Προς το περιεχόμενο

Megamarket: Προβλήματα στη λειτουργία;


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ κάτι παρόμοιο έπαθα..Είχα πάρει αρκετές φορές πράγματα από το megamarket,αλλά η παραγγελία που έκανα τον Απρίλιο έκανε φτερά,όπως και τα 90 ευρώ..Με το ΙΝΚΑ δεν είδα να γίνεται τίποτα,οπότε σκέφτομαι να κάνω το μόνο που φέρνει αποτελέσματα στην Ελλάδα(δυστυχώς):να στείλω σε κάποια από τις πρωινές ενημερωτικές εκπομπές mail, μήπως και βρεθεί μια άκρη..Αν συμφωνεί κάποιος από εσάς,ας μου το πει για να κάνουμε συντονισμένες κινήσεις

 

γεια σου anzel!εχω και εγω παρομοιο προβλημα.εκανα παραγγελεια ψυγειο.καταθεσα λεφτα στο λογαριασμο τους και δεν βλεπω ουτε το ψυγειο ουτε τα λεφτα μου.μαλλον μονο συντονισμενα θα καταθερουμε να παρουμε πισω τα λεφτα μας.επικοινωνησε μαζι μου σε παρακαλω[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ΕΛΕΟΣ. Τι παραγγέλνετε; Μην είστε ανόητοι. Δε διαβάζετε ότι το site πλέον δε λειτουργεί σαν ηλεκτρονικό κατάστημα; Παραγγέλνετε και λέτε "μπορεί" σε μένα να έρθει το προϊόν... Αλλά έλα μου ντε ότι δεν είστε ξεχωριστοί από τους άλλους.

 

Κι αφού κάνετε την παραγγελία κάντε την με αντικαταβολή. Τουλάχιστον έτσι δε θα σας έχουν πάρει τα λεφτά ακόμη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ΕΛΕΟΣ. Τι παραγγέλνετε; Μην είστε ανόητοι. Δε διαβάζετε ότι το site πλέον δε λειτουργεί σαν ηλεκτρονικό κατάστημα; Παραγγέλνετε και λέτε "μπορεί" σε μένα να έρθει το προϊόν... Αλλά έλα μου ντε ότι δεν είστε ξεχωριστοί από τους άλλους.

 

Κι αφού κάνετε την παραγγελία κάντε την με αντικαταβολή. Τουλάχιστον έτσι δε θα σας έχουν πάρει τα λεφτά ακόμη!!!

 

μπορεί να έκαναν την παραγγελία πριν εμφανιστεί το πρόβλημα ή πριν μάθουν ότι υπήρχε πρόβλημα.

 

έλεος ποιος δίνει πρώτα λεφτά και μετά περιμένει το προϊόν από ηλεκτρονικό κατάστημα?!

να σου πω ποιος. κάτι εκατομμύρια κόσμου που αποφάσισαν να εκμεταλλευτούν το internet και με αυτό τον τρόπο και σίγουρα δεν είναι "χαζοί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και την εφημεριδα μου την παιρνω απο το ιντερνετ που λεει και ο λογος...

Απο το μεγκαμαρκετ εχω παρει κυριολεκτικα ...εκατονταδες προιοντα...ολα μια χαρα κατα την παραλαβη και την χρεωση στην πιστωτικη.εγω τωρα τι πρεπει να προσεξω?ευτυχως εχω κοψει παρτιδες μαζι τους απο το χειμωνα.

Να κοιταξω κατι με τις δοσεις στην πιστωτικη μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω, εκανα ενα λογιστικοδιακινητομηχανογραφικο δοκιμαστικο εκει [το ποτε δεν θυμαμαι, παντως παει πολυς καιρος, μεσα στο 2009 ηταν (και σίγουρα δεν ειμαι η κοπελα στην μεση!!)]..

ειχανε αναφερει κατι σχετικα με μεταφορα τους, σε νεο κτηριο..

απο περιεργεια και μονο μιας και τυχαινει να περναω αραιά και που απο 'κει παρατηρησα ότι στα παραθυρα των αλλων οροφων ειναι σαν να τα εχουν εγκαταληψει (ολο το κτηριο χρησιμοποιειτο για την εταιρεια)..

προσπαθησα να μπω στο http τους και ενω πριν απο λιγες μερες μου εμφανιζοταν, τις τελευταιες τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά υπάρχει πρόβλημα στην αγορά.

 

Πολύ γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα, έστειλε email σε προμηθευτή του να καθυστερήσει την επιταγή για 7-8 ημέρες.

 

Η επιταγή πληρώθηκε κανονικά.

 

Αν έχω νεώτερα με προβλήματα ίσως ενημερώσω τους αρμόδιους για να σας πω ποιο κατάστημα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα αμφισβητηση συναλλαγης και μετα απο 10 μερες η τραπεζα μου μου ειπε πως το ποσο επιστραφηκε

κι ουτε γατα ουτε ζημια

βεβαια ηταν μικρο το ποσο 10Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού δεν επιλέγουν αντικαταβολή κακό του κεφαλιού τους...

 

Συμφωνω απολυτα. Οπου μπορουμε να προστατευτουμε, ας το κανουμε. Αλλιως ας μην ψαχνουμε ποιος φταιει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε ρε παιδια?? Ελεος

Εν ετη 2009 η μονη λυση ειναι η αντικαταβολη??

Δλδ ποιος απο εσας που υποστηριζει αυτο δεν θα εκανε αυτην την στιγμη αγορα απο πλαισιο και e-shop με χρηση πιστωτικης καρτας?

Το οτι ενα καταστημα εκλεισε δε σημαινει οτι πρεπει να χαθει η αξιοπιστια των συναλλαγων μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω αγορασει κι απ το τελευταιο κερατομαγαζο με καρτα και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα

ακομα και αυτο το προβλημα που εμφανιστηκε τωρα με megamarket λυθηκε χωρις καμια φοβερη διαδικασια...

οποτε με καρτα νομιζω ειναι δυσκολο να την παθεις...

αν κανεις καταθεση στην τραπεζα βεβαια χωρις να εχεις παραλαβει τα θελει ο... λολος σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αλλαζει κατι. το προβλημα δεν ειναι μηπως σου υποκλεψουν τα στοιχεια, αλλα η ιδια η χρεωση. ετσι τι ειναι πιστωτικη τι ειναι προπληρωμενη, το ιδιο πραγμα ειναι,παλι τα λεφτα σου θα κλαις :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...