Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση αγοράς MobileMe


Labfrog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ μιλάω βασικά για το UK, αλλά στο τέλος της λίστας έχει από international sellers. Και μερικά είναι από US με Free έξοδα αποστολής, και ματεύω πως είναι απλά ένας κωδικός που πληρώνεις. Μάλλον δεν σου στέλνουν καν το κουτί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το αγόρασα πρόσφατα ,πριν μερικούς μήνες, είναι όντως έτσι οπώς λέτε. Ο πωλητής στην πλειοψηφία των περιπτώσεων σου στέλνει τον κωδικό μόνο οπότε δν μας νοιάζει αν είναι US ή UK. Γράφει ο κάθε πωλητής στη σελίδα του πώς γίνετε η αγορά. Στη πείπτωσή μου κόστισε 50€ κ ο κωδικός ήρθε σε 2 ώρες μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ κάμποση ώρα να βρω τον πωλητή απο το feedback μου κ δν βγάζω άκρη... Με μια ματιά στο ebay βλέπω πολύ χαμηλότερες τιμές της τάξης των 30e περίπου, για συνδρομές με 5gb χώρο. Η δικιά μου είχε 10gb, δν ξέρω αν άλλαξε κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά 20gb έχει χώρο. Αυτές με τα 5 μάλλον θα ήταν μέρος του family pack. Γιατί καίγεστε τόσο πολύ για το πωλητή.. Αν δεν ξέρετε πως να διαλέξετε βρείτε απλά έναν με 500 θετικά και πάνω και τελείωσε.. Από το αμερικάνικο συμφέρει πιο πολύ και έχει περισσότερα να διαλέξεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως 20 gb είναι ο χώρος, μπερδεύτηκα γιατι κοίταζα το iDisk 10gb αλλα είναι κ 10gb mail storage. Τώρα κατάλαβα γιατί όσοι πουλάνε με 5gb ζητάνε να σου ανοίξουν αυτοί το λογαριασμό, γιατι είναι μέρος του family pack. Χμμμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να 'χει, βρήκα αυτό το ενδιαφέρον site. Είναι ένα link από ebay. Προφανώς είναι το "κατάστημα" του πωλητή. Είναι μάλιστα από το US eBay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε το έχεις πεθάνει το θέμα :P

 

Πάρε αυτό και είσαι οκ! http://cgi.ebay.com/New-MobileMe-Subscription-license-1-user-MB824Z-A_W0QQitemZ220432549020QQcmdZViewItemQQptZUS_Software?hash=item3352cdc49c&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1234%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

 

Κάνε και μια ερώτηση πρώτα αν δέχεται να σου στείλει τον κοδικό με mail και είσαι άρχοντας. 43 ευρώ..πιο τζάμπα δεν γίνεται... Και αφήστε τους άλλους να φάνε 1 μέρα να στήσουν όσα κάνει το mobile me από μόνοι τους σε χάλια interfaces και με άπειρα προβλήματα μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε το έχεις πεθάνει το θέμα :P

 

Άντε γειά σου!

 

Μα να πεις ότι είναι κάτι που πιάνεται, οκ, βρίσκεις άκρη. Αλλά να το πληρώσεις και μετά να μην σου στείλει κωδικό; Δεν λέει. Γι' αυτό ήθελα κάποιον που έχει ήδη αγοράσει

 

Άγαλμα θα σου κάνω. Έπρεπε να φτάσουμε το 28ο post για να μου προτείνετε κάποιον! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά όπως είπαμε ρώτα πρώτα αν το στέλνει με μαιλ γιατί απότι είδα γρήγορα δεν το αναφέρει από μόνος στην περιγραφή

 

Αααα και ελπίζω να έχεις paypal για να τον πληρώσεις και να μην πας παιδεύεις τσάμπα 2 σελίδες τώρα :P

 

 

Επίσης info για αυτούς που έχουν ήδη mobile me: Αν έχετε την επιλογή αυτόματης ανανέωσης προσέξτε γιατι αν λήξει ο ένας χρόνος και δεν έχετε ήδη αγοράσει καινούριο mobileme και να έχετε βάλει ήδη τον κωδικό θα σας χρεώσει αυτόματα την ανανέωση και φυσικά στην τιμή της apple πού είναι πάνω κάτω τα διπλά απότι το βρίσκετε στο ebay!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Δι@ολε τσ' απολλυμάρε' σ'!" όπως θα έλεγε και κάποιος συντοπίτης μου.

 

Οίμοι (= αλίμονο), που λέει και το βιβλίο της "Αντιγόνης" που ξεσκονίζω λόγω εξετάσεων... Δεν είμαστε και τόσο αρχάριοι από eBay, απλά δεν διακινδυνεύω άλλους 50 εβραίους... Καλά ήταν τα €100 που έχασα once upon a time από τελωνείο. Θέλω απλά να είμαι 100% σίγουρος. Και αυτές οι περιγραφές μόνο σιγουριά δεν με γεμίζουν.

 

PS. Πάω να του στείλω... "μαιλ" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...