Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όλη μέρα σήμερα μου έκανε disconnect lost connection. το εκανε σε κανέναν άλλο? εχθές πριν το update έπαιζε μια χαρά.

 

Σε 3 ώρες 9 φορές.........Disconnected: Something went wrong :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι από εδώ μια από τα ίδια χτες, ενώ προχτές όλα ήταν καλά (αμέσως μετά το κατέβασμα/πέρασμα του patch).

 

Στο τέλος μου τράβηξε και μια BSOD και ησύχασα (θα μπορούσε βέβαια το ελάχιστο O/c που έχω στις 5770, αλλά ποτέ πριν δεν είχα πρόβλημα).

 

Oh, well, whatever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εκεί που έλεγα με το patch να ξαναρχίσω να μπαίνω σε χάρτες με οχήματα...

 

Βασικά αντί να αλλάζουν συνεχεια το game γιατί απλά δεν κάνουν τα άμμο packs να δίνουν μονο σφαίρες, ούτε rpg, ούτε frags, τίποτα μονο σφαίρες. Λύνονται πολλά προβλήματα με μια μονο αλλαγή imho...oh well dice..

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εσείς που το κατέχετε να ρωτήσω , αμα θέλω να παιξώ online και να το εγκαταστήσω σε laptop χωρις dvd drive , μπορώ να το αγοράσω απο amazon ? ουσιαστικά αυτο που 8α πάρω είναι ένας κωδικός , και το κατέβάζω μετά απο origin? ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εσείς που το κατέχετε να ρωτήσω , αμα θέλω να παιξώ online και να το εγκαταστήσω σε laptop χωρις dvd drive , μπορώ να το αγοράσω απο amazon ? ουσιαστικά αυτο που 8α πάρω είναι ένας κωδικός , και το κατέβάζω μετά απο origin? ευχαριστώ.

 

 

Ναι μπορεις, και γω μονο cd key πηρα. Σιγουρεψου οτι το σηκωνει το λαπτοπ ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν ο φάκελος Update στο installation directory του παιχνιδιού χρειάζεται; Βλέπω ότι πιάνει 4 Gb και σκεφτόμουν να τον σβήσω αλλά δεν ξέρω μήπως χρησιμοποιείται και τώρα από το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να βρω το τελευταίο patch και βρίσκω μόνο από playstation.

 

Τι εννοεις; Αυτοματα κατεβαινει οταν πας να συνδεθεις.

 

Παντως δεν ξερω εαν το παρατηρησατε, αλλα εχουν αλλαξει καπως τα γραφικα. Το Deferred AA πια εχει μικροτερο performance hit και το Post AA φαινεται πολυ καλυτερο οπ'οτι πριν.

 

(επισης οποιο χρησιμοποιουσαν injector πια το sharpness δεν λειτουργει - damn it!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το έχω ως ξεχωριστό αρχείο, γιατί έχω 2άρα σύνδεση..

 

Το λογικό στο Origin δεν υφίσταται ! Στο Steam ισχύει αυτό, στο battlefield είχα κάνει backup ολα τα αρχεία λόγο format και αλλαγή δίσκου και η βλακεία κατέβασε ξανά τα update ενω είχα τον φακελο update, και εγκατάσταση ξανά απο το dvd !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, μια γρηγορη ερωτηση. Πριν τρεις μερες εκανα φορματ και απο τοτε εχει καποια κολληματα το παιχνιδι. Δηλαδη ενω παιζει κανονικα ξαφνικα ριχνει τα fps σε επιπεδο στα 5-10 και κολλαει ολο το συμπαν, μετα απο μισο λεπτο συνεχιζει παλι κανονικα. Μεσα στο 5λεπτο ξεκιναει παλι και κολλαει και παει λεγοντας. Εχω εγκαταστησει του τελευταιους drivers απο nvidia (εχω 280M καρτα γραφικων), μετα τους εβγαλα και εβαλα τους προηγουμενους που ειχα μηπως εφταγαν αυτοι αλλα και με τους προηγουμενους παλι τα ιδια μου κανει. Εχω εγκαταστησει directx x και physics και εκανε ολα τα update τα windows (με .net frame κτλ). Δηλαδη ειναι οπως ηταν πριν απλα κολλαει το παιχνιδι. Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο, τι μπορει να φταει; Να προσθεσω οτι το παιχνιδι το εχω αγορασει μεσω origin οποτε ειναι δυσκολο να κανω μια απεγκαταστασει και εγκατασταση παλι.

 

Υ.Γ. Στο υπολογιστη εχω εγκατεστημενο και το swtor και αυτο μου κανει κατι παρομοια νερα, απλα οχι σε τετοιο βαθμο αλλα τα κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ιδια προβληματα μου κανει και εμενα με την 5870,ετσι οπως παιζω τρωει ξαφνικα σκαλωμα,ψιλοκολλαει,παιζει κανονικα μετα και το ξανακανει... Δεν ειμαι σιγουρος οτι φταει η Vram..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Tα ιδια προβληματα μου κανει και εμενα με την 5870,ετσι οπως παιζω τρωει ξαφνικα σκαλωμα,ψιλοκολλαει,παιζει κανονικα μετα και το ξανακανει... Δεν ειμαι σιγουρος οτι φταει η Vram..

 

Σε τι settings παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...