Προς το περιεχόμενο

Genie Timeline - ΤimeMachine like


Street-Fighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μην σας διαφεύγει το γεγονός ότι μιλάμε για ένα πρόγραμμα (Time Machine) που έρχεται ενσωματωμένο στο λειτουργικό σύστημα (Leopard), ενώ αν δεν κάνω λάθος τα άλλα που προτείνετε είναι εμπορικά προγράμματα που πρέπει να τα προμηθευτεί μόνος του ο χρήστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Shadow Copy καλό είναι αλλά όταν βρεθείς στα δύσκολα άντε βρες τη σωστή έκδοση του αρχείου...

 

Χμμμμ,μπορείς να κάνεις browse τα αρχεία σου κανονικά με τον explorer σαν κανονικό directory με φακέλους.

 

 

@Mercyful_Fate

 

*Το Shadow Copy έρχεται κανονικά ενσωματωμένο,δεν διαφωνώ βέβαια ότι το Time Machine έχει πολύ ποιοτικό interface και είναι πιο ευχάριστο στη χρήση.

 

Άσχετο,για αυτό που είπες ότι το Time Machine δεν θέλει διαφορετικό δίσκο,μήπως λες για hackintosh;

Γιατί υπάρχει μι διαφοροποίηση νομίζω για το πως βλέπει τα partitions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mercyful_Fate

 

*Το Shadow Copy έρχεται κανονικά ενσωματωμένο,δεν διαφωνώ βέβαια ότι το Time Machine έχει πολύ ποιοτικό interface και είναι πιο ευχάριστο στη χρήση.

 

Άσχετο,για αυτό που είπες ότι το Time Machine δεν θέλει διαφορετικό δίσκο,μήπως λες για hackintosh;

Γιατί υπάρχει μι διαφοροποίηση νομίζω για το πως βλέπει τα partitions

 

Ναι, για hackintosh μιλάω. Γιατι διαφοροποιειται στο θέμα αυτό σε original Leopard? :confused: Λογικα αν βάλεις έναν δίσκο με 2 partitions δεν θα παίξει το Time Machine στο 1 απο τα 2 partitions?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είχα την εντύπωση ότι τα περισσότερα hackintosh βλέπουν τα extra partitions σαν external και για αυτό λειτουργεί το Time Machine,μπορεί να κάνω και λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είχα την εντύπωση ότι τα περισσότερα hackintosh βλέπουν τα extra partitions σαν external και για αυτό λειτουργεί το Time Machine,μπορεί να κάνω και λάθος

Ειλικρινά δεν το έχω ψάξει αυτό.

Στο Mac Mini είχα δοκιμάσει με εξωτερικό σκληρό, ενώ στον osx86 με partition εσωτερικό (που ωστόσο δεν ανήκει στον δίσκο που περιέχει το Leopard, αλλά σε 2ο σκληρό μέσα στο μηχάνημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είχα την εντύπωση ότι τα περισσότερα hackintosh βλέπουν τα extra partitions σαν external και για αυτό λειτουργεί το Time Machine,μπορεί να κάνω και λάθος

 

Macintotosh εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

http://www.genie-soft.com/store/eu/timeline.html -20 τις 100.

Όποιος θελει να του στείλω λινκ για αγορά σήμερα MONO ας μου πει το εχει προσφορά στα -50 τα 100 αυτό και όλα τα προγράμματα για back up.

65188632.jpg :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...