Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα εχουνε παιξει τελιως οι driver της nvidia? Εκανα διαγραφη ενα profile παιχνιδιου στο nvidia inspector και τωρα δε μου το βγαζει πια στη λιστα καθολου, ειμαστε με τα καλα μας? Εγω νομιζα οτι απλα εφυγε απ τη λιστα με τα προφιλ που εχω φτιαξει εγω και οχι τελειως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΙ 388 είναι σκουπιδοdriver. Μ' έχει πεθάνει στα crashes σε bf1, PUBG. Πίσω στον προηγούμενο. Ας σοβαρευτούν, δεν χρειάζεται να βγάζουν κάθε μήνα driver έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πιστευω πως θα βγαλουν συντομα καινουριο driver αν παραπονεθουν και πολλοι, οποτε υπομονη, εμενα παντως περα απ το fast sync δεν εχω παρατηρησει καποιο αλλο σοβαρο προβλημα ακομα τουλαχιστον, στο gta v παντως μου φανηκε οτι εχω αρκετα καλυτερες επιδοσεις απ τον προηγουμενο driver με καποιες αρκετα βαριες ρυθμησεις οπως grass κτλπ που ειχα καποια framedrops πριν.

 

 Εχει δοκιμασει κανεις πως τρεχει το wolfenstein new colosus με τους 388?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GeForce Hotfix Driver Version 388.10

 

NVIDIA is working on a Game Ready driver for Wolfenstein II: The New Colossus to provide the best possible gaming experience and we intend to post the driver early next week. In the interim, we're making a hotfix driver available which has a key stability fix for certain Kepler-based GPUs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GeForce Hotfix Driver Version 388.10

 

NVIDIA is working on a Game Ready driver for Wolfenstein II: The New Colossus to provide the best possible gaming experience and we intend to post the driver early next week. In the interim, we're making a hotfix driver available which has a key stability fix for certain Kepler-based GPUs.

Στους Hotfix δεν επιλεγεις μοντελο καρτας γραφικων κτλπ οπως οταν κατεβαζεις κανονικους driver? Για τη 1070 κανει να τον κατεβασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον δοκίμασε κανείς τον 388.13 ;

Δεν ακούγονται και τα καλύτερα

( ειδικά σε όσους έχουμε 10αρες )

 

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/79nncg/driver_38813_faqdiscussion_thread/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...