Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ακουσα ακομα το 479...
Να το ακούσεις. Είναι σετ με την την πλειοψηφία των κομματιών να τα σπάνε. Ήμουν σε κατάσταση ημιμόνιμου φέησπαλμ καθώς έπαιζε. Καιρό είχε να συμβεί αυτό.

 

Και 2 από το τελευταίο GDJB που επίσης σπέρνει:

Mark Sherry feat Sharone 'I Will Find You' [Outburst Vocal Mix]

 

 

Paul Thomas & Jerome Isma-Ae - Tomorrow

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ακουσα ακομα το 479...
Να το ακούσεις. Είναι σετ με την την πλειοψηφία των κομματιών να τα σπάνε. Ήμουν σε κατάσταση ημιμόνιμου φέησπαλμ καθώς έπαιζε. Καιρό είχε να συμβεί αυτό.

 

Και 2 από το τελευταίο GDJB που επίσης σπέρνει:

Mark Sherry feat Sharone 'I Will Find You' [Outburst Vocal Mix]

 

 

Paul Thomas & Jerome Isma-Ae - Tomorrow

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Jerome τον πηγαινα τρελα αρχικα. Σαν DJ live, τα σπαει ναι. Αλλα σαν παραγωγος πλεον δεν. Ειναι παντα ο ιδιος ηχος, σε σημειο που μολις ακουσω καποιο καινουργιο τραγουδι του λεω "Αυτο Jerome ειναι, και μαλλον το χω ξανακουσει"

 

Επισης μου τη σπαει το συνεχως build up χωρις σκασιμο :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Jerome τον πηγαινα τρελα αρχικα. Σαν DJ live, τα σπαει ναι. Αλλα σαν παραγωγος πλεον δεν. Ειναι παντα ο ιδιος ηχος, σε σημειο που μολις ακουσω καποιο καινουργιο τραγουδι του λεω "Αυτο Jerome ειναι, και μαλλον το χω ξανακουσει"

 

Επισης μου τη σπαει το συνεχως build up χωρις σκασιμο :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Jerome τον πηγαινα τρελα αρχικα. Σαν DJ live, τα σπαει ναι. Αλλα σαν παραγωγος πλεον δεν. Ειναι παντα ο ιδιος ηχος, σε σημειο που μολις ακουσω καποιο καινουργιο τραγουδι του λεω "Αυτο Jerome ειναι, και μαλλον το χω ξανακουσει"

Επισης μου τη σπαει το συνεχως build up χωρις σκασιμο :-(

 

Συμφωνώ για το μονότονο του Ιζμα. Όπως επίσης μου τη σπάει που κάνει ρεμίξ σε ό,τι κομμάτι του MJ βρίσκει.

Δεν πόσταρα την φουλ εκτέλεση του Tomorrow που έχει και ψιλοφωνητικά, γιατί έχει ένα τύπο να χαλάει το κομμάτι με μπλα μπλα στη μέση του κομματιού για να εξασφαλιστούν τα πνευματικά δικαιώματα ΛΕΕΙ.

Εκτέλεση εδώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Jerome τον πηγαινα τρελα αρχικα. Σαν DJ live, τα σπαει ναι. Αλλα σαν παραγωγος πλεον δεν. Ειναι παντα ο ιδιος ηχος, σε σημειο που μολις ακουσω καποιο καινουργιο τραγουδι του λεω "Αυτο Jerome ειναι, και μαλλον το χω ξανακουσει"

Επισης μου τη σπαει το συνεχως build up χωρις σκασιμο :-(

 

Συμφωνώ για το μονότονο του Ιζμα. Όπως επίσης μου τη σπάει που κάνει ρεμίξ σε ό,τι κομμάτι του MJ βρίσκει.

Δεν πόσταρα την φουλ εκτέλεση του Tomorrow που έχει και ψιλοφωνητικά, γιατί έχει ένα τύπο να χαλάει το κομμάτι με μπλα μπλα στη μέση του κομματιού για να εξασφαλιστούν τα πνευματικά δικαιώματα ΛΕΕΙ.

Εκτέλεση εδώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Isma-Ae περσυ ηταν πολυ καλος, και γενικα ισως ηταν η χρονια του. Φετος δεν συνεχισε στον ιδιο δρομο. Ο τυπος ομως κανει υπερβολικα πολλα remixes και γι αυτο ισως να ειναι πλεον μονοτονος οπως ειπε ο Kas.

Αυτο το "κραταω το ιδιο style σε οτι κομματι/remix κυκλοφορισω" ή το "ξεζουμιζω ενα κομματι μου που εγινε επιτυχια βγαζοντας 3-4 (παρ)ομοια tracks" παιζει πολυ τελευταια και πολυ μου την σπαει. Βγαινει ο καθε τυχαιος με ενα hit και απο το υπογειο που επαιζε ολα αυτα τα χρονια ξαφνικα αρχιζει τις περιοδιες και new releases. Οπα ρε που πας. Με το περασμα του χρονου ομως φαινεται ποιος αξιζει και ποιος οχι. Τεσπα soz για το offtopic αλλα ηθελα να τα πω.:P

 

 

Ε, νταξι τι να πει κανεις...

The Thrillseekers - Synaesthesia (2010 Alex M.O.R.P.H. Remix)

 

[ame]

[/ame]

 

Misha Kitone - Im Free (Original Mix)

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Isma-Ae περσυ ηταν πολυ καλος, και γενικα ισως ηταν η χρονια του. Φετος δεν συνεχισε στον ιδιο δρομο. Ο τυπος ομως κανει υπερβολικα πολλα remixes και γι αυτο ισως να ειναι πλεον μονοτονος οπως ειπε ο Kas.

Αυτο το "κραταω το ιδιο style σε οτι κομματι/remix κυκλοφορισω" ή το "ξεζουμιζω ενα κομματι μου που εγινε επιτυχια βγαζοντας 3-4 (παρ)ομοια tracks" παιζει πολυ τελευταια και πολυ μου την σπαει. Βγαινει ο καθε τυχαιος με ενα hit και απο το υπογειο που επαιζε ολα αυτα τα χρονια ξαφνικα αρχιζει τις περιοδιες και new releases. Οπα ρε που πας. Με το περασμα του χρονου ομως φαινεται ποιος αξιζει και ποιος οχι. Τεσπα soz για το offtopic αλλα ηθελα να τα πω.:P

 

 

Ε, νταξι τι να πει κανεις...

The Thrillseekers - Synaesthesia (2010 Alex M.O.R.P.H. Remix)

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=-mLo4Yqrq0s[/ame]

 

Misha Kitone - Im Free (Original Mix)

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι καθολου οφτοπικ!

Δεν ειμαστε εδω να βαζουμε μονο τρακς, αλλα και να θαβουμε ολιγον τι τους djεϊδες που το αξιζουν :P

Οπως ειπα ομως, σαν παραγωγος πλεον μου την εδωσε. Live εχω καιρο να τον δω, βασικα απο περσυ τετοιο καιρο νομιζω. Μου την ειχε ψιλοδωσει και τοτε, αλλα οχι τοσο. Οταν τον ειδα στην Θεσσαλονικι πριν κανα 2 χρονια τα ειχε σπασει ολα, και προσκυνουσα. [Για να μην νομιζετε οτι απλα τον θαβω κ ολας :P]

 

Επειδη τελικα ακουσα το μισο 479 και επαθα μια ζημια με το

 

Nu NRG - Butterfly (Giuseppe Ottaviani 2010 Remix)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...