Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπαρχει και το Dataman αν θες κατι πιο ψαγμενο, αν και εμενα μου την σπαει που οταν το κλεινεις μετα σου πεταει Notification οτι το κλεισες.

 

Προχτες αναψε το κινητο στον υπνο μου στις 4 η ωρα για να μου πω οτι ο Dataman εκλεισε. Οτι να'ναι. Και με απενεργοποιημενα notification το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρουμε κανένα καλό προγραμματάκι (free) που μετράει τα ΜΒ που ξοδεύεις στο internet?

 

Free τέτοιου είδους εφαρμογή νομίζω δύσκολο...

Εγώ χρησιμοποιούσα το My Data Usage αλλά ανακάλυψα οτι μετράει μόνο ο,τι κάνεις download. Τα - έστω και λίγα - upload που κάνει το iphone δεν τα μετράει, οπότε είχα πάντα λάθος ένδειξη.

 

Τώρα έχω το Air Meter που δείχνει up/down και μου φαίνεται γενικά κ πιο όμορφο κ πλούσιο σε features.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποια εφαρμογη τυπου LockInfo που να βγαζει συντομευση για εφαρμογη στην οθονη κελιδωματος, οπως στο iOS5 που σου χει την καμερα?

Αν το εχεις jailbreak το κινητο σου απο Cydia ψαξε το CameraLock...

Δωρεαν ειναι θα το βρεις στο Cydia στο repo http://filippobiga.me/repo

 

cameralock-ispazio.jpeg

 

Κανει ακριβως αυτο που θες...μαλιστα μπορεις να διαλεξεις κ ποια εφαρμογη θα ανοιξει...εγω εχω βαλει το Camera+...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ωραιος ρε φιλε. Εγω ειχα βρει τα QuickDO και mQuickDo αλλα ειναι επι πληρωμη. Οκ θα το δοκιμασω, θενξ!

 

 

EDIT: Ερωτηση. Εσενα ειναι οπως στην φωτογραφια η αυτο ειναι το iOS5? Εμενα η μπαρα επεκτεινεται μεχρι το τελος και εχουν επικαλυψει. Δεν φτανει εως το κουμπι και μετα να σταματαει. Επισης σε αφηνει να επιλεξεις μονο εφαρμγοες καμερας, και οχι οποια εφαρμογη γςενικοτερα.

 

Καλο για δωρεαν και ευχαριστω για την ενεημερωση, απλως ηλπιζα να ηταν ποιο πληρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς το έχω...

 

Παιδιά ξέρουμε κανένα καλό προγραμματάκι (free) που μετράει τα ΜΒ που ξοδεύεις στο internet?

Τι προγραμμα εχεις στο κινητο...;

Αν εχεις Cosmote απεριοριστα στειλε στο 1256 τον αριθμο 1 κ θα σε ενημερωσει για το υπολοιπο sms χρονου κ mb...

post-63778-1314651136,5_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑταρχας ωραιο το χεις. Κατα δευτερον, περιεργο εμενα εξαπλωνεται η μπαρα μεχρι τελος και το επικαλυπτει το κουμπι και δεν φαινεται ωραιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω εχεις καποια υποψια σε κατι συγκεκριμενο? Αλλα απο Cydia δεν εχω βαλει και πολλα. Αν και εχω το Tap2unlock slider, το οποιο τα απενεργοποιησα και γυρισα στο original αλλα και εκει το ιδιο ειχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi guys. Χθες το πρωί έκανα update μέσω wifi (μέσα απο το ίδιο το iphone - όχι απο itunes) απο ios 5 beta 6 σε beta 7. Το άφησα να τελειώσει μόνο του και σε κάποια φάση βλέπω το κινητό να αναβοσβήνει. Δηλαδή να δείχνει το μήλο στην αρχή, μετά απο λίγο άσπρη οθόνη και πάλι απο την αρχή. Δεν σταματάει ποτέ, δεν συνδέεται στο itunes για να του κάνω restore, πατάω μαζί τα 2 κουμπιά δεν γίνεται τίποτα. Αντιμετωπίζει κανείς, που έχει dev account, κάτι παρόμοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτσι ακριβώς το έχω...

 

 

Τι προγραμμα εχεις στο κινητο...;

Αν εχεις Cosmote απεριοριστα στειλε στο 1256 τον αριθμο 1 κ θα σε ενημερωσει για το υπολοιπο sms χρονου κ mb...

Θα μοιραστείς μαζί μας το θέμα που έχεις και το κάνει το μενού σαν android?

φτάσαμε να κάνουμε το iphone android! ξέρω! haters gonna hate!

 

Θέλω να ρωτήσω και εγώ κάτι. Θέλω να ενεργοποιήσω την εφαρμογή το find my iPhone και ενω πάω κανονικά setting και βάζω mail & pass και κανει confirm μετά μου λέει οτι το iphone μου δεν είναι την δυνατοτητα για την free mobileme υπηρεσία. Παίζει κάτι με την version ή είναι απο το jailbreak; Έχω το 3gs 32gb και τρέχει την έκδοση 4.3.2!

Tο έκανα!

Αν θέλει κάποιος άλλος να το περάσει έχει ενα βίντεο στο youtube έιναι απλό σχετικά.

Επεξ/σία από marduc812
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα, εδώ και μερικές μέρες αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το 3gs:

Μετά από (γερή) πτώση, δεν έχει καθόλου σήμα, δηλαδή ενώ λειτουργεί κανονικά, δεν δουλεύει καθολου ως τηλέφωνο. Υποψιαζομαι ότι κάτι παίζει με την κεραία - δεν ξέρω πολλά απ αυτά.

Έχει κανείς υπόψη του αν αυτό είναι κάτι εύκολο να διορθωθεί στο σέρβις και αν ναι, κυρίως πόσο θα μπορούσε να στοιχίσει μια τέτοια επισκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...