Προς το περιεχόμενο

Νέα για DSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 713
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

kairos itan paidia....siga siga oso o pOTE piezetai den mporei na kanei kai kati allo....vlepetai kai ta alla diktua arxizoun na leitourgoun se oli tin ellada kai stamataei to monopolio....gia fantasteite i forthnet na parei apo ti vivodi grammes.....tote o ote teleiwse...gia auto rixnei tis times gia na kratisei tous pelates xontrikis....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kairos itan paidia....siga siga oso o pOTE piezetai den mporei na kanei kai kati allo....vlepetai kai ta alla diktua arxizoun na leitourgoun se oli tin ellada kai stamataei to monopolio....gia fantasteite i forthnet na parei apo ti vivodi grammes.....tote o ote teleiwse...gia auto rixnei tis times gia na kratisei tous pelates xontrikis....

τώρα που πήρε το 20 τοις εκατό η ινρακομ οχι δε θα παρουμε φορθνετ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

loipon kalesa simera (1 oktomvriou) vivodi , OTEnet , Forthnet kai:

 

1)vivodi (teliki timi kai parehese meso diktiou vivodi) :

 

256 ---> 28.30e

384 ---> 34.27e

512 ---> 41.41e

1024---> 75.52e

 

2)Otenet

 

3mines dsl kit (384) --->107e

384 ep aoristou --->39 e /mina

 

3)Forthnet

 

384 ---> 42.60

512 ---> 65.21

 

(mou ipe i tilefonitria tis forthnet off the record oti 5 oktovriou dsl on a box 4 mines 384 mono 109e)

 

AFTA!!!!

pros to paron eksakolouthi i vivodi na ine i fthinoteri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia flat rate always on 512 me 41 eurw dinei h vivodi edw kai kapoio kairo...Oute foithtika oute tipota...kanoniko...KAi an 8eletai na kopsete kai ton pote teleiws tote me 44 eurw exeis 512 me dikh sou grammh kai glitwneis ta 30 eurw to dimhno pou einai to pagio ote...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw pantws me vivodi ena xrono eimai apolutws euxaristhmenos...exw 384 kai katebazw mia xara!!!

A,kai kati allo...einai h monadikh etairia pou sebetai ton pelath/katanalwth gia mena...Otan eixe problhma (gia 15meres eixa egw meiwmenes taxuthtes) den plhrwsa tipota gia 2 mhnes!!!Kai apo taxuthta eixa 20+...Den einai kai kalh(eixa tote 256) alla eixa mia tsampa sundesh always on...Mia xara...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ Η ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!! (προσωπικη μου αποψη και γεγονοτα, ψαξτε το και διαδοστε το)

Εδω τα καλα τα νεα για DSL !!!

Πως η καλυτερη εταιρεια ειναι η OTENET η pOTENET !!! εγινε η αγαπημενη μου (για τα αυγα και τα γιαουρτια μου! :mad: )

Ειχα παρει την τριμηνη κιτ συνδεση ONDSL KIT που εχεις για τρεις μηνες ολα σε ενα.

5 του μηνος το πηρα και 10 ξεκινησε να παιζει για τρεις μηνες,

10 τελειωνε και νομιζωντας λαθεμενα (μετα το κσλοκαιρι που να θυμασαι τα ψιλα γραμματα) οτι θα σταματησει μονο του, παιρνω τηλ την επομενη για να ρωτησω και να διακοψω.

Μου στελνουν ενα εντυπο .pdf με email που επρεπε οπωσδηποτε να το στειλω (εξυπνοοο!) συμπληρωμενο με fax (που δεν εχω αλλα πρεπει να βρω σαββατοκυριακο!), και ενω μεσα γραφει οτι εχουν 2 μερες περιθωριο για εντολη τη Δευτερα μου λενε στο τηλ οτι τιποτα δεν γινεται και θα χρεωθω με το ζορι ενα μηνα ακομα ΚΑΝΟΝΙΚΑ με τις τιμες!!!! αοριστου συνδεσης.

Αφου φταιω το χαφτω αν και μπορουσαν να το διορθωσουν (μονο την τσεπη κοιτανε λες και ειμαι τουριστας στα νησια που νομιζουν χαχα! οτι θα ξαναπαω!!!).

Μετα τον μηνα μαθαινω (το ανεκδοτο!!) οτι θα πληρωσω τις μερες (αντι 10-τελος Σεπτεμβριου που λεει η λογικη! γ!! αφου η τριμηνη ξεκιναει στις 10 και τελειωνει 10 του μηνος) !!!!!ΟΛΕΣ!!!! ολες τις μερες του μηνα!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ!!! απο 29 ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕ 30 Σεπτεμβριου 00:01 το κοβουν τρωγωντας μου μια μερα!!! (στο τηλ μου λενε το θαυμα -30 του μηνος ληγει- (30 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΡΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ!!!!!!!)) (ωραια!! πληρωνεις αντι 19 μερες 30)

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ OTENET (ειναι δημοσιο!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...