Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Go fuck them. Τι το θέλανε το facebook app φέτος; Και μένα στο ίδιο βήμα κόλλησε. Ίσαμε 10 φορές.

 

Above & Beyond σε λέωωωωωωωωωωωωω

 

img1178oz.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μωρέ εγώ να τους Fuck em αλλά θέλω above no1 γιατί φέτος γαμησαν το σύμπαν και μου προσφέρουν ατελείωτα eargasms καθημερινά

.

.

.

Αλλά κλασσικά σε Ολλανδό θα πάει με το συνθετικό van στο όνομα του και δεν εννοώ τον Doorn obviously :P

 

Αγαπάμε Armin αλλά φέτος δαγκωτό Α&B!!!!!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..αλλά θέλω above no1 γιατί φέτος γαμησαν το σύμπαν και μου προσφέρουν ατελείωτα eargasms καθημερινά

 

Χαχαχα! Το ίδιο είχα πάθει πέρσι. Φέτος αποτρελάθηκα με Μάρκους. Είναι απλά άπαικτος. ΑΠΑΙΚΤΟΣ.

Οι αμπόβ να φανταστείς, σε σχέση με τους υπόλοιπους 5 (Μάρκους, Άρμιν, Κάλλαχαν, Φέρρυ, Έμερυ) μου άρεσαν λιγότερο. Ίσως γιατί έπαιζε ο Paavo μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω DJ (μεχρι τωρα) της χρονιας τον Markus σιγουρα με κοντινο τον Ferry. Λεω τωρα ποιος μου προσφερε τα περισσοτερα κομματια που ακουω περισσοτερο και συχνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εσύ msquioto δεν είδες above & beyond είδες απλά abov (διαίρεσα το όνομα δια του τρία xaxa)

 

Αυτήν την περίοδο όλη μέρα και όλη νύχτα "A thing called Luv", το χω λιώσει.....

 

Τελικά έβγαλες photo ε δεν κρατήθηκες :P

 

Πολύ lonely ta decks όμως, τους προτιμώ σε πλήρη ανάπτυξη.

 

Εδώ η τριπλέτα συνοδεία με το.......δάχτυλο μου xixi

 

ABCavo.jpg

 

ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ, ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟ

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZgRnLM9Vi24

 

Καλα παντως οι Aurosonic εκαναν εξαιρετικη δουλεια στα remix των κομματιων λεμε. Εχουν πιασει το νοημα!

 

Τα τυπάκια απλά μας δείχνουν ότι υπάρχει....imrpoved perfection, πως αλλιώς να το πω.Αν και φέτος my no1 remix πάει στο daddyrock από Arty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω DJ (μεχρι τωρα) της χρονιας τον Markus σιγουρα με κοντινο τον Ferry. Λεω τωρα ποιος μου προσφερε τα περισσοτερα κομματια που ακουω περισσοτερο και συχνοτερα.

Το σίγουρο είναι ότι οι ραδιοφωνικές εκπομπές πάντα κινούνται σε πιο χαμηλούς τόνους απ' ό,τι τα gigs. Ας πούμε, όταν μπήκε ο Άρμιν, ήμουν αδιάφορη γιατί λέω θα ακούσω χαουζιές και θα 'ναι ήρεμα. Ε το διέλυσε το μέρος. Τα σπασε όλα. Καθαρή τρανς, να δίνουν τα bpms. Αφού στο τέλος, έλεγα "αντε να τελειώνει η βραδιά, γιατί θα μείνω στον τόπο".

 

Ε εσύ msquioto δεν είδες above & beyond είδες απλά abov (διαίρεσα το όνομα δια του τρία xaxa)

Τελικά έβγαλες photo ε δεν κρατήθηκες :P

Ναι, ήταν πολύ μόνος εκεί πάνω, αλλά είχε γαμάτη επικοινωνία με μας, γιατί έγραφε στο πισί και τα διαβάζαμε στην οθόνη. Ήταν η πιο emotional εμφάνιση. Οι υπόλοιπες ήταν πιουρ κοπανίδι.

Έβγαλα και βίντεος άλλα ακούγεται τρελός θόρυβος. Θέλω να τα καθαρίσω λίγο, γιατί είναι δυνατό αυτό το ΒΒΒΒΒΒΒ.

 

Pics:

Gareth Emery:

img1031v.jpg

 

 

Markus Schulz:

img1043xe.jpg

 

img1044uja.jpg

 

 

Armin Van Buuren:

 

img1070t.jpg

 

img1064b.jpg

 

 

Ferry Corsten:

img1152bw.jpg

 

img1153k.jpg

 

 

Above&Beyond:

img1187n.jpg

 

img1177pn.jpg

 

img1190c.jpg

 

img1191s.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά που παίζει housies ο Armin :confused: ; Έχω ακούσει όλα τα φετινά ASOT και οι εκπομπές του είναι βίοι αντίθετοι με την house........

 

Καλά πόσες μέρες κάθισες Ibiza και είδες αυτό το υπερθέαμα; Μια βδομάδα δεν είχες πει ότι θα πήγαινες ή κάνω λάθος;

 

Κάνε upload και τα videos με το BBBBBBBB, αγαπάμε μπάσο στην trance :-D

 

Για να δούμε σε λίγες μέρες τι θα ακούσουμε

 

http://www.youtube.com/watch?v=dCjUdOUMaSQ&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μικρό update με την επιστροφή από Ίμπιζα. Το τι κοπανίδι παίζουν Schulz και Callaghan, δεν λέγεται. Χριστέ μου ο Schulz. Χριστέ και παναγιά. Ήθελα να ανέβω στα ντεκς και να τον αρχίσω στα σκαμπίλια από την πώρωση. Κάνει αυτό που είχε πει ο @Kasrith. Διαλύει. Αυτό. Διαλύει και δεν ξέρεις κι από πού σου 'ρχεται.

