Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, δεν έχω μεγάλη εμπειρία από e-shopping και ήθελα κι εγώ αφού βρήκα αυτή τη συζήτηση να σας ρωτήσω για τα παρακάτω καταστήματα.

 

www.nikeairmax4shopping.com

www.nikeairmaxgreece.com

www.nikeairmaxgreek.com

 

Υπάρχει πιθανότητα κάποιο από αυτά να είναι αξιόπιστο;;

Αν γνωρίζει κανείς ας απαντήσει.

Καλό θα είναι να υπάρχει μια αξιολόγηση είτε θετική είτε αρνητική γιατί απ'όσο έψαξα δε βρήκα τίπτοα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γειά,

θέλω να ακυρώσω μια αγορά στο east bay,βασικά δεν έχω ολοκληρώσει την αγορά μέσω paypal αλλά στο βήμα που είμαι δεν βρίσκω πως να την ακυρώσω.

 

έχω κάνει log in στο paypal και έχω οριστικοποιήσει billing και shipping adress,αλλά επειδή τα λεφτά που βγάζει για μεταφορά είναι πολλά θέλω να το ακυρώσω.

 

εδώ είμαι...

 

 

 

dcer8l.png

 

 

μπορώ να την ακυρώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις βάλει κάποιο discount code δεν βλέπω τον λόγο να την ακυρώσεις, αν δεν έχεις βάλει μπορείς να βρείς στο retailmenot.com με μια αναζήτηση και να γλιτώσεις ένα σεβαστό ποσό απο τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις βάλει κάποιο discount code δεν βλέπω τον λόγο να την ακυρώσεις, αν δεν έχεις βάλει μπορείς να βρείς στο retailmenot.com με μια αναζήτηση και να γλιτώσεις ένα σεβαστό ποσό απο τα μεταφορικά.

έβαλα και βγαίνει στα 17 ευρώ τα έξοδα,αλλά το συνολικό ποσό είναι 102e και δε ξέρω πόσα θα πληρώσω ακόμα στο τελωνείο.. γιαυτό

 

θα είναι μεγάλο το ποσό του φόρου στο τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παραγγελία 102 ευρώ έχεις ελάχιστες έως μηδενικές πιθανότητες να πληρώσεις τελωνείο (εφόσον το δέμα έρχεται με USPS). Λογικά θα πληρώσεις απλώς +3 ευρώ στο τοπικό ταχυδρομείο.

 

Άσε που δεν είναι καν 102, γιατί η τιμή του παπουτσιού είναι προφανώς αρκετά χαμηλότερη (και αυτό κοιτάνε κυρίως οι τελώνες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία.. αλλά αν θέλω να το ακυρωσω μπορώ;

αν κάνω edit card και αφαιρέσω τα παπούτσια θα είμαι ντάξει ή επειδή έχω κάνει log in στο παυπαλ πρέπει να οριστικοποιήσω την παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι αν δεν κάνεις "submit order" (το τελευταίο μενού) δεν πρόκειται να οριστικοποιηθεί η παραγγελία. Οπότε άδειασε απλώς το καλάθι σου και λογικά θα είσαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι αν δεν κάνεις "submit order" (το τελευταίο μενού) δεν πρόκειται να οριστικοποιηθεί η παραγγελία. Οπότε άδειασε απλώς το καλάθι σου και λογικά θα είσαι εντάξει.

Ναι σωστά,το άδειασα και κοίταξα στο order history και δεν υπάρχει κάτι,οπότε η παραγγελία δεν προχώρησε.

ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως εννοείς το www.sportsshoes.com ;

 

γιατί αυτό που έχεις δώσει δεν δουλεύουν καν τα λινκς στο κατω μέρος...

 

Αν όντως ρωτάς για το παραπάνω που λέω με μια πολύ γρήγορη ματιά γιατί βαριέμαι, οκ μου φαίνεται. αν και δεν υποστηρίζει paypal.

 

Το startfitness ok πρεπει να είναι. Κάνε ενα search στο παρόν thread έχει ξανα αναφερθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το site sportshoes.com ειναι οκ για αγορα nike shoes?

 

θα ηθελα επίσης να δειτε και το http://www.startfitness.co.uk

ευχαριστω.

 

το startfitness είναι φοβερό κατάστημα και στο προτείνω ανεπιφύλακτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...