Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε εμενα ηρθε το ιδιο ακριβως mail...Πολυ ξενερα,δεν το παρηγγειλα 2 μηνες πριν για να το εχω 5 μερες μετα την κυκλοφορια του..

 

Μη πάθω το ιδιο και με το old republic μόνο....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως, έχεις δίκαιο.Με συγχωρείς που δε σου ζήτησα ενυπόγραφη άδεια πριν γράψω το οτιδήποτε.Εφεξής θα το έχω κατά νου.

άντε, ελεύθερος προς υπογραφή :P

 

ΤΙΜΟΛΟΓΗΜΕΝΗ και τα δικά μου κομμάτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα πραγματικα εδω και λιγες ωρες λιωνω στο γελιο ! "εχουμε" γεμισει 10 σελιδες και εξηγουμε ο ενας στον αλλο γιατι/που/ποτε θα φτασει το ΠΑΙΧΝΙΔΙ ! χαχαχαχα τι και αν το παρουμε αυριο τι και αν το παρουμε την Δευτερα ρε παιδια ? αλλωστε αυριο θα γινεται της ποπης αφηστε τους αλλους να κανουν το stretching και χαλαρωστε λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα πραγματικα εδω και λιγες ωρες λιωνω στο γελιο ! "εχουμε" γεμισει 10 σελιδες και εξηγουμε ο ενας στον αλλο γιατι/που/ποτε θα φτασει το ΠΑΙΧΝΙΔΙ ! ....

κουβέντα να γίνεται ρε φίλε, διαφορετικά να το κλείναμε το thread και να το ανοίγαμε αύριο

 

http://www.youtube.com/watch?v=XxK1x0hSdEk&feature=youtu.be

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τερμάτησα το single. Ωραίο, πολύ κινηματογραφικό αλλά μικρό. καραScripted αλλά περνάει πολύ ευχάριστα το 6ωράκι του. Αναμένω τώρα και από βδομάδα για το online μέρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τερμάτησα το single. Ωραίο, πολύ κινηματογραφικό αλλά μικρό. καραScripted αλλά περνάει πολύ ευχάριστα το 6ωράκι του. Αναμένω τώρα και από βδομάδα για το online μέρος...

 

μηπως μπορεις να με βοηθησεις που κολησα καπου?

 

εκει που εισαι στο αεροπλανο πανω απο το αεροδρομιο, αφου χτυπησεις το ελικοπτερο, μετα τι κανεις?

 

γυρω γυρω με φερνει και δε κανει τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουβέντα να γίνεται ρε φίλε, διαφορετικά να το κλείναμε το thread και να το ανοίγαμε αύριο

 

http://www.youtube.com/watch?v=XxK1x0hSdEk&feature=youtu.be

καλη ιδεα, αλλα αλλλα αλλλα συμπαικτη, πρεπει να συνεχισουμε για να κρατησουμε το τοπικ ποιο ανεβασμενο απο το τοπικ του mw3 ! (αν και δεν μας φτανουν....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη ιδεα, αλλα αλλλα αλλλα συμπαικτη, πρεπει να συνεχισουμε για να κρατησουμε το τοπικ ποιο ανεβασμενο απο το τοπικ του mw3 ! (αν και δεν μας φτανουν....)

ξέρεις πως μας αντιμετωπίζουν οι συμφοφουρίτες στο thread του mw3 ε;

 

http://www.youtube.com/watch?v=EBGjh1hn2go

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παράγγειλα τελικά και γω σημερα απ το e-shop.

Το Limited edition.τους πήρα τηλεφωνο και μου είπαν σε 7 μέρες θα έχει φτάσει στο σπίτι μου.

Τι να κάνεις...

Τουλαχιστον αγόρασα σήμερα το Pro evolution soccer 2012 σε digital μορφή απο το site της KONAMI ,το κατέβασα και παίζω online .

Επίσης έχω και το Fifa 12 για online.

Και κατέβασα απο τον Θειο και το Battlefield 3 να παίζω τουλάχιστον το Single player.

Θα περάσει η βδομάδα γρήγορα πιστέυω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα και γω το Single player. Λιγάκι απογοήτευση. Πολύ μικρό και από οχήματα μονάχα τανκ πιλοτάρεις. Γενικά περίμενα περισσότερα σ'αυτόν τον τομέα αλλά μάλλον υπάρχει σαν μια εναλακτική απ'το Multiplayer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχει κανεις προβλημα με τη ram?

η την vram?

μου το κρασαρει λογω Ram(εχω 4gb) εκει που παιζω στο ultra 1080p με 5850 Oced ενω εχω καλα fps...

να κατεβασω settings?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, για να το ενεργοποιησουμε εμεις που το αγορασαμε σε Digital μορφη μπορουμε να το κανουμε με αυτον τον τροπο; (Δεν μπορω να περιμενω μεχρι αυριο το βραδυ χαχα)

 

http://swens-news.blogspot.com/2011/10/how-to-activate-battlefield-3-now.html

 

Εχω βρει proxy που δουλευει απροβληματιστα απο την Malaisia.

Nα το επιχειρησω ή θα με bannαρουν;

To εχει δοκιμασει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...