Προς το περιεχόμενο

Αποζημιώσεις από όσους προβαίνουν σε πειρατεία θα διεκδικήσει η Nova


πΑ-Βου-Γα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ βγαίνω έξω και τα σπάω, μπας και σου κάψω το αμάξι και καταλάβεις ότι ζεις σε μπουρδέλο και αλλάξεις τη ψήφο σου

 

 

βλεπω χρησιμοποιεις πολυ δημοκρατικες διαδικασιες για να κανεις τον κοσμο να ψηφισει το κομμα που θελεις

Αυτο ειναι το προβλημα φιλε μου

Οτι θεωρουμε οτι οι νομοι ειναι αχρηστοι και κανεις δεν πρεπει να τους σεβεται και να κανει οτι του καπνισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν εγώ έχω ένα παπάκι και εσύ μου σκας με το Porche Cayene που έχεις πατήσει επί πτωμάτων για να το πάρεις, τότε θα στο κάψω στο όνομα της δημοκρατίας.

Γιατί πάντα χρησιμοποιούμε τη λέξη δημοκρατία όπου μας συμφέρει?

Είναι δημοκρατικό λοιπόν να με αναγκάζουν να πληρώσω για το ποδόσφαιρο - ελληνικό πρωτάθλημα??? Κάτι τέτοιοι έχουν τα Porche και καλά κάνουν τα παιδιά και τους τα καίνε...

Όσο υπάρχουν τυριά δεν θα αλλάξει τίποτα, θα κοιτάνε το δάχτυλο και όχι το πρόβλημα.

Και τα παιδιά να είναι κωλόπαιδα και να τα καίνε, εσύ πρέπει να αγανακτήσεις!!! Να πεις ρε γαμώτο τι είναι αυτή η νεολαία! Ας αλλάξω τη ψήφο μου...

Αλλά που μυαλό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είπε να σκοτώσουμε? Αν και κάποιοι το χρειάζονται.

Ναι δωρεάν το Ελληνικό Πρωτάθλημα, δεν είπα δωρεάν ταινίες που ακόμα δεν τις έχει προβάλει ελεύθερο κανάλι.

Τέλος πάντων, μη κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις, καταλαβαίνεις πολύ καλά τι εννοώ... Δεν περιμένω απάντηση "ναι κατάλαβα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η κουβέντα πήρε "άλλη" τροπή, ένα τελευταίο σχόλιο από εμένα και δεν ξανασχολούμαι.

 

Όποιος επαναστάτης θέλει να βλέπει τσάμπα μπάλα, όταν βγει για να σπάσει και κάψει, μην ξεχάσει να γράψει στους τοίχους "κάτω η Nova". Έτσι "μπας και ξυπνίσουμε και αλλάξουμε ψήφο". :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1) Εμένα δεν μου είναι και σε πολλούς περισσότερους δεν είναι ακόμα περισσότερο.

2) Ούτε που ξέρω τι είναι πως το κάνουν. Φαντάσου ο υπόλοιπος κόσμος ο άσχετος τι θα κάνει αν του το πεις αυτό...

 

να πληρώσει τότε ο κόσμος, δεν φταίει η Nova...φταίνε οι ομάδες/Superleague που διαλέγουν αυτή για να δείχνει τους αγώνες τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν τα έχουν "βρει"...απλά η Nova δίνει περισσότερα λεφτά για να αγοράσει τα δικαιώματα και προφανώς οι ομάδες προτιμούν αυτή, βλάκες είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην τρελαθουμε τωρα.....Κ βεβαια τα παντα θα επρεπε να ειναι τσαμπα.Γιατι δηλαδη να εχουμε νταβατζηδες πανω στο κεφαλι μας.....?

Μουσικες ταινιες ολα αυτα επρεπε να ειναι τσαμπα....Για ριξτε μια ματια κ στην λινουξ κοινοτητα μπας κ ανοιξει το ματι σας...Πραγματικα τα παιδια εκει κανουν φοβερη δουλεια ΤΣΑΜΠΑ.Εφτιαξαν κ ταινιουλα τσαμπα....Οποιος γουσταρει να πληρωσει το καινουριο cd της madona επειδη του αρεσει απιστευτα ας το κανει....Οποιος δε θελει ομως ας εχει το δικαιωμα να το κατεβαζει τσαμπα...Ετσι κ αλλιως απ τα λεφτα του cd απειροελαχιστα θα πανε στην τσεπη της....Που θα πανε τα υπολοιπα αραγε...?Μηπως στην δισκογραφικη της...?

Το ιδιο ισχυει κ με την νοβα....Δεν θα πληρωνω εγω τις κομπινες του καθε μεγαλοκαρχαρια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ThReSh

Δεν είναι σωστό ρε συ αυτό. Ο λαουτζίκος που έβλεπε μια χαρά τη μπάλα του, τώρα έρχεται κάποιος και αγοράζει όλα τα δικαιώματα? Δεν είναι άδικο αυτό?

Είναι κομπίνες... Τα κανονίζουν μόνοι τους, ώστε να μπορούν να στα πάρουν "νόμιμα".

 

 

@lunatic89

Αν ήταν όλα τσάμπα τότε γιατί εγώ να ανοίξω δισκογραφική? Για τη ψυχή της μάνας μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ασχημα ειναι να εχεις τζαμπα καναλια cd dvd ..........?

Εγω θελω και σε HD παρακαλω

Επισης να μου φερετε τζαμπα μια βιλλα με 5-6 μοντελες, προτζεκτορα, 10.0000€ το μηνα και καμια πορσε...., σορρυ εστω μια bmw m3 γιατι την πορσε θα μου την καψει ο αλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και ακόμα μπορεί να την δει, απλά όχι όλες τις ομάδες...

 

δεν μπορώ να το πω δίκαιο αλλά ούτε και άδικο, δεν είναι είδος πρώτης ανάγκης άρα δεν είναι υποχρεωτικό να το βλέπει...αν το έχει τόσο "ανάγκη" ας πηγαίνει στο καφενείο/καφετέρια που έχουν συνήθως Nova...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αμα παντως καποιος μου εκαιγε το αμαξι και τον πετυχαινα θα τον εκαιγα οπως ηταν..

σεβασμος στην ιδιοκτησια του αλλου.. οπως και να την εχει αποκτησει..

 

λιγο sharing στην νοβα δεν βλαπτει κανεναν.. ειδικα την νοβα.. που δεν προκειται να καταλαβει οτι 55 ευρω ειναι πολλα για τον μεσο ελληνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σεβασμος στην ιδιοκτησια του αλλου.. οπως και να την εχει αποκτησει..

Ωραία, είναι αλήτες αυτοί που τα καίνε, άχρηστα κορμιά και ότι χειρότερο μπορεί να υπάρξει από χαρακτηρισμό! Είναι παιδιά χωρίς μέλλον, χωρίς τίποτα, δεν έχουν γνώσεις και ξαναλέω, είναι χειρότερο μπορείς να φανταστείς...

 

Εσύ τι κάνεις γι' αυτό?

 

Ψηφίζεις αυτούς που "παράγουν" τέτοιους ανθρώπους - αλήτες και κακούς???

 

Μήπως δεν ψηφίζεις τίποτα? (ακόμα χειρότερο)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...