Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως είδαμε και στην παρουσίαση του Ipad 2, το personal hotspot και επίσημα δε θα είναι διαθέσιμο για το 3GS.

 

Είμαι κάτοχος 3GS και βλέπω το personalhotspot κανονικά στα settings. Μπορώ επίσης να το κάνω on! Μήπως τελικά η λειτουργία αυτή υποστηρίζεται και στο 3GS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βασικά δεν ακριβολόγησα. Το wifi personal hotspot δεν είναι διαθέσιμο. Πλέον το tethering το μετονόμαστε σε personal hotspot αλλά στο 3gs δίνει μόνο μέσω USB και bluetooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ακουσει για ενα προγραμμα ,το οποιο παιζεις μουσικη,και οταν σε παρει ο υπνος κλεινει αυτοματα[καταλαβαινει τους καρδιακους παλμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο περιπου 2 εβδομαδες στην καφετερια του πανεπιστημιου επιασα κανονικα wifi. Προχθες στην ιδια καφετερια ενω το εβλεπε δεν εμπαινε κ μου εβγαζε το σημα του wifi μονο οταν μιλουσα στο τηλεφωνο αλλα κ παλι δε μπορουσε να συνδεθει. Το ιδιο κ σε ενα εστιατοριο. Ενω στο wifi του σπιτιου ολα οκ. Γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια επειγουσα βοηθεια.

 

Το εχει καρτοκινητο η κορη μου σαν whats up (cosmote) και συνδεεται internet και τρωει τις καρτες για πλακα.Μπορει να το κανει να μην συνδεεται με internet παρα μονο μεσω wifi ?

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια επειγουσα βοηθεια.

 

Το εχει καρτοκινητο η κορη μου σαν whats up (cosmote) και συνδεεται internet και τρωει τις καρτες για πλακα.Μπορει να το κανει να μην συνδεεται με internet παρα μονο μεσω wifi ?

 

Ευχαριστω.

 

 

Γιάννη πήγαινε και "χάλασε" τις ρυθμίσεις στο General->Network->Cellular Data

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη πήγαινε και "χάλασε" τις ρυθμίσεις στο General->Network->Cellular Data

 

Ευχαριστω πολυ.Ειχε ενεργοποιησει η μικρη μια φορα με αποστολη sms δεδομενα internet και προλο που δεν το ξαναεκανε (να στειλει sms) το κινητο μολις εβλεπε υπολοιπο στην καρτα τα ενεργοποιουσε .Πηρα την cosmote και μου ειπαν οτι αυτο το κανει το Iphone και τα smartphone και εκανα τις ρυθμισεις που λες κι εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη αν τις "χαλάσεις" π.χ βάλε για password κατι, μετά δεν θα μπαίνει.

 

Τις χαλασα φιλε μου και το παρακολουθω.Εχω αφησει ανοιχτο μονο το wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελει pass.Το ιδιο ειχα παθει και εγω.Κλεισε τα δεδομενα ,κανε επανεκ και εισαι κομπλε

 

Αυτο εκανα.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σε όλους. Κάποιες ίσως απλοικές ερωτήσεις καθώς είμαι νέος χρήστης iphone και γενικά apple συσκευής.

Επιχειρώντας να εγγραφώ στο itunes είχα κάποιο πρόβλημα με την πιστωτική μου, ενώ αυτή είναι μια χαρά. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι δεν έχει χρήματα μέσα. Αν και το itunes μου λεγε πως δεν χρεώνομαι για την εγγραφή.. Το πέτυχα λοιπόν και πρέπει να βάλω χρήματα ή φταίει κάτι άλλο?

Κατα 90% θ αγοράσω ένα μεταχειρισμένο iphone 3gs 16gb. Η πρώτη μου ερώτηση είναι ποια είναι η πρώτη μου κίνηση αφού πάρω τη συσκεύη για να ναι πια εντελώς δική μου. Restore μέσω του itunes απ όσα έχω διαβάσει, αλλά θέλω να μαι σίγουρος.

Κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω ή να κάνω? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Κάποιες ίσως απλοικές ερωτήσεις καθώς είμαι νέος χρήστης iphone και γενικά apple συσκευής.

Επιχειρώντας να εγγραφώ στο itunes είχα κάποιο πρόβλημα με την πιστωτική μου, ενώ αυτή είναι μια χαρά. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι δεν έχει χρήματα μέσα. Αν και το itunes μου λεγε πως δεν χρεώνομαι για την εγγραφή.. Το πέτυχα λοιπόν και πρέπει να βάλω χρήματα ή φταίει κάτι άλλο?

Κατα 90% θ αγοράσω ένα μεταχειρισμένο iphone 3gs 16gb. Η πρώτη μου ερώτηση είναι ποια είναι η πρώτη μου κίνηση αφού πάρω τη συσκεύη για να ναι πια εντελώς δική μου. Restore μέσω του itunes απ όσα έχω διαβάσει, αλλά θέλω να μαι σίγουρος.

Κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω ή να κάνω? Ευχαριστώ

Ναι, θα κάνεις ένα restore μέσω iTunes για να καθαρίσει η συσκευή, αν και πιθανότατα αυτό θα το έχει κάνει ήδη ο πωλητής.

 

Για την κάρτα δεν γνωρίζω να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...