Προς το περιεχόμενο

Netbook Hercules-Γνώμες


lary7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι έτοιμος να πάρω ενα 9'' netbook και εκτός απο τα γνωστά wind-advent και acer βρήκα αυτό

 

http://www.zero1.gr/product_info.php?cPath=566&products_id=88218

 

κυρίως μου κίνησε το ενδιαφέρον η στανταρ 6000Ah μπαταρία και το wi-fi N και τα 2 χρόνια εγγύηση.

 

Κάθε γνώμη είναι καλοδεχούμενη προκειμένου να αποφασίσω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. παρε το απο εδω που εχει 249 ευρω

 

2.πριν το παρεις μαθε ποιος δινει την εγγυηση στην ελλαδα

 

3. βασικα ειναι μια απο τα ιδια,ξαναζεσταμενο φαγητο,απλα τωρα το εφεραν ελλαδα.εγω θα εδινα κατι παραπανω για λαπτοπ με 10ρα οθονη. εχω 8.9 και ειναι πραγματικα κουραστικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαλει σαν οριο τα 250+κατι ψιλα οπότε σε 10'ρι δυσκολα,αλλωστε το θελω για οσο θα ειμαι στρατο.

 

Θα πηγαινα για το Acer 150, αλλα 2200mhA μπαταρια με φοβίζει...

Θα ρωτήσω παντος για την εγγύηση, αν και την zero1 την εχω εμπιστοσύνη γενικα.

 

Να κατεβω αθήνα μονο για αυτό, δυσκολο...(για να δουμε ποτε θα ερθει η saturnn και στα μερη μας...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαλει σαν οριο τα 250+κατι ψιλα οπότε σε 10'ρι δυσκολα,αλλωστε το θελω για οσο θα ειμαι στρατο.

 

Θα πηγαινα για το Acer 150, αλλα 2200mhA μπαταρια με φοβίζει...

Θα ρωτήσω παντος για την εγγύηση, αν και την zero1 την εχω εμπιστοσύνη γενικα.

 

Να κατεβω αθήνα μονο για αυτό, δυσκολο...(για να δουμε ποτε θα ερθει η saturnn και στα μερη μας...)

 

βασικα, κακως νομιζα οτι εισαι αθηνα,οποτε σορυ.

στο στρατο να προσεχεις,και εννοειται πως δεν θα το εχεις απο την αρχη μαζι σου στο κεντρο,που ως γνωστον οι ανοιχτοχεριδες οργιαζουν,αλλα και θα στην πουν αν το δουν.

οποτε περιμενε για την μεταθεση κατα τη γνωμη μου, μεχρι τοτε ισως πεσει και η τιμη σε κανενα 10ρι

 

αν θες αμεσα, με +50 ευρω(καταλαβαινω ειναι αρκετα) παιρνεις το 10ρι,http://www.skroutz.gr/s/71346/MSI-Wind-U100-2GB-160GB-XP.html

μσι με 2 γιγα μνημη και α160ρι σκληρο,το γεμιζεις ταινιες,και οποτε δεν εισαι εξοδουχος εχεις πως να περνας το χρονο σου.

εναλλακτικα παιρνεις κανενα πακετακι με ιντερνετ που δινει δωρεαν νετμπουκ,και εχεις και νετ στο στρατο-μεγαλη υποθεση ειδικα αν φας καμια καλη εμπλοκη-αρκει να εχεις και καποιον να πληρωνει εξω τους λογαριασμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεληκα παρηγγειλα το Hercules, εστω και αν βγηκε λιγο πανω απο 250. Απο Δευτερα που θα έρθει θα έχω εντυπώσεις. Αυτο με το ιντερνετ δεν το είχα σκεφτει, οταν έρθει η ώρα θα το δώ, το πολυ πολυ να έχω 2 μισοαχρηστα netbook :-(

Anyway, ευχαριστώ για τις συμβουλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...