Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα αφού το λέει:

Αυτή προφανώς είναι η καλύτερη λύση αλλά δυστυχώς πολλά (αν όχι τα περισσότερα) παπούτσια του eastbay, πολύ αμφιβάλλω αν υπάρχουν στην Ελλάδα (ή αν είναι εύκολο να τα βρούμε). Ειδικά για κάποια πιο... περίεργα μοντέλα, όπως κάτι Jordan που παίρνω τώρα τελευταία.

http://www.eastbay.com/searchresults/brand:Jordan/

:P

 

 

Για ποδοσφαιρικά και εδώ: http://www.prodirectsoccer.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα αφού το λέει:

Αυτή προφανώς είναι η καλύτερη λύση αλλά δυστυχώς πολλά (αν όχι τα περισσότερα) παπούτσια του eastbay, πολύ αμφιβάλλω αν υπάρχουν στην Ελλάδα (ή αν είναι εύκολο να τα βρούμε). Ειδικά για κάποια πιο... περίεργα μοντέλα, όπως κάτι Jordan που παίρνω τώρα τελευταία.

http://www.eastbay.com/searchresults/brand:Jordan/

:P

 

 

Για ποδοσφαιρικά και εδώ: http://www.prodirectsoccer.com/

φιλε ποργκ...πλην του ιστμπεει που το ξερει και η κουτση μαρια ειδικα για τζορνταν υπαρχουν αλλα πολλα σαιτ..γι αυτο ρωτησα...το ιστμπει φερνει αυτα που εχει και η nike πχ..anywayz ευχαριστω που με εβαλές στην θεση μου.δεν ειχα καταλαβει οτι ελεγε για το eastbay το τοπικ εδω και αρκετες σελιδες...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ποργκ...πλην του ιστμπεει που το ξερει και η κουτση μαρια ειδικα για τζορνταν υπαρχουν αλλα πολλα σαιτ..γι αυτο ρωτησα...το ιστμπει φερνει αυτα που εχει και η nike πχ..anywayz ευχαριστω που με εβαλές στην θεση μου.δεν ειχα καταλαβει οτι ελεγε για το eastbay το τοπικ εδω και αρκετες σελιδες...

 

 

Δεν ξέρω απο που ψωνίζει η κουτσή Μαρία αλλά ο φίλος αναφέρει ότι ψωνίζει jordan απο το eastbay!

Δεν ζήτησες κάποιο site εκτός του eastbay οπότε λέω δεν θα το κατάλαβε για αυτό απάντησα.Στο κάτω κάτω δεν είναι και τόσο προσβλητικό το κείμενο μου, στο χαβαλέ το έγραψα και με διάθεση να βοηθήσω όχι "για να σε βάλω στην θέση σου" κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ήταν αρκετά παλιά, γιατί εδώ και κανα πεντάμηνο σίγουρα δεν ισχύει. Και όχι μόνο αυτό, αλλά τα μεταφορικά αυξήθηκαν από $32 σε $36. Και οι εκπτώσεις του 20% είναι πλέον πολύ δύσκολο να βρεθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα σε ολους..Ειμαι νεος στο σαιτ και δεν ξερω, αν η ερωτηση που εχω κολλαει εδω περα, αν κι ετσι νομιζω..

 

θελω να ρωτησω, για κατι nike mercurial, που εχω βρει σε αυτο το σαιτ :

 

http://www.soccershoes4sales.com/nike-mercurial-superfly-iii-fg-c-8.html?page=1&sort=20a

 

καταρχας αν θα μου φερουν τ'αυθεντικα, δευτερον ποσα θα ειναι τα εξοδα αποστολης, και τριτον, με ποιο τροπο γινεται η πληρωμη..

 

συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις, αλλα εκτος απο νεος στο σαιτ, ειμαι και νεος στις αγορες μεσω ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ, εμένα μου φαίνεται για κλασικό κινέζικο site. Κανένα email επικοινωνίας, κινέζοι κάτοχοι* κλπκλπ. Προσωπικά δεν θα το ρίσκαρα με τίποτα.

 

*

Domain name: soccershoes4sales.com

 

Registrant Contact:

rao zhifeng

zhifeng rao [email protected]

05922560000 fax: 05922560000

huacheng zhenxi lincun152hao

wuhuaxian Guangdong 956515

CN

 

Administrative Contact:

rao zhifeng [email protected]

05922560000 fax: 05922560000

huacheng zhenxi lincun152hao

wuhuaxian Guangdong 956515

CN

 

Technical Contact:

zhifeng rao [email protected]

05922560000 fax: 05922560000

huacheng zhenxi lincun152hao

wuhuaxian Guangdong 956515

CN

 

Billing Contact:

zhifeng rao [email protected]

05922560000 fax: 05922560000

huacheng zhenxi lincun152hao

wuhuaxian Guangdong 956515

CN

 

DNS:

ns1.mysuperdns.com

ns2.mysuperdns.com

 

Created: 2011-09-16

Expires: 2012-09-16

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως φιλε!! Εχεις καποιο αλλο καλο σαιτ, με προσιτες τιμες γι'αντιπροταση? επισης ενας φιλος μου, μου ειχε πει και για το ricardo.gr αυτο πως σου φαινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και παλι σε ολους!!!που και πως μπορω να δω που βρισκεται μια παραγγελια που εχω κανει στο eastbay και βλεπω με tracking number απλα οτι εχει φυγει απο chicago απο τις 19.Ελλαδα που το βλεπουμε????Δοκημασα και το site τον ελτα αλλα τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως φιλε!! Εχεις καποιο αλλο καλο σαιτ, με προσιτες τιμες γι'αντιπροταση? επισης ενας φιλος μου, μου ειχε πει και για το ricardo.gr αυτο πως σου φαινεται?

Για αντιπρόταση εγγυημενα με αυθεντικά ειναι το eastbay (δες προηγούμενες σελίδες και θα σου λυθούν ολες οι σχετικές απορίες.

 

Για το ricardo. Σαν site ειναι σαν το ελληνικό ebay, αλλά κυκλοφορούν τόνοι απο μαϊμούδες. Διάφοροι ελληνάρες αγοράζουν κινέζικες μαιμουδες και τις που λάνε στο ricardo για αυθεντικά (και μάλιστα πανακριβα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...