Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κανα χρονο το εχω,μονο στο online το κανει κ εχω παιξει κ αλλα ποσα παιχνιδια κ δεν μου το κανει πουθενα κ βαρια κιολας οπως βατμαν κτλ

 

Φανη, ακριβως το ιδιο πραγμα με το pc μου, το εχω γραψει και εγω πιο πισω και εχω και πιο μεγαλο τροφοδοτικο, εχω κανει update το punkbuster χειροκινητα, εχω παει την καρτα που ειναι oc απο τη μανα της, σε 6850 απλη, εχω παει επεξεργαστη χωρις το oc που εχω κανονικα και παλι κολλαει....

 

Και ανοιχτο antivirus και κλειστο και αλλο router και οτι θελετε. Και πιο κατω τα γραφικα και και και....

 

Τοσα βαρια παιχνιδια εχω παιξει, μονο αυτο προβλημα...

 

Edit: Καπου ο φιλος aekoupoli διαβασε οτι μπορει να φταινε οι realtek καρτες ηχου που εχουν αρκετες μητρικες. Προσωπικα μολις μου ειπε αυτο ξερετε τι μου ηρθε στο μυαλο?

 

Εγω ελεγα και ξανα ελεγα οτι ρε παιδια, εγω το παιχνιδι το επαιζα 2 βδομαδες (οταν το πηρα στις αρχες) και δεν κολλαγε και μετα αρχισε τα κολληματα. Τι εχω κανει? Εγω εχω εξωτερικη καρτα ηχου και επαιζα με αυτη στα ηχεια μονιτορς που εχω για τη μουσικη και λεω μια μερα, γιατι παιζω με αυτα τα παιχνιδια? Μπορει να εχουν τελειο ηχο αλλα γιατι να δουλευουν τοσες ωρες? Ειναι και αυτοενυσχιωμενα με δικο τους ρευμα κλπ. Και πηγα και πηρα κατι ηχεια 2,1 logitech και τα εβαλα στη μητρικη απο πισω και παιζουν με την realtek. Πιστευω λοιπον οτι η realtek φταιει και ουτε το pb ουτε to remove wat. Βεβαια πλεον δν το εχω το παιχνιδι να το δοκιμασω. Κανει πειραματα ο αεκουπολι ομως στο δικο του να δουμε...

 

Φανταστειτε ποσο κουραστηκα που το εδωσα το παιχνιδι... :-D

 

Kαι πληροφοριακα, στο bf3 καταλαβα οτι υπαρχουν 2 ειδων κολληματα. Ή κολλαει ολο το pc (οπως σε μενα και αεκουπολι και κανουμε ρεσταρτ απο το κουμπι) ή κολλαει μονο το παιχνιδι (οπως κανει τωρα στον φιλο που το εδωσα :-( ) και με alt ctrl del κλεινει μια χαρα.

 

Edit2: Και κατι ακομα που σκεφτηκα ειναι οτι σε οσα παιχνιδια μπορει να μου εχουν κολλησει σε πιο παλια συστηματα που ειχα, ειτε ειχαν προβλημα εκεινα κλπ, απλα παγωνε το pc δεν εκανε και παρασιτο συνεχομενο ηχου οπως στο bf3. Αλλο ενα + στο οτι μπορει να φταιει η realtek.

 

Mαλλον οντως το παιχνιδι εχει περασει πολυ μπροστα και εισαγει νεα δεδομενα, περα απο επεξεργαστη, μνημη, καρτα γραφικων, ραμ κλπ, πρεπει να εχουμε στο νου μας και την καρτα ηχου...αχ0χα0.

 

Kαι παλι χα0χα0χα0: http://www.youtube.com/watch?v=o8RGGstwxwo

 

Και ενας αλλος λεει αλλαξε καρτα ηχου και εφτιαξε... ^_^

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλώνω απογοητευμένος με το BF3.

Πολύ κονσολάδικη και ψεύτικη η αίσθηση σε σχέση με το BC2.

 

Ίσως αν δεν είχα παίξει ποτέ το BC2, να μου άρεσε σαν εναλλακτικό του MW..δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δηλώνω απογοητευμένος με το BC2.

Πολύ κονσολάδικη και ψεύτικη η αίσθηση σε σχέση με το BF2.

 

;)

Κάπως έτσι έλεγαν οι παλιοί όταν βγήκε το BC2.

 

Welcome to sequels. :P

 

YΓ. Δεν έλεγαν για το BF2 ότι ήταν σαν κονσόλα, γιατί τότε ακόμα δεν είχαμε την "χαρά" του porting. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 'χες Origin, τι 'χα πάντα...

 

The temporary outage earlier is now resolved and we are currently looking into the cause. Apologies for the inconvenience. Thanks everyone!

https://twitter.com/#!/origin_EA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...