Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H εποχη του σταυρου εχει χαθει για μενα 2-3 χρονια μετα απο τοτε που βγηκε το ps2 περιπου οπου και συνηθησα το αναλογικο.

Και θα συμφωνησω με τα λογια του VAssassin για το αναλογικο.

 

Αλλα η wide καμερα ειναι must. Ακομα στη default παιζετε ??

Δε βοηθαει καθολου και δεν υπαρχει λογος να παιζει κανεις με τη default πραγματικα.

 

Παίζω Champions League στο επίπεδο Top Player και στην ψύχρα, ενώ ο αντίπαλος είναι στην περιοχή μου,του κάνω τάκλιν από πίσω,αιματηρό,αντισυναδελφικό,χασάπικο!

 

Ε,7 στις 10 φορές δεν δίνει πέναλτι... Τραγικό! :mad:

 

 

Ναι , το χω παρατηρησει αυτο εδω και πολυ καιρο.

Σπαστικο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παίζω Champions League στο επίπεδο Top Player και στην ψύχρα, ενώ ο αντίπαλος είναι στην περιοχή μου,του κάνω τάκλιν από πίσω,αιματηρό,αντισυναδελφικό,χασάπικο!

 

Ε,7 στις 10 φορές δεν δίνει πέναλτι... Τραγικό! :mad:

 

 

φιλε μου εσυ δε πρέπει να κάνεις παράπονο! εγώ σε 3μισι σεζόν που έχω παίξει έχω πάρει ΕΝΑ πέναλτυ! σκέφτομαι να το πετάξω στο τζάκι, απορώ για το εξής

ενα παιχνίδι δεν παίξαν αυτοί οι κοναμιδες πριν το βγάλουν;ένα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερο πρόβλημα του παιχνιδιού είναι η αργή απόκριση των παικτών στις εντολές του χρήστη (που φυσικά στο online χειροτερεύει κιάλλο )..η konami μια πετάει pro με γρήγορο gameplay k μία με αργό..μετά απο 1 μήνα που παίζω κάθε μέρα εχω απογοητευτεί γτ κυριολεκτικά το inplay LAG γίνεται πολυ κουραστικό μετά απο κάποια παιχνδίδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν με ενοχλουν τοσο αυτα που αναφερθηκαν οσο μια βλακεια που εχει εισαγει στην κινηση...

 

οταν αλαζα πορεια αποτομα στα προηγούμενα, αλλαζε κατευθειαν... πλεον ο παικτης κανει ενα "τσαλιμάκι" πατοντας και αφηνοντας την μπαλα, (προσποίηση να το πω???) και ΜΕΤΑ ξεκιναει να τρέχει προς τη νεα πορεια...

 

WTF? κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lag input δεν υπαρχει και οποιος λεει οτι υπαρχει μαλλον κατι δεν παει καλα στο pc του ή δεν εχει ενεργοποιησει το Vsync.Επισης αν ειναι δυνατον να παιζει καποιος με τον σταυρο!Στο ps3 να δεχτω να παιξει καποιος ετσι αλλα στο pc ειναι εντελως noobish να το κανει.Οσο για την ταχυτητα ο νεος kitserver εχει επιλογη να διαλεξετε game speed.Γιατι δεν το χρησιμοποιειτε?Σε λιγες μερες θα βγει και το community patch απο gamingaccess.Επισης απορω γιατι δεν κανετε convert απο την database του FM10 τα στατιστικα των παικτων.Ειναι μεγαλη η διαφορα στο gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ρε παιδιά δεν υπάρχει αργή απόκριση. Ακόμα και στο online αν γίνουν σωστά οι ρυθμίσεις των ports είναι πολύ σπάνιο. Το λέω γιατί τα πρώτα παιχνίδια online και μέχρι να πετύχω σωστές ρυθμίσεις με ξέσκιζε στο lag...

Το μεγάλο πρόβλημα του παιχνιδιού είναι τα σκαλώματα του AI που προκαλούν που και που γκέλες στην άμυνα και οι τραγικοί τύποι που παίρνουν Messi, C.Ronaldo κτλ. και προσπαθούν να τους περάσουν όλους...:P Sampdoria με 3-5-2 ftw ρε.

