Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ανακοινώθηκε! Iphone 3Gs (speed). 3x πιο γρήγορο από το προηγούμενο! Λεπτομέρειες και pics soon!

 

- 7.2mbps HSDPA

- 3mpixels camera Auto Focus, low light & macro mode, tap to focus

- Open GL

- Video Reording (30fps, VGA)

- Video Editing (όπως στο νέο Quick Time 10)

- Voice Control (για κλήσεις, αναπαραγωγή μουσικής κλπ)

- Ενσωματωμένη πυξίδα

- Build in support για το Nike+

- Καλύτερη αυτονομία

 

Τιμή: 199$ - 16gb, 299$ - 32gb με συμβόλαιο στην Αμερική. Διαθέσιμο από 19 Ιουνίου (μέσα στον Ιούλιο στην Ελλάδα)

 

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=MTE2OTU

http://www.apple.com/iphone/

 

 

B)

 

Foto απο το Gizmodo.com

post-2059-129063009451_thumb.jpg

Επεξ/σία από billdanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτο με το sar φιλε δεν ισχυει...1.3 ειναι το μεγιστο που μπορει να εκπεμψει...δε σημαινει οτι εκπεμπει συνεχεια τοσο...αλλα αν σε χαλαει κι αυτο βαλε hands-free...το sar πλεον δεν αποτελει ανασταλτικο παραγοντα για την αγορα κινητου...εξαλλου το οριο ειναι 2.0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον που έχει το 3G δεν αξίζει κατά την γνώμη μου. Αντίθετα αν έχει κανείς το 2G ή απλά θέλει να αγοράσει iphone για πρώτη φορά τότε η αναμονή άξιζε. Εξαρτάται σε ποιά κατηγορία είσαι. Πάντως η καλύτερη μπαταρία είναι μεγάλο δέλεαρ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ τι θα έλεγες! χο χο χο χο χο

B)

 

Καλά που έγινε έτσι... δεν θα μπούμε και σε έξοδα. Ίσως σε μερικούς μήνες μεταχειρισμένο.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 22:15 ----------

 

Για κάποιον που έχει το 3G δεν αξίζει κατά την γνώμη μου. Αντίθετα αν έχει κανείς το 2G ή απλά θέλει να αγοράσει iphone για πρώτη φορά τότε η αναμονή άξιζε. Εξαρτάται σε ποιά κατηγορία είσαι. Πάντως η καλύτερη μπαταρία είναι μεγάλο δέλεαρ....

 

Αν είχες το 2g συμφέρει το 3g στην νέα τιμή του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια....για να δουμε τι θα δουμε απο τα reviews τα money ειναι στην ακρη και το περιμενουν...kαι κατι ακομα: απο αμερικη θελει οπωςδηποτε με συνδεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες το 2g συμφέρει το 3g στην νέα τιμή του...

 

Ναι και αυτό είναι σωστό. Η τιμή του είναι απίθανη. Άν έχεις τα λεφτά για το καινούριο τότε παίρνεις το καινούριο, άν όχι τότε το παλιό με την καινούρια τιμή μετράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Κρίμα που δεν έβαλαν και μια front face καμερα....:rolleyes:

Μολις το ειδα σκεφτηκα ενα παιδι πριν λιγες μερες εδω μεσα που ειχε ρωτησει για αυτο,καθως ειναι κωφος και την χρειαζοταν για τις κλισεις του.Δυστυχως ειναι η μειοψηφια και βαλε και το οτι θα το παρουν οσοι ειναι να το παρουν εχει-δεν εχει μπροστινη καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν έβαλαν και μια front face καμερα....:rolleyes:

 

ταπεινή μου γνώμη, update για το θεαθήναι...φρου φρού και αρώματα...

 

ό,τι σοβαρό υπάρχει είναι στο software έκδοση 3.0 (που πραγματικά τα σπάει), το οποίο θα το βάλω προφανώς στο κανονικό 3G. αλλά τα "S" και τα υπόλοιπα μαραφέτια είναι marketing απάτες...σιγά την ανακάλυψη της autofocus καμερας των 3pixel...ή την πυξίδα (εδώ ξεκαρδίζομαι....)....για να μήν πω για το βίντεο..

 

τέτοιες κάμερες και auto focus και flash και 30 fps βίντεο είχε η nokia από το 2005...δεν ανακάλυψε και τον Άρη η apple

 

για να μην παρεξηγηθώ έχω το 3G από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε εδώ στο λονδίνο, το θεωρώ σαν την μεγαλύτερη εφεύρεση της 10ετίας και περίμενα πως και πώς το νέο μοντέλο για να κάνω upgrade πριν καν τελειώσει το συμβόλαιό μου. ίσως από τους πιο φανατικούς οπαδούς του iphone (είχα nokia 10 χρόνια, αλλά πλέον δεν μετακινούμαι από αυτο)

 

αλλά βρε καλή μου apple. ήμαρτον πια...υποκρισία.

 

βάλε 5mpixel κάμερα με flash, βάλε front kamera, βάλε radio FM...και τότε ονόμασέ το update...

 

για να μην ξεγελιόμαστε παίδες. θα μπορούσαν όλα όσα ανακοινώθηκαν σήμερα να ηταν κομμάτια του περσινού iphone. μαζί και η καλύτερη μπαταρία...

 

βέβαια για οποιον δεν έχει. τρέχτε, το κινητό είναι κόσμημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...