Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε δεν είναι κανονικό ποδόσφαιρο.Παιχνίδι είναι.Με το Α πατημένο κλέβεις...Ε σε κοντρόλ επίθεση αν έχεις μάθει λίγο να μαρκάρεις δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα στην άμυνα.Και στην επίθεση θα έχεις παίχτες ΠΑΝΤΟΥ.Δοκίμασε το και θα δεις.:-D

 

Ναι αλλά αν έχεις συνέχεια το Α πατημένο στην άμυνα για να μαρκάρεις παντού, οι παίχτες τα φτήνουν και στο δεύτερο ημίχρονο σέρνονται. Και οκ, κάνεις 3 αλλαγές, αλλα δεν αρκούν. Καταλήγω με 3-4 παίχτες πτώματα επειδή τρέχουν για να μαρκάρουν παντού.

Και επιπλέον και πάλι και με τρέξιμο η άμυνα φαίνεται να μπάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξεκλειδωμα του Superstar level για το παιχνιδι:

 

http://downloads.moddingway.com/file/692.html

 

Πως ακριβώς το εγκαθιστώ αυτό? Υπάρχει στον φάκελο ένα αρχείο .dll και μια εφαρμογή που μου λέει να φορτώσω το pes2010.option.bin, δε βρίσκω τέτοιο αρχείο όμως στον φάκελο της Konami.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενέρωσε το σέντρα-κεφαλιά-γκόλ...

Σε διπλό με φίλο και μάλιστα με τραγικές ομάδες μπήκανε 3/4. Σέντρα, κεφαλιά, γκόλ. Μου θύμισε εποχές fifa 98.

Πολύ ευχάριστο στο pc... Παίξαμε εναλλάξ pc/κονσόλα και πραγματικά είναι χαοτικές οι διαφορές.

 

Αυτό το σέντρα-κεφαλιά-γκόλ που λες εμένα γιατί δε δουλεύει? Έχω βγάλει 500 σέντρες και όλο παίρνει την κεφαλιά ο αμυντικός ή πάει στον τερματοφύλακα ή στο πουθενά και τη χάνω μετά. Τι κάνω λάθος; αυτό που κάνω είναι πατάω το Χ. Χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο timing? Για βοηθάτε ρε παιδιά οι έμπειροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αν έχεις συνέχεια το Α πατημένο στην άμυνα για να μαρκάρεις παντού, οι παίχτες τα φτήνουν και στο δεύτερο ημίχρονο σέρνονται. Και οκ, κάνεις 3 αλλαγές, αλλα δεν αρκούν. Καταλήγω με 3-4 παίχτες πτώματα επειδή τρέχουν για να μαρκάρουν παντού.

Και επιπλέον και πάλι και με τρέξιμο η άμυνα φαίνεται να μπάζει.

 

45άλεπτα παίζεις;:P

Το Α το πατάς μόνο όταν είσαι για να κλέψεις.Δεν το έχεις πατημένο όλη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά, ειδικά στο φετινό, πρέπει να μαρκάρεις και λίγο χώρο γιατί αν το πατάς συνέχεια και ορμάς στη μπάλα, ανοίγουν κάτι τρύπες ΝΑ και δεν τη γλιτώνεις. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω ενα προβλημα..ενω μεχρι πριν 3 μερες επαιζα το παιχνιδι σε 1280χ1024 κατι εκανα και στα settings υπαρχει μονο το 1280χ720....

τι πρεπει να κανω?

εχω καρτα μια nvidia geforce 9600 gt..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι οταν κανεις ελευθερο ή καποιο φαουλ και κοιτας μπροστα τα προσωπα ολων των παιχτων φαινοναι αλλοιωμενα; Συμβαινει και σε αλλους; Τα γραφικα ειναι ολα στο full.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω ενα προβλημα..ενω μεχρι πριν 3 μερες επαιζα το παιχνιδι σε 1280χ1024 κατι εκανα και στα settings υπαρχει μονο το 1280χ720....

τι πρεπει να κανω?

εχω καρτα μια nvidia geforce 9600 gt..

 

Βάλε kitserver και ρύθμισε την ανάλυση απ' το config.exe

 

Ρε παιδια γιατι οταν κανεις ελευθερο ή καποιο φαουλ και κοιτας μπροστα τα προσωπα ολων των παιχτων φαινοναι αλλοιωμενα; Συμβαινει και σε αλλους; Τα γραφικα ειναι ολα στο full.

 

Kitserver κι εσύ, με το lodmixer αλλάζει αυτό που λες

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον εχω κανονικα τον kitserver....Tι εννοεις αλλαζει με το lodmixer.dll.

Κατέβασε αυτό και μετά ακολούθα τις οδηγίες εδώ ή γενικά παίξε με τις ρυθμίσεις και θα δείς διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...