Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πω πω παιδια το παιχνιδι ειναι ολα τα λεφτα!

 

καλυτερο ever.

 

αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ειναι πιο ελαφρη απο το bad company 2!

στο bad company 2 το pc μου σερνεται οταν τα βαζω ολα full, ενω σε αυτο παιζει ανετα!

 

μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Για crossfire, βάλε

http://downloads.guru3d.com/AMD-Cat-11.10-Preview-3-(8.901.2-October-16)-download-2801.html

(κολλάει το link, πάρε αυτό που βγάζει για click και paste το υπόλοιπο :P)

 

και

 

http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-Application-Profile---11.9-CAP3-download-2782.html

(το profile λέει 11.9, αλλά είπαν ότι πρέπει να το βάλεις για καλύτερο crossfire στο 11.10 preview 3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,ειμαι ο μονος στον οποίο το παιγνίδι κρασαρει συνέχεια;

 

Παίζει να φταίει το crossfire; Για την εκδοσή ριλοουντεντ μιλάω.

 

 

 

 

Το πλαίσιο,ποτε θα ξεκινάει να στέλνει;

 

 

 

Δοκιμασε να κατεβασεις τους τελευταιους οδηγους για την καρτα,ΚΑΙ τα προφιλ για CF...

 

Το πλαισιο στελνει απο αυριο γενικα,μεθαυριο θεσσ,και για επαρχια που ρωτησα παιζει να φτασουν μετα το τριημερο.....

31 δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχουν nvidia, ας βάλουν τους νέους drivers ειδικά για το Battlefield.

 

Πώς ακριβώς κάνουμε update τους drivers σε win7;

Με τα xp έκανα uninstall το Graphics Driver από το Control Panel και μετά το reboot 'έτρεχα' το αρχείο με τους καινούριους drivers και ήμουν ok.

Τώρα, τα win7 μετά το reboot κάνουν εγκατάσταση μόνα τους (μαλλον βρίσκουν κάποιους drivers αυτόματα από το internet).

 

Μία βοήθεια, please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς ακριβώς κάνουμε update τους drivers σε win7;

Με τα xp έκανα uninstall το Graphics Driver από το Control Panel και μετά το reboot 'έτρεχα' το αρχείο με τους καινούριους drivers και ήμουν ok.

Τώρα, τα win7 μετά το reboot κάνουν εγκατάσταση μόνα τους (μαλλον βρίσκουν κάποιους drivers αυτόματα από το internet).

 

Μία βοήθεια, please.

 

Δεν πειράζει, μετά την απεγκατάσταση/επανεκκίνηση βάλε κανονικά από πάνω τον νέο driver.

 

1.rename το origin ή το BF3;

2.Και firewall block το origin ή το bF3?

 

όλα στο origin exe αναφέρονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να κατεβασεις τους τελευταιους οδηγους για την καρτα,ΚΑΙ τα προφιλ για CF...

 

Το πλαισιο στελνει απο αυριο γενικα,μεθαυριο θεσσ,και για επαρχια που ρωτησα παιζει να φτασουν μετα το τριημερο.....

31 δηλαδη...

 

Παντα περνάω τα προφίλ και σαν οδηγούς,εχω τους 11.9(όποιους εχει η σελίδα της ατι)

 

<br>Δοκιμασε να κατεβασεις τους τελευταιους οδηγους για την καρτα,ΚΑΙ τα προφιλ για CF...<br><br>Το πλαισιο στελνει απο αυριο γενικα,μεθαυριο θεσσ,και για επαρχια που ρωτησα παιζει να φτασουν μετα το τριημερο.....<br>31 δηλαδη...<br>
<br><br>Παντα περνάω τα προφίλ και σαν οδηγούς,εχω τους 11.9(όποιους εχει η σελίδα της ατι)<br>
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα περνάω τα προφίλ και σαν οδηγούς,εχω τους 11.9(όποιους εχει η σελίδα της ατι)

 

<br><br>Παντα περνάω τα προφίλ και σαν οδηγούς,εχω τους 11.9(όποιους εχει η σελίδα της ατι)<br>

 

Δεν δοκιμάζεις και τους 11.10pre3 που είναι φτιαγμένοι για bf3 ; δέχονται κανονικά και το cap3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβαίνεις αλλά θα το πάρεις με την επόμενη παραλαβή του καταστήματος (7-10 μέρες). Αυτό μου είπαν σε 2 καταστήματα που ρώτησα σήμερα.Εναλλακτικά, μπορείς να το πάρεις από origin σε ψηφιακή μορφή (download) αλλά θα σου πάει γύρω στα 45€..

Για αγορά απο cd key store αναφέρομαι.

 

Δεν πειράζει, μετά την απεγκατάσταση/επανεκκίνηση βάλε κανονικά από πάνω τον νέο driver.όλα στο origin exe αναφέρονται.

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Driver Sweeper μην το χρησιμοποιείται.

 

Σύμφωνα με τον Atiman το πρόγραμμα είναι καταστροφικό.

 

Για Nvidia, απλά τσεκάρετε το Clean Install κάθε φορά που περνάτε έναν Driver ενώ για AMD κατεβάστε τον Uninstaller του Atiman.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Driver Sweeper μην το χρησιμοποιείται.

 

Σύμφωνα με τον Atiman το πρόγραμμα είναι καταστροφικό.

 

Για Nvidia, απλά τσεκάρετε το Clean Install κάθε φορά που περνάτε έναν Driver ενώ για AMD κατεβάστε τον Uninstaller του Atiman.

 

και η ati έχει clean install !^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...