Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χτες μου ήρθε παραγγελία από eastbay την οποία είχα κάνει στις 14/11.Άργησε αρκετά σε σχέση με άλλες παραγγελίες απο το ίδιο μαγαζί αλλά αυτή τη φορά δε πλήρωσα καν το κλασικό 3-ευρο γιατί το δέμα ερχόταν από Σουηδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπαμε και στην ακριβώς προηγούμενη σελίδα, αν το tracking number τελειώνει σε SE, τότε μπαίνεις εδώ: http://www.posten.se/tracktrace/TrackConsignments_do.jsp?lang=GB

 

Μόλις έρθει στην Ελλάδα, το τσεκάρεις από το γνωστό site των ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπαμε και στην ακριβώς προηγούμενη σελίδα, αν το tracking number τελειώνει σε SE, τότε μπαίνεις εδώ: http://www.posten.se/tracktrace/TrackConsignments_do.jsp?lang=GB

 

Μόλις έρθει στην Ελλάδα, το τσεκάρεις από το γνωστό site των ΕΛΤΑ.

ειναι σουιδηκο το site και μου εκανε εντυπωση,αλλα δεν μου βρισκει κατι....να σου δωσω σε πμ το τρακινγ να δεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να δω κάτι περισσότερο από σένα. Μάλλον δεν έχει ενημερωθεί ακόμα το σουηδικό site.

οκ παντος το νουμερο που μου εδωσαν αρχιζει με cd εχει κατι αριθμους και τελειωνει με se,σωστο δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και εδώ: http://www.packagetrackr.com/

ουτε απο εδω... μου λεει Sorry, we can't recognize your tracking number. Please select a specific carrier and try again. δοκιμασα με ολες τις εταιριες που εχει και τιποτα παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Auto Detect Carrier να το αφήσεις και να ξανακοιτάξεις αύριο μεσημέρι, μετά δες απευθείας στο Σουηδικό και αν δεν βγει τίποτα μπες στο chat της eastbay να τους το πεις.

Σε άλλο φίλο δούλεψε μια χαρά, ίσως κάποιο κόλλημα προσωρινό να είναι:

http://www.insomnia.gr/topic/300720-%ce%b1%ce%b3%ce%bf%cf%81%ce%ac-%cf%80%ce%b1%cf%80%ce%bf%cf%85%cf%84%cf%83%ce%b9%cf%8e%ce%bd-%ce%bc%ce%ad%cf%83%cf%89-internet-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b1%cf%80%ce%bf%cf%81%ce%af%ce%b5%cf%82/page__view__findpost__p__4401420

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ενημερώσω οτι το usa.tommy.com με τις απίστευτες τιμές και εκπτώσεις σταμάτησε να στέλνει στη χώρα μας. Σε επικοινωνία γνωστού μου που έχει παραγγείλει πολλές φορές απο εκεί (εγώ δεν έτυχε να πάρω κάτι) για την μη ολοκλήρωση της τελευταίας του παραγγελίας η απάντηση ήταν οτι δεν ξαναστέλνουν στη χώρα μας γιατί είχαν πάρα πολλά προβλήματα με χαμένα δέματα (λάθος διευθύνσεις, δέματα που δεν έφταναν στους παραλήπτες και επιστρέφοταν πίσω κτλ). Δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτή τη χώρα ή μάλλον ξέρω αλλά είχα την ελπίδα οτι μπορούμε να κάνουμε μια παραγγελία και να περιμένουμε το αυτονόητο: να την πάρουμε στα χέρια μας! Βέβαια τώρα που κοιτάζω την σελίδα βλέπω και μια ωραία αύξηση των μεταφορικών απο 30-35 ευρώ (κάπου εκεί νομίζω οτι ήταν) στα 53 (69.95 δολλάρια)! Αλλά δεν παίζει ρόλο πια γιατί Ελλάδα τέλος,αν και με 40% sale που είχε συχνά πάλι σε βόλευε να παραγγείλεις απο εκεί,πολύ πιο φτηνά απο εδώ θα σου έβγαινε και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες μου ήρθε παραγγελία από eastbay την οποία είχα κάνει στις 14/11.Άργησε αρκετά σε σχέση με άλλες παραγγελίες απο το ίδιο μαγαζί αλλά αυτή τη φορά δε πλήρωσα καν το κλασικό 3-ευρο γιατί το δέμα ερχόταν από Σουηδία.

Πόσο πλήρωσες δηλαδή; Βασικά για πες αν θέλεις με λεπτομέρειες. Τι αγόρασες και πόσο σου χρέωσαν στο τελώνειο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα την παραγγελία 14/11 και ήταν 2 ζευγάρια παπούτσια.Στο κουτί έγραφε τιμή 109 και μου είπαν στο ταχυδρομείο ότι δε χρειάζεται να πληρώσω καν το 3 ευρω γιατί έρχοταν από σουηδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λακαμία κανανε γιατί σε ενα απ' τα αυτοκόλλητα που κολλάνε πανω στο δεμα οι μεταφορικές γραφει οτι προερχεται απο ΗΠΑ και απλά περναει από Σουηδία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...