Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για τα 3gs με 6.15.00 baseband ( θα θέλει unlock με ultrasnow λογικά ) το 5.1.1 έχει βγει σε untethered ακόμα η όχι ;

 

αν ναι κανένα link παίζει γιατί ψάχνω και βρίσκω ένα χαμό μόνο !

 

 

και κανέναν σοβαρό backup για να μην χαθούν apps και ρυθμίσεις μετά το jailbrake υπάρχει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το iPhone 3GS έχει κανονικό δέκτη GPS. Υπάρχουν αρκετές εφαρμογές GPS στο App Store που δουλεύουν μια χαρά, χωρίς να χρειάζονται σύνδεση στο Internet. Κοίτα για παράδειγμα, το Navigon και το TomTom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις baseband του ipod 6.15.00

 

όπως εγώ πχ που έχω iphone από Αμερική και χρειάζεται και ξεκλείδωμα αναγκαστικά πρέπει να βάλεις την 6.15.00

 

gps γιόκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποια προτείνεται εσεις ως καλύτερη;;

Yπαρχει και στο θειο το navigοn ή καποιο άλλο;;

 

sos..

Πως μπορώ να διακρινω εαν ο sensoras φωτισμού δουλευει;;

Δεν αλλαζει ο φωτισμός ανάλογα με το εξωτερικό φως..

Απο την άλλη οταν το βαζω στο αυτι και μιλαω σβήνει η οθονη οπως θα επρεπε......

Υπάρχει περιπτωση να εχει σκαλώσει;;

Επεξ/σία από Tablet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προτεινω το sygic, το θεωρω μακραν καλυτερο απο το navigon και χρησιμοποιει και την καρτα γραφικων για το σχεδιασμο των χαρτων αντι της cpu και ετσι ειναι μακραν πιο γρηγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια χαρά παιδία,

 

εχω το iphone 3GS και εχω περασμένη την 5.1.1

 

Θέλω να κάνω downgrade σε 4.2.1 διότι διάβασα οτι είναι η καλύτερη έκδοση για αυτό το τηλέφωνο και επίσης μετα την αναβάθμιση σε έκδοση 5 και μετά το κινητό κολλάει παρα πάρα πολυ!!

 

Μπορείτε να με ενημερώσετε τι χρειάζεται για να γίνει το downgrade? Τέλος τι θα σβηστεί απο το κινητό όταν γίνει το downgrade?

 

Ευχαριστώ πολυ!

 

ΥΓ: Δεν είναι jailbreak το κινητό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προτεινω το sygic, το θεωρω μακραν καλυτερο απο το navigon και χρησιμοποιει και την καρτα γραφικων για το σχεδιασμο των χαρτων αντι της cpu και ετσι ειναι μακραν πιο γρηγορο.

 

Με ενδιαφέρει γιατί είδα ότι έχει και χαμηλή τιμούλα (σχετικά)

Το δουλεύεις σε 3gs; Λειτουργεί απροβλημάτιστα; Κολλάει; Για δώσε info...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε 3gs το εχω δουλεψει και εχει κ εκει hardware acceleration απο την καρτα γραφικων , οποτε ειναι πολυ πιο γρηγορο και smooth απο τα αλλα gps software, ειδικα στο 3gs που τα προγραμματα χωρις επιταχυνση απο την καρτα γραφικων δεν τραβανε λογω αργου επεξεργαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα! μου έδωσαν ένα iphone 3Gs 16GB από το εξωτερικό και του πέρασα με jailbreak την έκδοση 5.1.1. Στην αρχή δεν μου αναγνώριζε την sim και μέσω αυτού του tutorial την αναγνώρισε μια χαρά! Ωστόσο κάθε φορά που το ζορίζω λίγο το κινητό (δηλ. μπαίνω ιντερνετ μέσω 3G για κανένα 5λεπτο είτε σε κάποια εφαρμογή όπως facebook) μου σβήνει! Σήμερα μου έσβησε κιόλας ενώ έστελνα sms.

 

Γνωρίζει κανείς που οφείλεται αυτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...