Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έδωσε ένας φίλος το κινητό του που έχει σπασμενο το power button και έχει ξεχάσει τον κωδικό τις κλείδωματος της οθόνης

Δοκίμασα να το κάνω hard reset με έναν τροπο που είδα στο και δεν χρειάζεστε την χρήση το home Kai to power button με ένα αρχείο udc(αν δεν κάνω λάθος ) αλλά δεν έγινε τίποτα . Ξέρετε κάποιον άλλο τροπο; Ξέχασα να πω ότι είναι ( jailbreak) το κινητό

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα εχω ενα 3gs με σπασμενη οθονη αλλα και σπασμενο digitizer(εξωτερικο τζαμακι) πηρα καινουργια απο το ebay για να τα αντικαταστησω και ενω αυτα που πηρα ειναι γι αυτο το μοντελο και δεν ειναι λαθος η παραγγελια που εκανα οταν παω να κουμπωσω τα φισακια τους πανω στο κινητο δε ταιριαζει ουτε της οθονης αλλα και ουτε του εξωτερικου τζαμιου.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει γιατι?εχει τυχει σε καποιον κατι αντιστοιχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω ενα 3gs με σπασμενη οθονη αλλα και σπασμενο digitizer(εξωτερικο τζαμακι) πηρα καινουργια απο το ebay για να τα αντικαταστησω και ενω αυτα που πηρα ειναι γι αυτο το μοντελο και δεν ειναι λαθος η παραγγελια που εκανα οταν παω να κουμπωσω τα φισακια τους πανω στο κινητο δε ταιριαζει ουτε της οθονης αλλα και ουτε του εξωτερικου τζαμιου.

Μπορει καποιος να με διαφωτισει γιατι?εχει τυχει σε καποιον κατι αντιστοιχο?

στείλε μου το λινκ αυτών που αγόρασες να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι : http://www.ebay.com/itm/NEW-LCD-Screen-Display-Black-Touch-Digitizer-Glass-For-iPhone-3GS-/320919810090?ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123



στείλε μου το λινκ αυτών που αγόρασες να δω.

 

αυτα ειναι : http://www.ebay.com/...E:X:RTQ:US:1123

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...