 

μπορεις να μας πεις πόσα λεφτά έδωσες μεταφορικά;

άκουσα πως για να μπεις σε club έχει αρκετά λεφτά για είσοδο(75 Ευρώ άκουσα).Η κατάσταση έξω απο τα clubs πως είναι;Όπως τα μάλια,που γίνεται χαμός με μεθυσμένους/ες,κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά πόσες μέρες κάθισες Ibiza και είδες αυτό το υπερθέαμα; Μια βδομάδα δεν είχες πει ότι θα πήγαινες ή κάνω λάθος;

36ώρες με το ρολόι έκατσα. Ναι, τόσο καμμένη. Την υγειά μας να χουμε και του χρόνου πάλι εκεί θα μαστε.

 

μπορεις να μας πεις πόσα λεφτά έδωσες μεταφορικά;

άκουσα πως για να μπεις σε club έχει αρκετά λεφτά για είσοδο(75 Ευρώ άκουσα).Η κατάσταση έξω απο τα clubs πως είναι;Όπως τα μάλια,που γίνεται χαμός με μεθυσμένους/ες,κλπ?

 

Τα εισιτήρια από Αθήνα, και πέρυσι και φέτος ήταν 200 ευρώ να πας να ρθεις. Εγώ που έχω και το Κρήτη-Αθήνα, μου αυξάνει συν 100 ευρώ τα δρομολόγια.

 

Το να κόψεις εισιτήριο στην είσοδο, είναι major NO NO. Πρώτον γιατί έχει απίστευτη ουρά και δεύτερον γιατί εκεί βαράνε τις τιμές. Προτείνεται να χεις αγοράσει το εισιτήριο πιο νωρίς απο εκδοτήριο ή ακόμα καλύτερα, ηλεκτρονικά από το site του αντίστοιχου club. Φέτος επέλεξα την τελευταία λύση και έδωσα 34ευρώ για Space και 40ευρώ για Cream Amnesia. Συν του ότι, μπαίνεις στην ουρά όσων έχουν ήδη το εισιτήριο και η αναμονή από 30 λεπτά, γίνεται 5. Οπτικοακουστικά, μιλάμε για υπερθέαμα που λέει και ο Chill, οπότε και τα 40 ευρώ, λίγα είναι. Και τα 50 είναι λίγα, και τα 60.

 

Αυτό για το οποίο πρέπει να είσαι προετοιμασμένος, είναι το κόστος στα νερά μέσα στα κλαμπς. Τα 500ml τα πληρώνεις χρυσά. 7ευρώ στο Space και 9 ευρώ στο Amnesia. Εδώ με 9 ευρώ παίρνω 54 λίτρα εμφιαλωμένο νερό.

 

Επίσης, καμία σχέση με Μάλια. Μα καμία. Το μοναδικό έκτροπο που είδα, ήταν πέρυσι στο Σαν Αντόνιο (στην περιοχή που είναι το Cafe del Mar) και ήταν ένας τουρίστας που ξερνούσε. Αυτό. Η πόλη της Ίμπιζας, είναι για οικογενειακές διακοπές. Τόσο ήρεμη και τόσο μαζεμένη. Φουλ πράσινο, πανέμορφη, πεντακάθαρη. Γενικά πολιτισμός.

 

Συνοπτικά, δεν είναι απαγορευτικό ταξίδι οικονομικά. Πιο πολλά θες για να πας σε πόλη του εσωτερικού με αεροπλάνο. Και αν αγαπάς αυτές τις μουσικές και θες να ΚΛΑΜΠΑΡΕΙΣ, είναι ενδεδειγμένος προορισμός. Μέκκα κυριολεκτικά.

Επεξ/σία από MsquitoPrincess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε upload και τα videos με το BBBBBBBB, αγαπάμε μπάσο στην trance :-D

 

Πάμε videos με θόρυβο. Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων για το τίγκα ΒΒΒΒΒΒ. Ένα πράμα που έμαθα, είναι ότι οι Sony κάνουν καλύτερη εγγραφή από τις Canon σε τέτοια σκηνικά. Έχετέ το υπόψιν =ρ.

 

Gareth Emery @ Space:

 

 

 

Markus Schulz @ Space (έχει το περισσότερο κοπανίδι και άρα το μεγαλύτερο ΒΒΒΒΒΒ)

 

 

 

Armin @ Space (southern sun on action):

 

 

 

Armin @ Space (εδώ είχα κοντέψει να πάθω εγκεφαλικό μ'αυτά που έπαιζε και με τα εφφέ):

 

 

 

Ferry Corsten @ Cream Amnesia (προσοχή στον τύπο στο 1:14 που είναι έτοιμος να πετάξει):

 

 

 

John O' Callaghan @ Cream Amnesia (Είναι εκπληκτικό το ΠΟΣΟ ακίνητος κάθεται ο Γιαννάκης, που λέει και ο John2gr, παρά τους χτύπους τους ατελείωτους. Δεν ξέρω πώς το κάνει.)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

John O' Callaghan @ Cream Amnesia (Είναι εκπληκτικό το ΠΟΣΟ ακίνητος κάθεται ο Γιαννάκης, που λέει και ο John2gr, παρά τους χτύπους τους ατελείωτους. Δεν ξέρω πώς το κάνει.)

 

Η φαλάκρα φταίει. Όλοι καραφλοί όταν mix-άρουμε είμαστε "In A Special State Of Baldness" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...