Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα πέναλντι δεν θα τα διορθώσουν ποτέ?

 

Σωστός. Αυτό ήθελα να γράψω.

 

Ε, δηλαδή, πιο έλεος δε γίνεται. Θα σκάσω ρε γμτ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να ΜΗΝ κάνουν έλεγχο στο παιχνίδια που κυκλοφορούν; Δηλαδή ένα ματσάκι μεταξύ τους δεν παίξανε; Δεν βρήκανε το πρόβλημα; Έτσι, μια δοκιμούλα βρε αδερφέ, ένα δεύτερο πέρασμα, κάτι.

 

Πώς τα κυκλοφορούν έτσι που να πάρει;! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε παιδια τι προβλημα εχετε με τα πεναλτι??Εχει στο youtube βιντεακι για οσους δυσκολευονται.Εμενα μου φανηκε καταπληκτικος ο νεος τροπος εκτελεσης πεναλτι.20-30 λεπτα εξασκησης θελει και ειστε οκ(δειτε και το βιντεο γιατι μου φαινεται αρκετοι δεν γνωριζετε καν τι πρεπει να κανετε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι οι τερματοφύλακες είναι χειρότεροι από του 2009?

Επίσης έχω προσέξει ότι με τον Σισσέ να σουτάρω και να καρφώνεται στα δίχτυα!Επίσης αν βγάλεις σέντρα οι κεφαλιές πάνε σχεδόν πάντα μέσα!

 

Τα έχετε προσέξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οι διαιτητες δεν ειναι λιγο νουμερα;.....Εκανα 3 κλαδεματα σε ολο τον αγωνα με σκοπο να κλεψω την μπαλα στην περιοχη του αντιπαλου και μου εβγαλε 3 κοκκινες...Εκτος απο αυτο δινει φαουλ κατι κλεψιματα και κατι καθαρα πεναλντι τα αγνοοει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε παιδια τι προβλημα εχετε με τα πεναλτι??Εχει στο youtube βιντεακι για οσους δυσκολευονται.Εμενα μου φανηκε καταπληκτικος ο νεος τροπος εκτελεσης πεναλτι.20-30 λεπτα εξασκησης θελει και ειστε οκ(δειτε και το βιντεο γιατι μου φαινεται αρκετοι δεν γνωριζετε καν τι πρεπει να κανετε).

 

Ρε συ, εγώ παίζω το Become A Legend. Δεν έχω χτυπήσει ποτέ εγώ προσωπικά σαν χρήστης πέναλτι (δεν τα αναθέτουν στον παίχτη που ελέγχω).

 

Τα πέναλτι δεν τα βάζουν ΟΥΤΕ οι συμπαίκτες μου ΟΥΤΕ οι αντίπαλοι. Σε αγώνα έχουν δοθεί μέχρι τώρα κάπου 6 πέναλτι (ένα πάνω ένα κάτω) και έχει μπει μόνο το ένα.

 

Και το κερασάκι στην τούρτα; Την πρώτη φορά που έφτασα σε διαδικασία πέναλτι, χτυπήσαμε ο αντίπαλος μου κι εγώ από 4 πεναλτι (σύνολο 8). Σχεδόν όλα όσα πήγανε στις γωνίες, έφυγαν άουτ είτε για πολλά μέτρα είτε στο δοκάρι. Ένα πήγε λίγο πιο μέσα και ένα στο κέντρο. 2/8 πέναλτι. Και τα δύο τα έβαλε ο υπολογιστής.

 

Δεύτερη φορά που πέφτω στη διαδικασία: 3 οριακά μέσα ο Η/Υ, κανένα οι συμπαίκτες μου.

 

Κοινώς, η CPU έχει εκτελέσει μέχρι τώρα 6+8+6 = 20 πέναλτι, και έχει βάλει τα 6 με το ζόρι.

 

Α! Και βέβαια, μόνο μια φορά από όλα τα χαμένα πέναλτι έχει αποκρούσει ο τερματοφύλακας! Όλα τα άλλα έφυγαν άουτ ή (σπανιότερα) χτύπησαν στο δοκάρι.

 

Όταν, δηλαδή, σε 20 πέναλτι, που τα χτυπάει ο Η/Υ, τα 12-13 φεύγουν κάτι μέτρα άουτ, εγώ να υποθέσω ότι αυτοί οι άνθρωποι που το σχεδίασαν έχουν παίξει το παιχνίδι και απλά δεν το παρατήρησαν; Ή να υποθέσω ότι αφήνουν επίτηδες λάθη στο παιχνίδι για να τα αφαιρέσουν το χρόνο με διθυράμβους;

 

fearwhatnow, ακόμα και αν υπάρχει τεχνική για να τα βάζω εγώ, εξακολουθεί να είναι τεράστιο το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα παίζω στο πιο δύσκολο επίπεδο. Δεν έχω παίξει ποτέ σε μικρότερο.

 

Μιλάμε πάντα για PC, έτσι;

 

Όπως είπα, όχι απλά χάνονται τα πέναλτι, αλλά δεν είναι και αποκρούσεις του τερματοφύλακα, για να πω ότι "ε, είναι σύμπτωση". Όλα φεύγουν πολλά μέτρα έξω από την εστία.

 

Μάλιστα κυρίως τα χάνουν οι συμπαίκτες μου. Οι παίκτες του Η/Υ σουτάρουν σε πιο νορμάλ ποσοστά.

 

Συγκεκριμένα, ο Η/Υ έχει βάλει:

Σε κανονικό αγώνα: 1/3

Στη διαδικασία των πέναλτι: 5/7

 

Και οι συμπαίκτες μου έχουν βάλει:

Σε κανονικό αγώνα: 0/3

Στα πέναλτι: 0/7

 

ΟΚ, αρχίζω να βλέπω το πρόβλημα...

 

Πάντως και οι παίκτες του Η/Υ (όχι οι ελεγχόμενοι από τη CPU, αυτοί που παίζουν στην ομάδα του) έχουν στείλει τα 3 χαμένα πέναλτι άουτ (άλλα 'ντ' άλλων εκτέλεση) και ένα έπιασε ο τερματοφύλακάς μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...