Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πια δυσκολα goal ρε παιδια. εγω επαιξα το ντεμο με εναν φιλο και πιο κουνελια τερματα δεν εχω δει στα τελευταια προ. αλλα λεω ντεμο ειναι θα τα φτιαξουν. και παω και παιζω σημερα το κανονικο (παλι σε 2πλο μιλαω) και μπαιναν τα παντα ολα. τι κατω απο τα ποδια, τι να χτυπα στα πλευρα και να μπαινει. εχω απογοητευτει πληρος απο το 2010. και τι μεταφραση ειναι αυτη? χαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ενταξει αναθεωρω. Το παιχνιδι παρολες τις ρυθμισεις που εψαξα, στο συστημα μου τρωει τρελα κολληματα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι τα requirements που ζηταει δεν τα καλυπτω. Κατι παιζει με τα vsync και frame skipping αλλα δεν ξερω τι. Ακομα και στο Low εριξα τα γραφικα αλλα τα κολληματα εκει...

Αν δεν βγει patch συντομα τρωει uninstall. ευτυχως που δεν το αγορασαμε κιολας δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Eγω επαιξα το ντεμο με εναν φιλο και πιο κουνελια τερματα δεν εχω δει στα τελευταια προ. αλλα λεω ντεμο ειναι θα τα φτιαξουν. και παω και παιζω σημερα το κανονικο (παλι σε 2πλο μιλαω) και μπαιναν τα παντα ολα. τι κατω απο τα ποδια, τι να χτυπα στα πλευρα και να μπαινει. εχω απογοητευτει πληρος απο το 2010.

 

Ακριβώς αυτό που λες.Στο demo οι τερματοφύλακες ήταν χάλια αλλά η άμυνα ήταν δύσκολο να παραβιαστεί, και σήμερα που παίξαμε το κανονικό τι να πω...η άμυνα ανύπαρκτη και οι τερματοφύλακες περαν του Buffon τα πνίγουν όλα.Από 2-1,1-1 που τελειώναμε τα ματσ στο διπλό με ένα φίλο,σήμερα παίξαμε 5 με 6 παιχνίδια και είχαμε κάτι 5-4,6-4,5-3 οτι να ναι δηλαδή.:mad::mad::mad:

Μου θυμίζει το προηγούμενο με την μικρή διαφορά οτι δεν περνάνε τόσο εύκολα οι πάσες

και οτι υπάρχουν περισσότερες κόντρες.

Ορίστε και ένα από τα σημερινά goal για να καταλάβετε τι λέω...

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=H6sXpgBOKc4[/ame]

Επεξ/σία από polonos1313
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον έχω στραβομάρα, από πού ρυθμίζεις (in-game) αν θα φαίνονται τα ονόματα των παικτών και πόσο εύκολα θα αλλάζει ο παίχτης που ελέγχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον έχω στραβομάρα, από πού ρυθμίζεις (in-game) αν θα φαίνονται τα ονόματα των παικτών και πόσο εύκολα θα αλλάζει ο παίχτης που ελέγχεις;

 

system settings-> Controller Settings-> Controller 1-> Cursor Settings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αναθεωρω. Το παιχνιδι παρολες τις ρυθμισεις που εψαξα, στο συστημα μου τρωει τρελα κολληματα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι τα requirements που ζηταει δεν τα καλυπτω. Κατι παιζει με τα vsync και frame skipping αλλα δεν ξερω τι. Ακομα και στο Low εριξα τα γραφικα αλλα τα κολληματα εκει...

Αν δεν βγει patch συντομα τρωει uninstall. ευτυχως που δεν το αγορασαμε κιολας δηλαδη.

 

Φοβαμαι οτι φτενε τα win7 x64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

system settings-> Controller Settings-> Controller 1-> Cursor Settings

 

Thanks. Δεν υπάρχουν μάλλον πλέον αυτές οι επιλογές από το menu του αγώνα όπως στα προηγούμενα. Επίσης μην κάνει κανείς το λάθος στο παραπάνω menu να πατήσει Controller 2, γιατί αν δεν έχει => Alt+F4 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβαμαι οτι φτενε τα win7 x64

 

Και γω το ιδιο πιστευω...Καλο θα ηταν αν ειχε και καποιος αλλος προβλημα με 7 χ64 να μας το πει εδω, ωστε να σιγουρευτουμε κατα καποιο τροπο οτι ειναι αυτο το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το ιδιο πιστευω...Καλο θα ηταν αν ειχε και καποιος αλλος προβλημα με 7 χ64 να μας το πει εδω, ωστε να σιγουρευτουμε κατα καποιο τροπο οτι ειναι αυτο το προβλημα.

 

έχω πει ότι παίζω μια χαρά με 7 χ64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος τρόπος να πηγαίνει λίιιιιγο πιο αργά το παιχνίδι. Μου φένεται πως οι παίχτες έχουν μοτεράκι και πανε πάνω κάτω

 

Πρεπει να ενεργοποιησεις το vsync και να απενεργοποιησεις το frame skipping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i1175166_pes2010settings.jpgi1175165_pes2010settings2.jpg

 

Δοκιμαστε παρακαλω τις παραπανω ρυθμισεις (με οποια αναλυση θελετε) και πιστευω θα σας λυθουν πολλα προβληματα σχετικα με τα κολληματακια, την αργη ανταποκριση κλπ. Εμενα παντως δουλεψαν αψογα και μπορω πλεον να ευχαριστηθω το νεο pro ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...