Str το πάτημα της μπάλας που λες το έκαναν και στο 2009 κάποιοι παίχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lag input δεν υπαρχει και οποιος λεει οτι υπαρχει μαλλον κατι δεν παει καλα στο pc του ή δεν εχει ενεργοποιησει το Vsync.Επισης αν ειναι δυνατον να παιζει καποιος με τον σταυρο!Στο ps3 να δεχτω να παιξει καποιος ετσι αλλα στο pc ειναι εντελως noobish να το κανει.Οσο για την ταχυτητα ο νεος kitserver εχει επιλογη να διαλεξετε game speed.Γιατι δεν το χρησιμοποιειτε?Σε λιγες μερες θα βγει και το community patch απο gamingaccess.Επισης απορω γιατι δεν κανετε convert απο την database του FM10 τα στατιστικα των παικτων.Ειναι μεγαλη η διαφορα στο gameplay.

 

Το PC μου είναι αρκετά δυνατό (Phenom 940/GF275/8GB RAM) κ το VSYNC ενεργοποιημένο. Η κίνηση είναι ομαλότατη το πρόβλημα είναι πως έχουν γίνει δύσκολες οι κινήσεις των παιχτών...οτι αργούν να υπακούσουν στη κίνηση των δαχτύλων του jpad...παίζω πολλά χρόνια pro κ φέτος βγαίνω συνέχεια με τη μπάλα έξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το PC μου είναι αρκετά δυνατό (Phenom 940/GF275/8GB RAM) κ το VSYNC ενεργοποιημένο. Η κίνηση είναι ομαλότατη το πρόβλημα είναι πως έχουν γίνει δύσκολες οι κινήσεις των παιχτών...οτι αργούν να υπακούσουν στη κίνηση των δαχτύλων του jpad...παίζω πολλά χρόνια pro κ φέτος βγαίνω συνέχεια με τη μπάλα έξω..

 

Σωστό είναι αυτό.

Επίσης τραγικό είναι οι πολλές πάσες που αλλάζει ο αντίπαλος (το pc) όταν προσπαθεί να αναπτυχθεί.Λες και έχουν πατημένο το κουμπί της πάσας συνέχεια είναι... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crack δεν έχει βγει ούτε για το 1.01. Πάντως αν το έχεις απ' το θείο και δεν παίζεις online, δεν χρειάζεσαι τα patches. Μόνο στο online κάνουν αλλαγές.

 

 

A μπράβο. Αυτό ήθελα να τσεκάρω. Αν θα υπάρχει καμιά διαφορά στο performance. Online δεν με ενδιαφέρει. Οκ, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια επαιζα μια χαρα ONLINE, εβαλα το patch της κοναμι 1.02 και πειραξα κάτι ρυθμίσεις στα setings toy game.

Στο ονλινε κολαει το παιχνίδι, δεν παει καθόλου το παιχνίδι, το vsyng και αυτο που βρισκετε απο κατω του στα setings toy game τα τικαρω ή τα ξετικάρω?

Eλληνες εναντιον ελληνων παίζουν καλα χωρίς lag?

to unp το τικαρω στα setings για το ονλινε, σε μετρια αποδοση βάζω την αποδοση για το παιχνιδι στα settings ή στα hight?

στην 22αρα οθόνη σε τί αναλυση βάζω την οθόνη αν παιζει ρόλο αυτό στην απόδοση του παιχνιδιού?

Χρησημοποιουν cheat στο pes 2010?, γιατι σε ενα αγώνα δεν μπορουσα να γυρισω τους παικτες με τιποτα, μου εκλεβαν το τοπι και εβαζαν γκολ, κολαγε η μπάλα στα πόδια κολαγαν κινητικα και οι παικτες, οποιος ξερει κατι ας βοηθήσει, thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε αυτές τις πόρτες:

TCP 28000-28999 in/out

UDP 5730-5739 in/out

UDP 3478 out

Βάλε και τη θύρα UDP στο αυτόματο και άσε το UPnP ενεργοποιημένο.

Τα settings και η ανάλυση από την εμπειρία μου δεν μου φαίνεται να παίζουν μεγάλο ρόλο.

Έχε υπ'όψιν σου ότι κάποιες μέρες μπορεί να μαμιέται και ο ISP σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...