a clean install or over install over version 496.49, NVIDIA Image Scaling resolutions do not appear in the game. [3434708]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω αυτό το θέμα έχω. 

YouTube: The YouTube web site randomly displays extreme contrast/gamma while idle or during video playback. [3420164]

Είναι στα windows issues. 

Επεξ/σία από nikpoth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...