Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την εντύπωση πως και στα απλά settings του παιχνιδιού έχει επιλογή ανάλυσης.

Αν δεν σου βγάζει, δοκίμασε να περάσεις κάποιο kitserver μέσω κάποιου patch.

 

 

Port = στεγνή μεταφορά του παιχνιδιού από κονσόλα σε pc, χωρίς το παραμικρό optimization.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια παιζοντας Pro απο το 98 το τελευταιο ειναι το πιο τραγικο ολων των εποχων....Απο τους διαιτητες οι οποιοι ειναι απαραδεκτοι μεχρι τους τερματοφυλακες που κανουν εξοδο και πανε να διωξουν την μπαλα με το κεφαλι και βρισκουν αερα μεχρι τις ανελεητες κοντρες στις οποιες ενας παιχτης παιρνει 3 φορες κοντρα απο 6 παιχτες και βαζει γκολ...και δεν μιλαμε για μια φορα αλλα συνεχομενα..Ημουν απο αυτους που το υποστηριζα και ελεγα οτι το παιχνιδι ειναι μια χαρα αλλα τελικα δεν παει...Σε συγκεκριμενο αγωνα να νικαω στο ημιχρονο με 5-0 και ο αντιπαλος να εχει 0 στα 0 σουτ και με 4 τακλιν απο πισω στα οποια δεν εδωσε καν καρτα και στο δευτερο να πεφτουν απο μονοι τους 3 παιχτες μου για τακλιν να περνουν κοκκινη καρτα στο 60 να παιζω με 8 παιχτες και να χανω 6-5 με 5/6 σουτ του αντιπαλου και εχωντας εγω και 2 δοκαρια....Και ρωταω μετα απο αυτο το κανεις uninstall και περιμενεις το καινουργιο η οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον παιδια

 

μολις εχω γραφτει και ειναι το πρωτο μου mail...

 

μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να παιξω το online mode (pc) και οταν παταω το online μου βγαζει μυνημα οτι η θυρα εχει καποιο προβλημα.

 

μετα απο πολυ ωρα και αφου μιλησα με τεχνικους καταφερα να ανοιξω καποια ports αλλα και παλι μου βγαζει το ιδιο μυνημα...!!!

 

θα πρεπει να χρησιμοποιω καποιες συγκεριμενες θυρες? καποα συγκεκριμενη?

 

σας ευχαριστω εκ των προτερων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ports άνοιξες από ποιό firewall;

Των windows; Toυ router; Κάποιου προγράμματος προστασίας;

 

ports φιλε ανοιξα απο το rooter μου.

 

το θεμα ειναι ποιες θυρες χρειαζοντε να ειναι ανοικτες για να με ενωσει με το online mode?

 

ευχαριστω... για την απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ports φιλε ανοιξα απο το rooter μου.

 

το θεμα ειναι ποιες θυρες χρειαζοντε να ειναι ανοικτες για να με ενωσει με το online mode?

 

ευχαριστω... για την απαντηση

 

θύρες=ports εκτος κι αν χρησιμοποιεις καποιο άλλο firewall στο οποίο χρείαζεται και αυτο να ανοίξεις ports

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλως ρωτησα και εμαθα οτι καθε παιγνιδι χρησιμοποια το δικο του port (s) ....

 

καποιος απο εσας που πεζει online μπορει να μου πει ποιο ή ποια ports χρησιμοποια?

 

να απενεργοποιησω το firewall δοκιμασα αλλα τιποτα για αυτο λεω μπας και εχω ανοικτες λαθος θυρες (ports).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείσε το firewall απο Windows, router, το firewall software σου και ξαναπροσπάθησε.

 

δοκιμασε φιλε τα εκανα ολα τα firewall disabled (antivirus,windows) αλλα τιποτα...

 

ευχαριστω πολυ αλλα το προβλημα συνεχιζεται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χρησιμοποείς ρουτερ έχει και αυτό firewall.....αν εχεις απενεργοποιήσει τα άλλα δοκίμασε να απεργοποιήσεις και αυτό...

 

ειναι απενεργοποιημενο....

 

πιστευω οτι κατι με τις θειρες πηγαινει λαθος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά.Θέλω να αποκτήσω το παιχνίδι αλλα επειδή δε θέλω να παίξω με το πληκτρολόγιο θέλω να αγοράσω ενα controller για να έχω μια πιο playstation αίσθηση.Έχετε καμία πρόταση είτε απο ebay είτε απο μαγαζί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τούτο δω θεωρείται αρκετά αξιοπρεπής πρόταση. Απ ό,τι βλέπω όμως η τιμή του έχει τραβήξει (μεγάλη) ανηφόρα. Πριν 2+ χρόνια το πήρα γύρω στο 30άρι, αν θυμάμαι καλά. Τώρα, τόσο έχει η ενσύρματη έκδοσή του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...