Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για εφαρμογές & παιχνίδια iOS


Cue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωπ! Δεν είχα πάρει πρέφα ότι υπάρχει και το Simon! Λες να είναι η ευκαιρία μου να το τερματίσω επιτέλους μετά από τόσα και τόσα χρόνια; Είχα κολλήσει κάποτε σε ένα σημείο, που ούτε με το λυσάρι δεν μπόρεσα να καταλάβω πως περνιέται (μάλλον το λυσάρι είχε πρόβλημα και εγώ ως πιτσιρικάς είχα κολλήσει να προσπαθώ να καταλάβω τι λέει :-))

 

ΥΓ. Πώς γράφεται ρε παιδιά το "λυσάρι";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Walkthrough? :P

 

Χμμμ, μήπως δε χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες στο μήνυμα σας ; Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Monkey Island και Simon The Sorcerer weekend price drop στα 2.99 EUR

 

Εντυπώσεις κανείς?

 

φοβερό το monkey. Το τελείωσα στο 360 και λίγο που είδα την iphone έκδοση είναι στα ίδια υψηλά επίπεδα με καλό χειρισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, σαν παιχνίδι είναι κλασικό, δεν το συζητάμε! Η σειρά Monkey Island (κυρίως τα 1-2) είναι στην top-10άδα μου (ως adventure, αμέσως μετά το Grim Fandango, πάρα πολύ κοντά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να δω να βγάλουν το Grim Fandago για iPhone και δεν θέλω τίποτε άλλο!

 

Όσο για το Monkey Island Special Edition: εξαιρετικό gameplay, εξαιρετικό παιχνίδι, χιούμορ στα όρια του σουρεαλιστικού. Σήμερα βγήκε και update που 'καθαρίζει' τα γραφικά στο πιο όμορφό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω να βγάλουν το Grim Fandago για iPhone και δεν θέλω τίποτε άλλο!

 

Χαχα! Σωστός! Πρέπει να γίνεται πάντως. Οι υπολογιστές που παίζαμε GF ήταν με μικρότερους επεξεργαστές. Η δυσκολία θα είναι στο gameplay που ήταν ούτως ή άλλως κακό (το μόνο μελανό σημείο του παιχνιδιού για μένα). Ευκαιρία για επανέκδοση! Αν και το GF παίζεται άνετα και σήμερα, είχε πολύ όμορφα γραφικά.

 

ΥΓ. Δεν ήξερα ότι ήσουν φαν!:shifty::-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι, :) όταν ζήτησα εντυπώσεις εννοούσα από άποψης iPhone υλοποίησης :D

 

Τα Monkey τα έχω παίξει από Amiga εποχή :P

 

Grim Fandago ω ναι. Βγαίνει και το Beneath a Steel Sky σύντομα με ανανεωμένα controls και cut scenes :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • "I Launched a Sheep" (Εκτοξεύστε το πρόβατο στο Διάστημα... χαχαχα) :lol:

(Υπάρχει και σε Lite έκδοση για να το δοκιμάσετε)

Πολύ τρελό παιχνίδι λέμε, γερό κόλλημα...!!!

 

Δείτε το οπωσδήποτε...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμάστε και το

 

  • MazeFinger (θα σας αρέσει είμαι σίγουρος-κόλλημα)...!!!
  • Zen Bound (εξαιρετικό και πρωτότυπο παιχνίδι γρίφων....αξίζει το παιχνίδι....καιρό είχα να εντυπωσιαστώ τόσο)...

Επεξ/σία από vag3d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή το εφρε η κουβέντα να ρωτησω κατι, μπορούμε εκτος απο το app store, Cydia να κατεβασουμε και απο αλλου και να εγκατασταθουν στο 2g κινητο που εχω παρει απο ενα φιλο μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Επειδή το εφρε η κουβέντα να ρωτησω κατι, μπορούμε εκτος απο το app store, Cydia να κατεβασουμε και απο αλλου και να εγκατασταθουν στο 2g κινητο που εχω παρει απο ενα φιλο μου?

Κατι αντιστοιχο με το cydia-αλλα καμια σχεση με οσον αφορα την ποιοτητα-ειναι το icy.Τωρα αν ρωτας για τιποτα αλλο,μαλλον δεν θα πρεπει να το ρωτησεις εδω;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...