Προς το περιεχόμενο

Έτοιμος ο Mozilla Firefox 3.5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Κι εγώ κανένα παράπονο στα Vista, παρόλο που τον πέρασα ως update πάνω στο ήδη υπάρχον προφίλ και με καμιά 30 extensions εγκατεστημένα. Στο Ubuntu δεν το βάζω ακόμα βέβαια - θα περιμένω να μπει στα repositories...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δηλαδη σε εσας, οταν πατε να μπειτε εδω δε σας εμφανιζει αυτο το μηνυμα:

30452890.jpg

 

 

Ουτε εξαφανιζονται αυτα τα εικονιδια!?

65109418.jpg

 

Και οι εικονες εκεινου του thread εμφανιζονται κανονικα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οκ, τοτε ενα εχω να πω. Απο κει που δεν ειχαμε κανενα προβλημα με τον FF, τωρα αποκτησαμε... :-(

 

Ελπιζω να ειναι bug των Seven 64bit και να στρωσει συντομα. ΤΟ κανει randomly και στο Youtube και σε αλλες βαριες σελιδες, αλλα οχι παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τον εγκατέστησα.Ξέρουμε αν εχει μειωμένες απαιτήσεις σε μνήμη απο τον 3.0.11 ?

μπα τα ιδια μου φαινεται..

α και crashare σε κανενα το paypal login στο previous version? cause 4 me it did..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη σε εσας, οταν πατε να μπειτε εδω δε σας εμφανιζει αυτο το μηνυμα:

30452890.jpg

 

 

Ουτε εξαφανιζονται αυτα τα εικονιδια!?

65109418.jpg

 

Και οι εικονες εκεινου του thread εμφανιζονται κανονικα...?

 

Μια χαρά και εδώ... Δοκιμασμένο σε Windows XP SP2 και σε Windows 7 RC 64bit.. Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, τοτε ενα εχω να πω. Απο κει που δεν ειχαμε κανενα προβλημα με τον FF, τωρα αποκτησαμε... :-(

 

Ελπιζω να ειναι bug των Seven 64bit και να στρωσει συντομα. ΤΟ κανει randomly και στο Youtube και σε αλλες βαριες σελιδες, αλλα οχι παντα.

 

 

Σου εχει πει κανεις οτι μπορει να εισαι γρουσουζης?Τρεις μερες εχω εγκαταστησει τον 3.5,και ηταν μια χαρα,σημερα που διαβασα το ποστ σου,και πηγα να γραψω σε αλο θρεντα αρχισε να μου πεταει καθε λεπτο αυτο το μηνυμα για την μνημη:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, τοτε ενα εχω να πω. Απο κει που δεν ειχαμε κανενα προβλημα με τον FF, τωρα αποκτησαμε... :-(

 

Ελπιζω να ειναι bug των Seven 64bit και να στρωσει συντομα. ΤΟ κανει randomly και στο Youtube και σε αλλες βαριες σελιδες, αλλα οχι παντα.

 

E όταν και εσύ πας και βάζεις στον υπολογιστή σου beta ή release candidate λειτουργικό της Microsoft πας γυρεύοντας!! Εδώ τα final releases των Windows και έχουν bugs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε αναβάθμιση του FF από την 1.5 και μετά λέμε πιο γρήγορος, πιο γρήγορος. Το ίδιο φυσικά και με τους άλλους browsers. Εμένα πάνω κάτω ίδιος μου φαίνεται.

 

Και για να γίνω πιο κακός ο 3,5 μου φαίνεται ίδιος με τον 1,5 όπως και ο IE8 ίδιος με τον ΙΕ6 χωρίς tabs που είχε βγεί πριν 200 χρόνια.

 

Όλες αυτές οι ιστορίες, με τις δυνατότητες του ΙΕ ή τις νέει δυνατότητες το FF είναι μπαρούφες και οι προσθήκες άχρηστες. Σίγα μην κάτσει να σύρει κανείς ένα tab στο desktop. Τι είναι αυτά ρε; Ποποποποπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω...αλλα στο ubuntu σκ@τα τα εχουν κανει...

ισως λογο του οτι πιανεται σαν νεα εκδοση δε θα ερθει σαν αναβαθμηση...

λες και ο firefox 3 δουλευει μια χαρα δλδ....καμια φορα νομιζω οτι εχω PII ετσι που αργει...το κλασσικο κολλημα σε ορισμενες εικονες και στα flash...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω δοκιμασει και τον firefox και τον explorer. Εχει κανεις σας δοκιμασει τον chrome? Νομιζω οτι ολα ειναι θεμα διαφημισης. Ο chrome ειναι μακραν γρηγοροτερος και καλυτερος και απο τον firefox και τον explorer και μολις το 1% τον χρησιμοποιει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...