Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Online του pes2010 ειναι απλα γτπκ ...

Pes2010 online sucks .... :-D

 

 

Εγω τουλαχιστον ετσι το βλεπω ως πρωταρης στο online αφου ( παιζω πολυ περισσοτερο απο 10 χρονια pes ) ειναι η πρωτη μου χρονια που το αγοραζω αυθεντικο ..:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Το Online του pes2010 ειναι απλα γτπκ ...

Pes2010 online sucks .... :-D

 

 

Εγω τουλαχιστον ετσι το βλεπω ως πρωταρης στο online αφου ( παιζω πολυ περισσοτερο απο 10 χρονια pes ) ειναι η πρωτη μου χρονια που το αγοραζω αυθεντικο ..:-D

ξερεις γιατι το το λενε PES..

Θελουν να πουν (PES δλδ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ) κρύο λιγο αλλα ευστοχο :mrgreen:

Και κατι αλλο, μπαινει κανεις προ 09 online?

παντος παιδια στο προ 09 δεν ηταν τοσο για το πουτ..ο η κατασταση στο ονλινε.Το έχω μπορει να το εγκαταστησω παλι, αν μπαινει κανεις να παιζω ονλινε

Καθε περσι και καλητερα

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To online στο 10 ειναι πολυ μπροστα σε σχεση με τα προηγουμενα, σπανια εχω προβλημα, σε σοβαρα προβληματα ( 1αγωνας την βδομαδα) ακυρωνετε αυτοματα ο αγωνας χωρις απωλεια βαθμων. Ανοιξτε τις θυρες και τσεκαρετε αν ειναι οντως ανοιχτες ή τις κοβει κανα firewall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειπα στο post #701 ποιο πάνω πήρα τηλ την HOL και τους έκραξα γερα.Τους ειπα δε μπορει τρια ατομα που παιζουν προ στην γειτονια μου και εχουν οτε να μην εχουν κανενα προβλημα εχοντας την ίδια ταχυτητα που εχω και εγω, και εγω μαζι με αλους τεσερις που εχουμε hol να μην μπορουμε να στραβωσουμε αγωνα ονλινε πριν της 3 το πρωι.μου ειπε κατι παπαρ..ες περι συνδεσης μου οτι ειναι καλη κλπ.., και εγω του ειπα οτι μολις κλεισω χρονο παω οτε.Αυτο ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΕΡΙ ΔΙΑΚΟΠΗΣ εδειξε να τον πρβλημάτισε αν και μου ειπε οτι δεν εχω προβλημα οπως βλεπει αυτος στην γραμμη μου(για να δικαιολογηθει), και επειτα ειπε οτι θα κοιταξει τι τρεχει... του απαντησα δε ξερω αν σας κανει σαμποταζ ο ΠΟΤΕ αλλα εγω δε μπορω να το ψαξω αλλο.. και εκει τελειωσε η κουβεντα. Λοιπον δε ξερω αν ειναι συμπτωση αλλα απο εκεινη την ημερα την κυριακη που περασε δλδ μεχρι σημερα εχω παρα πολυ λιγο λαγκ και αυτο οχι συχνα οποια ωρα και να παιξω, να ηταν συμπτωση αυτο χλωμο το βλεπω..., μηπως θελουν κραψιμο παιδια και απο σας που εχετε προβλημα για να φτιαξουν τα πραγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδια βιαστικα να μιλησω στο προηγουενο ποστ μου ποιο πάνω για το λαγκ στο ονλινε του προ 2010, σκατεψ....ε παλι τις τελευταίες μέρες αλλα οχι οσο πριν εναμιση μήνα.

για το προ 2011 εχετε ακουσει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες να κανω μια ερωτηση; Mετα απο φορματ που εκανα και εγκατεστησα ξανα το pes 2010 τα updates πρεπει να τα βαλω ολα με τη σειρα ή αρκει να βαλω μονο το 1.30; Δηλαδη το 1.30 συμπεριλαμβανει και τα προηγουμενα updates;

 

Ευχαριστω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι επαθε πάλι το ONLINE γμτ to GTP :X ONLINE του ΠΡΟ2010 :mad::mad:.

Πηγα σημερα να μπω το μεσημέρι και μου βγάζει αυτο το μήνυμα

proh.jpg

 

Το τελευταίο δε ξέρω με τιποτα τι ειναι, οχι οτι τα αλλα ξερω τι ειναι.

Μεχρι χθες έπαιζα για πολλους μήνες 4-5 χωρις πρόβλημα.

βοηθηστε παιδια please :shock::shock: :cry: :o

 

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ? :rolleyes:

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα νόμπελ στον τύπο που σκέφτηκε να περάσει ελληνικά στο προ.

 

Σου λέει πως πρέπει να κάνεις port forward την 5739 στο router σου. Πέρασες κάποιο firewall πρόσφατα ή σκάλισες καμιά ρύθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα νόμπελ στον τύπο που σκέφτηκε να περάσει ελληνικά στο προ.

 

Σου λέει πως πρέπει να κάνεις port forward την 5739 στο router σου. Πέρασες κάποιο firewall πρόσφατα ή σκάλισες καμιά ρύθμιση;

NETLIMITER εγκατεστησα καποια στιγμη αλλα το απεγκατεστησα αμεσως,και αν και δεν θυμαμε καλα αλλά νομιζω οτι πρεπει να μπηκα μετα απο την απεγκατασταση να παιξω. αν κάνω αυτο που λες port forward την 5739 θα ειναι ενταξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...