Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Trance λέει το τόπικ και trance δεν βλέπω..

 

Ναι. Αυτό που πόσταρες πάει βασικά εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/103105-psychedelic-uplifting-trance/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σου ρε πριγκηπισα. Τα uplifting και psychedelic αν και trance δεν ειναι τοσο κοντα στην κανονικη ή progressive trance ετσι ωστε να τα χωσουμε στο ιδιο topic ολα μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ καλή επιλογή κομματιών. Το μόνο θέμα είναι ότι το πήγε λίγο ανάποδα από το συνηθισμένο.

Δηλαδή όταν το σετ ξεκινάει με το Brute, περιμένω η συνέχεια να είναι τέρμα banging. Και το πήγε όντως έτσι, απλά σταδιακά γινόταν πιο μελωδικό. Προσωπικά δεν μου αρέσει από κει που μ'έχεις στην τσίτα, να με χαλαρώνεις.

 

Χορευτικά, το σύνηθες είναι να ξεκινάει μελωδικά το σετ, με πιο ήρεμα bpms και να εξελίσσεται μέχρι να φτάσει σε κομμάτια σαν το Brute ή το Reboot που έβαλε μέσα και που σε κάνουν να θες να σκοτώσεις οποιονδήποτε κινείται τριγύρω.

 

Αλλά αυτή πάλι είναι η άποψή μου. Μπορεί εκείνος να το χει σκεφτεί διαφορετικά ;)

Γενικά σούπερ το σετ να του πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή επιλογή κομματιών. Το μόνο θέμα είναι ότι το πήγε λίγο ανάποδα από το συνηθισμένο.

Δηλαδή όταν το σετ ξεκινάει με το Brute, περιμένω η συνέχεια να είναι τέρμα banging. Και το πήγε όντως έτσι, απλά σταδιακά γινόταν πιο μελωδικό. Προσωπικά δεν μου αρέσει από κει που μ'έχεις στην τσίτα, να με χαλαρώνεις.

 

Χορευτικά, το σύνηθες είναι να ξεκινάει μελωδικά το σετ, με πιο ήρεμα bpms και να εξελίσσεται μέχρι να φτάσει σε κομμάτια σαν το Brute ή το Reboot που έβαλε μέσα και που σε κάνουν να θες να σκοτώσεις οποιονδήποτε κινείται τριγύρω.

 

Αλλά αυτή πάλι είναι η άποψή μου. Μπορεί εκείνος να το χει σκεφτεί διαφορετικά ;)

Γενικά σούπερ το σετ να του πεις.

 

Συμφωνω με αυτο και εγω. Ετσι και αλλιως πριν τα αγρια πρεπει να πεφτει η βαζελινη αλλιως ειναι δωρο αδωρο. Παρα αυτα ομως το σετακι μου αρεσε. Εγγρινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η chill εκδοση του Frozen Teardrops τα σπαει κανονικα. Το original ειναι λιγο εμπορικο με πληρης lyrics αλλα αυτο πραγματικα ταξιδευει.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JoVpSgVKdm4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο David G. ηταν house . Τωρα τελευταια ειναι καθαρο pop-florida-pitbul-jlo-style . Ας μην τον σχολιασω σαν DJ ...

 

Με το που τον εμαθαν τα αμερικανακια , εγινε Νο1 ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=VHhcInUp7Ec

Επεξ/σία από NewProject
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...