Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για εφαρμογές & παιχνίδια iOS


Cue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπως λέει και ο νικόλας... "psp έγινε"... δοκιμάζω το nfs τώρα και το πολυαγαπημένο μου Yum Yum που στο iphone λέγεται Super Yum Yum 3... σε java ήταν όλα τα λεφτά πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι θέλουν να βελτιώσουν την ταχύτητα που πληκτρολογούν με το iPhone ας δοκιμάσουν το Monster Typer. Υπάρχει και σε free έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To AthensBook σας παίζει σωστά? από χθες δεν μου δείχνει τις τιμές στα πρατήρια και έχω κάνει και το update στην 1.1 ?

Στο Μαρούσι που είμαι τώρα, δείχνει τιμές στα πρατήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ georgeadams. Το γύρισα σε super, μετά diesel και πάλι αμόλυβδη και τώρα δείχνει και πάλι τιμές. Περίεργο bug… Βέβαια υπάρχουν ακόμα 2-3 ερωτηματικά αλλά είμαι Συγγρού τώρα και εδώ γίνεται πανικός από πρατήρια. Περίεργο bug

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα είναι το παιχνίδι... Sway:

 

sway_1.jpg

 

Sway is probably best described as a thinking man's platformer, except the running and jumping seen in the likes of Mario and Sonic have been replaced by swinging and grabbing. You play as one of a handful of loose-armed characters (more are unlocked for achieving certain goals on specific levels)...

 

Περισσότερα εδώ:

 

http://www.videogamer.com/iphone/sway/review.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Preview του Sims3 για τους fan :)

Προσωπικά δε το έχω αγγίξει ποτέ :P

 

Στην παρουσίαση του Beta 3.0 είχαν δείξει πως θα υποστηρίζει in app purchase καθώς και την δυνατότητα να παίζεις την μουσική σου, μέσα από το ίδιο το game.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...